Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
8. apr 2010

pacnúť-oprava

linette
8. apr 2010

marianka rano som tak dobre vstala cela taka fit a pohoda, ked som sa vracala z posty okolo stvrt na dvanast ma zacala boliet hlava.. som myslela, ze prejde, ale.. za pat sest som si dala 400 ibalginu a uz je dobre..

dali4
autor
8. apr 2010

Tak a teraz idem poslat energiu vám dvom, lin a marianka 😅 😵

linette
8. apr 2010

a ten moj sopel ani nespomeniem 😠 bud mam uvolnenu jednu dieru alebo ziadnu.. uz som ako v tej reklame obklopena sopelnikmi.. ma uz stipe.. a sanorin mi nechce obe diery uvolnit.. a pri fukani uz boli tiez.. a dost to pocut na hlase .. vsak co uz .. davno som nebola chora..

linette
8. apr 2010

dali 😵 😵 😵
ja v noci pred spanim prosim anjelov 😉 🙂 😵 a cez tuto noc mi aj pomohli 😵 😵

linette
8. apr 2010

som sa rozhodla, ze si pofonim anjelickov a pridam ich sem 😉

marianka79
8. apr 2010

ja som naposledy bola chorá v decembri 2008 a to som mala zápal močovej platničky plakala som od bolesti 40stupnové horúčky a moj patko ma len obsluhoval zlatý bol ako mi pomáhal 😵 je výhoda mat deti 😀 😝

marianka79
8. apr 2010

ja mam tiež nového anjelička len má chudáčik odlomené krídlo 😒 ale ja mu ho nejak spravím aby nebol jednokrídly ☹

linette
8. apr 2010

marianka to je neprijemne 😒 ja byvam zvycajne prechladnuta so soplami a hrdlam.. ja som naposledy bola vo stvrtom rocniku ma tiez velmi bolelo hrdlo a lekarka mi zasa isla davat cukriky az jej napadlo, ze mi pomadzga krk a vtedy zistila, ze som mala zvacsene lymfaticke uzliny.. tak dala aj antibiotika..

linette
8. apr 2010

teraz to hrdlo je lepsie ako vcera... med mi pomaha 😉

linette
8. apr 2010

idem vyskusat moju tlaciaren ci nieco vypluje.. ten obrazok vytlacit..

marianka79
8. apr 2010

cukríky?a to aké?

marianka79
8. apr 2010

mna tiež škriabe v hrdle ale to som pila studené a bublinkové pred spaním poprosím anjelikov o pomoc 😵

marianka79
8. apr 2010

už sa dlho chystá kupit si aj ja tlačiaren len neviem ktorá je dobrá 😖

marianka79
8. apr 2010

no tak to je niečo pre mna 😒

V tomto období sa snažme trochu šetriť nohy. Nohy teraz viac trpia jednostrannou záťažou, dlhým státím na mieste, netrénovaní ľudia by nemali podnikať náročné túry a horské výstupy. Ľudia s kŕčovými žilami ale tí čo majú k nim sklon musia byť teraz zvlášť opatrní, zápaly žíl v tomto období sú častejšie. Blahodárne pôsobia teraz jemné masáže nôh od priehlavkov smerom nahor. Použiť môžeme mazadlá z obsahom kostihoju a pagaštanu. Taktiež dobre pôsobí Kneippovanie (striedavé sprchovanie nôh studenou a teplou vodou) alebo po náročnom dni pomôže aj obyčajný oddych keď si na chvíľu ľahneme na chrbát a nohy podložíme aby boli vyššie ako hlava.

linette
8. apr 2010

take tie cmulacie tabletky na hrdlo.. mne najviac zabera orofar.. ale zostavam pri mede 🙂 ked si dam tri polievkove lyzice medu do caju (je to sice sladke) ale lepsie zabere ako tie cmulatka.. lenze teraz nemame tolko medu tak si davam styri male.. som med vyslopala za dva dni.. 😀 a rano a pred spanim lyzicku samotneho medu..

dali4
autor
8. apr 2010

lin, marianka... ja sa na dnes rozlúčim, som nejaká unavená 🙄 ... idem do hajan. Prajem vám dobrú noc a krásne sny a vela zdravia 🙂 😵 ...

linette
8. apr 2010

tak a tlaciaren vypovedala.. netlaci vobec 😠 😠

linette
8. apr 2010

dali dobru noc moja a dakujem 😵 😵 😵 aj tebe krasne sny a dobre si oddychni 😵 😵

marianka79
8. apr 2010

lin ale pozor na med vo velkom množstve škodí a ak si ho dáš do horúceho čaju sa mení na jed!!!

marianka79
8. apr 2010

dali dobrú nocku 😔

marianka79
8. apr 2010

tie cmulacie tab. su voloviny najlepšia je prírodná medicína 😉 bylinky a tak

linette
8. apr 2010

marianka to fakt?? ale ved na hrdlo mi zabera.. a ako aky jed?? 😕 😕

linette
8. apr 2010

ho davam do tepleho caju nie do horuceho.. zeby od neho ma hlava bolela??

linette
8. apr 2010

v tom lunarnom kalendary sa kde viem preklinut na kozorozca? ... mi to nejako nejde.. alebo sa neda?

marianka79
8. apr 2010

neviem aký jed ale že vraj je to tak vraví sa to

linette
8. apr 2010

marianka kup si laserovu 😉 predavaju ciernobielu, aj farebnu ta je samozrejme drahsia.. uz dokonca aj laserove multifunkcne zariadenia 🙂 😉
ja mam atramentovu ale hrozne s nou.. farby to zere, ked chvilku netlacim tak zaschne..

marianka79
8. apr 2010

yorčinko sa somnou prišiel pomojkat pred spaním moje hafananko malé som si ho pomojkala a spokojný isiel do budky 🙂

linette
8. apr 2010

jeejjo aky zlaty, ze sa takto pride polubit 😵 😵