Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
7. apr 2010

😅 jéééé to fakt ?

marianka79
7. apr 2010

tušim sisi teraz menila foto?

a inak ako sa máš?

marianka79
7. apr 2010

dali my sa pretekáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marianka79
7. apr 2010

poznáš dalibora? som si neuložila tú stránku tak to idem ešte pohladat

dali4
autor
7. apr 2010

😀 ....
ináč sa mám celkom fajn, dakujem. Teraz posledné dni sme celá rodina trochu na kope, choroba obchádza ale začína sa to zlepšovat.... dneska koooonečne slniečko trošku 🙂

dali4
autor
7. apr 2010

nepoznám ho...

dali4
autor
7. apr 2010

ale tip na ochranu pred negativnou energiou je super. Tak nejako to robím aj ja...

dali4
autor
7. apr 2010

Len ja si ešte volám Archanjela Michaela aby nad tým svetlom v ktorom som, držal ochrannú ruku 😵

dali4
autor
7. apr 2010

zaostávaš moja... 😀 😀 😀

marianka79
7. apr 2010

aha tak tak si to myslela ja že je nejaký známy v ezoterike 😉

marianka79
7. apr 2010

íííha mám čo robit 😀 😀 😀 😀

marianka79
7. apr 2010

inak je to dost tažké si to predstavit ale fakt je pravdou že sa mi ako tak darí bránit len tým strácam tých na ktorích mi záleží ale asi to tak má byt ☹

marianka79
7. apr 2010

inak je pravda dali že ametyst otvára tretie oko? vieš o tom niečo?

dali4
autor
7. apr 2010

Aj tí, na ktorých ti záleží ťa bohužial môžu pripravovať o energiu, aj keď oni to nerobia schválne. Ak zacítia, podvedomo, že ich už nenabíjaš, môžu sa ti vzdialiť. A... tak to má asi byť. Časom budeme mať okolo seba len takých ludí s ktorými si budeme vediet energiu navzájom posilňovať...

dali4
autor
7. apr 2010

Ano, ametyst otvára tretie oko...

dali4
autor
7. apr 2010

Idem umyť riad

dali4
autor
7. apr 2010

Ale zle som sa vyjadrila... 😠 ... my možeme ludí nabíjať energiou, no nesmieme dovolit aby sa na nás napájali a odčerpávali si ju sami, bez nášho dovolenia. A ak dovolíme aby sme niekoho nabili, malo by to byt cez anjelsku energiu... poprosit anjelov aby poslali energiu tomu alebo tomu. Nemali bysme dávat zo svojej... Čiže, my môžme minúť svoju energiu iba na to, aby sme sa s anjelmi spojili, kvoli tomu aby niekto eneriu dostal...

dali4
autor
7. apr 2010

neviem to jednoduchšie napísat 😅

marianka79
7. apr 2010

fúú´´u tak práve som si dobila energiu na stepperi 500krokov plus brušáčiky a cvik na zadok a celé telo uf som sa zadýchala ešte von so psom idem a ado roboty na korčuliach 😕 😅

marianka79
7. apr 2010

hmm dali strácam tým človeka ktorého lúbim ☹

marianka79
7. apr 2010

akurát včera som premýšlala vlastne ja stále dávam ale nič sa mi nevracia predtým to bolo inak mala som vela vela enrgie aj lásky mi bolo posielanej aleteraz je to bohužial takto ale ako mám v jednom motte napísané postupne ten obráyok poskladám 😉 verím tomu

i lásku som mu posielala ale on akoby ju neprijímal i znamenia mi chodili že to nemá význam takto si ale ako vyčistím karmu ked utečiem ☹

marianka79
7. apr 2010

idem ja tak papa a pekný den prajem anjelinky moje 🙂

misinn
7. apr 2010

a ako dlho sa venujete ezoterike? strasne ma zaujima ezoterika a vsetko s nou spojene, ja som len taky samouk, venujem sa tomu niekolko rokov ..asi 3roky...ale nie tak ze kazdy den..skor ked si najdem cas a ked mam chut..ale mam v nej dost velky zmatok.

shupolienka
7. apr 2010

clovek si len odskoci od pc a hned su zapisane cele strany 😅

Marianka: som mala na mysli ze na slniecko s prckom ked uz nema teplotu 🙂 . Od vcera uz nema, ani dnes cely den, a ani ziadne lieky som mu nedavala pretoze ziadne ine priznaky choroby nemal, len tu teplotu dva dni 😕
tak neviem ci to boli zase zuby, alebo nieco ine...ale jedno viem urcite, anjely pomohli 😵

shupolienka
7. apr 2010

ahoj misinn, no ja som uplny zaciatocnik, par tyzdnovy 😅. Nahodou som tuto temu nasla a straaaasne ma zaujala a svagrina sa venuje aktivne hinduizmu tak od nej mam par kniziek o anjeloch
😵

misinn
7. apr 2010

o anjeloch je strasne vela kniziek, ja som si tiez chcela kupit ale neviem ktora by bola najvhodnejsia

marianka79
7. apr 2010

shupolienka tak to hej ak nema lieky chod a anjelikovia urcite pomohli zrejme jeho telicko s niecim bojovalo a vytvara si odolnost slniecko nam dava vitaminy treba sa poprechadzat aj ja som sa akurat vratilaz vonku nacerpala som novu energiu

marianka79
7. apr 2010

misin no nie ze by som sa tomu az tak venovala ja proste s anjelmi zijem mam ich stale v mysli odvtedy ako mi zomrel otec a to budu uz skoro dva roky odvtedy mam anjelov vsade stale sa ucim nove a nove veci okolo nich ale tie najpodstatnejsie uz mam v mysli zafixovane ako to vlastne s nimi funguje som vo faze hladania a objavovania 😉 a tato tema mi pomaha posuvat sa dalej a dalej

marianka79
7. apr 2010

najvhodnejsia?moja naj kniha je Tajomstvo. A kniha o anjeloch skus si zohnat leceni s andelmi tusim aj lin ju zhanala na nete mozno ju uz ma oskenovanu ked ju tu ovsem nasla

misinn
7. apr 2010

urcite si nejaku kupim velmi ma tato tema zaujima..chcela by som sa jej venovat