Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
8. apr 2010

no dali,kukala som na tu obrazovku a ten bod-to akože čo tam ma byť vidieť?

idem sa vyvaliť kus,najedla som sa,tak som nevidela nič,iba mušky

marianka79
8. apr 2010

lin presne tak treba vraviet mám,som, budem mat...ak si budeme vraviet ja chcem universum to spracuje ako chcenie a nikdy nebudeme mat to čo si želáme čiže namiesto ja chcem peniaze si vravím ja mám peniaze a aj ich budem mat tak asi tak nejak

marianka79
8. apr 2010

deni a samozrejme slovo chcem používam aj ja 😉 ked idem do obchodu a niečo vidím tak zo mna vyhrkne "ja to chcem"idem akupim si ale pri objednávaní s vesmíru to slovo nepoužívam 😉 a aj ohladom zdravia si vrvím nie že chcem byt zdravá ale-----ja som zdravá----- 😉

marianka79
8. apr 2010

no škoda nemožem kukat do bodu kedže som sa fajne napapala a dali čo si videla?

marianka79
8. apr 2010

deni mušky? 😀 😀 😝 no pokial to neboli biele myšky tak je to ok 😀 😀 😀

si srandu robím 😉

denisocka
8. apr 2010

to boli asi švedske mušky 😀

denisocka
8. apr 2010

a čo ty tu taku nahatu fotku davaš,ta nahlasim adminom 😀

marianka79
8. apr 2010

no oni mi furt mažú fotky tak to na just 😀

marianka79
8. apr 2010

dali tá detoxikácia super vec mne by to asi ale nepomohlo kedže mám takú robotu akú mám 12jhodín stojím na nohách aj v noci kolkokrát 😠

marianka79
8. apr 2010

aj teraz som po nočnej a úplne zničená ☹ no idem ja von so psom večer nakuknem tak papa zatial

miruska15
8. apr 2010

ahojte anjelikovia dlho som tu nebola boli sme cez sviatky preč a ked sme prišli tak mi malý ochorel. Dali nevedela by si mi pomoct takto cez net pošli mi niakeho anjelika čo mojmu drobcovi pomože.už sa dva dni trapime s teplotkami.diiiiiiik mooooc asi chcem vela.ono to prejde ale ja neznašam tieto choroby.pa pa

linette
8. apr 2010

marianka slovo budem mat neni dobre, pretoze nim vyjadrujes buducnost bez konkretneho datumu.. ked si hovoris budem tak to stale ostate budem .. skus si v mysli predstavovat, ze to uz mas a tvarit sa (samozrejme aj s pocitmi) akoby si to mala.. totalne akoze to mas.. ako male deti ked sa hravaju sa casto do toho vziju.. 😉 a este verit.. sila viery robi zazraky 🙂 😵

linette
8. apr 2010

deni a ake su svedske musky? .. 😀 😒 😕

linette
8. apr 2010

idem si precitat ten link od dali .. som si dala ibalgin a do nosa.. nebude to na to vplyvat? 😕

marianka79
8. apr 2010

lin a prečo nie?napríklad čo sa týka tých financií si vravím peniaze som mala mám a aj budem mat 😉 a vychádza mi to 🙂

marianka79
8. apr 2010

samozrejme že prítomnost je najdoležitejšia

linette
8. apr 2010

tak.. ja som sa zamerila na ten bod ako hovorili a videla som pod nim dalsi a to ziarivo biely 😀 😀 😕 a este predtym sa mi ta cierna bodka hybala.. 😀 to ten ibalgin.. 😝
dali ty si co videla? 😕

dali4
autor
8. apr 2010

Ahojte babulky 😵
deni ty si asi myslela španielske mušky nie 😀 ?

marianka79
8. apr 2010

ja som inak total death po včerajšom cvičení mam svalovku aj tam kde nemávam dlho som necvičila tak preto musím to napravit lebo to mi dvíha endorfíny hormóny štastia 😵

dali4
autor
8. apr 2010

marianka... a prečo by ti detoxikácia nemala pomôct. Tie náplasti sa dávajú na noc. Možno by ti ešte aj nôžky zregenerovali do rána 😉 ... Ja som si to objednala 😅 , vyskúšam to.

marianka79
8. apr 2010

jááj a ja roymýšlam niečo mi na tom názve vadilo áááno španielske 😅

dali4
autor
8. apr 2010

Ked ste kukali na tu bodku nevideli ste vôbec nič ?

marianka79
8. apr 2010

dali jaby som to musela mat non stop lebo pracujem v hnusnom smradlavom prostredí 😠

linette
8. apr 2010

marianka presne preco to neviem.. ale viem zvlastnych skusenosti, ze ked som si napriklad ucenie odkladala, ze potom sa naucim, vzdy z toho bolo potom az som sa to nenaucila vobec.. a to sa mi stavalo casto 😀 😝 a parkrat som z toho vyviazla, pretoze pisomky odpustili.. 😀 😉
na peniaze som ja osobne skusala len to, ze mam peniaze, zarabam tolko a tolko (so srandy som si urcila dobre vela) az mi byvaly spoluziak ponukol robotu z ktorou sa naozaj tolko zarobit dalo 😕 lenze som to pre ine dovody nezobrala.. nemyslela som si, ze to pride tak rychlo.. ked som si povedala, ze chcem podat na vysoku a to sa mi zrodilo z hlavy za pat minut dvanast pred podanim prihlasky, tiez mi prisiel do cesty clovek, ktory na tu vysku chodi .. no a nakoniec som podala na dve.. 😀 a ta druha sa mi zrodila z hobby.. lenze dnes som zbadala prirucne testy z matiky a fyziky a viem z toho velke H _ _ _ _ .. mi aj chut odisla..

marianka79
8. apr 2010

dali ja furt niečo dzobkám tak nemožem na to kuki

linette
8. apr 2010

dali ahoooj 😵
ty si co videla? ... ja som videla najprv ze sa mi ta bodka hybala a potom sa mi podnou zjavila dalsia a to ziariva biela.. 😕

dali4
autor
8. apr 2010

ja na to kukám aj najedená 😅

linette
8. apr 2010

a vidis to iste stale?? aj najedena aj nie? 😉

dali4
autor
8. apr 2010

ahoj lin 😵 ... to som videla aj ja... ale neviem že či je to to čo bysme mali vidiet