Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
8. apr 2010

mne ta gula pripomina mesiac 😀 😀

marianka79
8. apr 2010

inak konečne som sa tu s vami stretla vždy som tu ked tu nik nie je

linette
8. apr 2010

dali mali by sme napisat tomu chlapikovi.. v tom clanku spomina, ze sa mu mozme ozvat a poskytne dalsie cviky.. len ci nie za peniaze.. a nemohli sme to iste vidiet preto, lebo na to kukame cez monitor? 😕 si to spravim na papier a ked aj na nom zbadam to iste, tak na tom nieco bude 😕 😉

marianka79
8. apr 2010

no idem teda kukat aj najedená aj unavená 😉

dali4
autor
8. apr 2010

miruska... ja bysom mala taký návrh aj pre ostatné kočky 🙂 ... dohodnime sa na nejakú hodinu a všetky naraz pošleme Archanjela Rafaela k tvojmu malinkému 😉 🙂

linette
8. apr 2010

marianka jaka si zlata 😵 ja si myslim, ze ked si unavena to este skor uvidis.. v tom perifernom videni... 😉 podla mna na tom nevadi ci ste alebo ste neni najedene..

dali4
autor
8. apr 2010

lin ja som mu písala ale zatial neodpovedal. A možno že naozaj treba to dat na ten papier, monitor má predsa také vyžarovanie 😒

linette
8. apr 2010

inak vies co dali? .. minule som mala plakaci den a bolo mi smutno a velmi som k sebe volala anjelov.. uz ani neviem presne co mi bolo a take som videla uplne prvykrat, ze blondava az do rysava ale nie moc postava vo fialovych satoch .. len vlasy a saty.. bolo to velmi kratko.. so zavretymi ocami samozrejme.. 😕

dali4
autor
8. apr 2010

marianka... podla mna by si si práve preto že robíš v špinavom prostredí, mohla sem tam urobit nejaký detox. Nehovorím že práve takýto, kto vie či to vôbec funguje 😅 ... ale ved potom vám poviem, ked to vyskúšam 😉

linette
8. apr 2010

ze na ten papier cierny bod dokonaly nalepit? .. ja nemam farebne papiere.. to spravim vo worde a vytlacim 😀 tam je to dost dokonale.. 😝

marianka79
8. apr 2010

dali ja chodím jednej na masáže ona vie robit aj s energiami a zaujíma sa o anjelov a ona mi moc pomáha 😉 ale skúsila by som i toto ak by to bolo účinné

na nohy si robím kúpel s masážou mám tú vaničku na to

marianka79
8. apr 2010

no kukala som na ten bod a videla som okolo také biele a sa to pohybovalo

dali4
autor
8. apr 2010

lin 😲 paráda...

dali4
autor
8. apr 2010

lin vidiš ...vynájdeš sa 😉 ... dobrý tip si dala, aj ja si to tak spravím, vytlačím nalepím 😅

linette
8. apr 2010

dali ja neviem ci si tu postavu moja mysel nevytvorila .. ale bolo to necakane a velmi rychlo .. a vlastne prve co mi doslo pred oci ... v podstate to nemusel byt ze uplne anjel ale mohol mi anjel napovedat ze jeho farba je fialova a je pri mne.. zeby podla farby mi napovedal.. nie? 😕

linette
8. apr 2010

neviem ci som to napisala pochopitelne.. to si myslim ja.. zeby mi podla farby napovedal, ze je pri mne.. ta farba siat mi jeho pripomenula.. ale len koly farbe.. lebo ta postava mi pripadala ako z omalovavanky..

linette
8. apr 2010

marianka takze tvoje nozky si uzivaju v bublinkach 😉 🙂

marianka79
8. apr 2010

lin ale ved všetko je tvoja mysel čo je okolo teba 😉

linette
8. apr 2010

mysel, podvedomie, vedomie, nadvedomie, vyssie ja, dusa... a ego 😠

marianka79
8. apr 2010

inak pekne možno sa ti fakt ukázal anjelik 😵

marianka79
8. apr 2010

a čo tak nahnevane

marianka79
8. apr 2010

ano ano milujem bublinky 😀

marianka79
8. apr 2010

baby ja vidím svoju budúcnost mám stále v mysli moje nesplnené túžby a vidím ich ako sa mi plnia prosím anjelikov aby mi v tom pomohli

tento rok bude pre mna prelomový od 1.7.ma čaká zmena a to viem na isto

linette
8. apr 2010

mozno .. mozno sa mi pripomenul svojou farbou.. ja neviem ako vyzeraju anjely.. sa nam zjavuju v podobach, ktore pozname..

linette
8. apr 2010

marianka si si davala vestit? 😕

marianka79
8. apr 2010

vidíš lin mám presný dátum ked sa to týka blízkej budúcnosti viem že to príde 😉

dali4
autor
8. apr 2010

babulky nepošleme spolu toho Rafaela k miruske? Nech pomôže jej malinkému?
miruska skús aj ty, popros ho nech príde a lieči malinkého žiarivou zelenou energiou. Daj mu ruku na hlavičku a predstav si ako tá liečivá energia prúdi v jeho telíčku 😵 poďakuj mu za to 😉 ... nemožeš nič pokaziť, stačí poprosiť, zavolať ho...

marianka79
8. apr 2010

ok dali skusme to 😉

dali4
autor
8. apr 2010

lin pridáš sa ?

linette
8. apr 2010

dali na tej stranke co si poslala... som spominala, ze predtym ako som prechladla som na seba cumela do zrkadla a snazila si vidiet auru.. a zbadala som na tvari take sivocierne skrvny... a pozri co som nasla:
Aura nemocných lidí vykazuje různé energetické anomálie, které jsou vždy individuální podle typu onemocnění. Jedno však tyto anomálie mají společné. V místě, které je nemocí napadeno uvidí jasnovidec šedivý, “špinavý” energetický útvar vystupující z těla ven. Tvar tohoto záření vypadá asi jako krápník. Také se mu někdy říká “pík”. Velikost píku, tedy jeho šířka a vzdálenost, do které vyzařuje, je závislá na typu a závažnosti choroby.

linette
8. apr 2010

pridam sa 😉 🙂 ale sa musime dohodnut na presnom case 🙂 alebo to je jedno? .. a nemali by sme povedat konkretne meno dietatka? .. alebo staci povedat miruskinmu dietatku z konika? 😕