Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
9. apr 2010

je jedno ako sa to volá hlavne že pomože

a ohrieva to do vrela alebo tak ako bio lampa nehorúco 😀

marianka79
9. apr 2010

ja v lýtkach a vkrku ☹

linette
9. apr 2010

pri mrche samozrejme.. uz viem aky liek si kupim.. nurofen rapid.. je silny ale neni ibalgin 😉

linette
9. apr 2010

v krku?? a bola si s tym u lekara?... 😕

marianka79
9. apr 2010

ja som neni zástancom liekov 😒
to ja ked si dám pirulu tak asi tak 3x do roka

linette
9. apr 2010

teraz pisem jednou rukou a jednym okom 😀 si svietim na nos.. 😝

shupolienka
9. apr 2010

Lin ja by som aj okolo kurzy mala, len sa neviem prinutit tam ist sama 😅. A zase nepoznam nikoho z mojho okolia kto by isiel tiez so mnou 😀

linette
9. apr 2010

tak potom vcera to bolo dost zle ☹

linette
9. apr 2010

shup to neva tam si najdes kolegynky z ktorymi si budes vediet rozumiet 😉 a odkial si?

marianka79
9. apr 2010

no ked som bola malá tak som sa máčala v studenej vode a vykrútilo mi krk do strany teda hlavu a museli mi dávat elektro šoky či čo to bolo tak to pichalo a štipkalo a odvtedy mám s tým problémy pri prudkom pohybe a aj pri zívaní alebo ked sa len tak natahujem 😒

marianka79
9. apr 2010

shupol ja pojdem 😉

linette
9. apr 2010

marianka ☹ ☹ a obstrek ti nedavali?

marianka79
9. apr 2010

nie ja som bola vtedy decko také ako moj pato

marianka79
9. apr 2010

inak ked ma to chytilo v robote tak sa mi kolegyne vysmievali že som jak quasimodo 😀 😀 😅

marianka79
9. apr 2010

bože my sme už dobre od témy 😕 ale treba aj o inom pokeckat nie? 😅

linette
9. apr 2010

ale ten obstrek ci ti teraz niekedy nedavali.. to su take injekcie z jednej aj druhej strany.. zvyknu zabrat a dost casto sa davaju do kolien

linette
9. apr 2010

jasne, ze treba 😉 🙂 ved predsa od temy sme sa dostali sem .. takze v podstate sme v teme 😅

linette
9. apr 2010

kde je dali?? 😕

shupolienka
9. apr 2010

Lin: som povodne z Bratislavy, ale uz rok byvame v Stupave ( to je okres Malacky) na Záhorí.
Jeej Marianka to by bolo supis 🙂 este by som musela vybrat taky dobry cas, aby mi mal kto postrazit krpca hehe 😀

marianka79
9. apr 2010

bavilo by ma bývat tu 🙂

linette
9. apr 2010

delenie magie:

DIVINÁCIA
Zahrňuje všetky praktiky,ktorými sa mág pokúša vtlačiť svoju vôľu realite a rozšíriť svoje vnímanie v magickom význame.
Zámerne zladenie vedomia a nevedomia s niektorým archetypálnym alebo inak významným myšlienkovým vzorom. Často sú používané klasické koncepcie pohanských božských foriem, ale iné princípy môžu poslúžit rovnako dobre. Invokácia vytvára stavy inšpirácie alebo “posadnutosti” v ich priebehu môže byť predvádzané Očarovanie, Divinácia alebo prípadne Evokácia.

EVOKÁCIA,INVOKÁCIA
Jedna sa o prácu s entitami, ktoré sa môžu vyskytovať prirodzene alebo byť vytvorene. Tieto entity môžu byť nahliadnuté ako nezávislí duchovia, fragmenty mágovho podvedomia, alebo egregory rôzných druhov životných foriem – podľa mágovej chuti a štruktúry použitaj viery. V praxi je Evokácia využívaná pre Očarovanie, keď sú evokované entity vytvorené, aby spôsobily efekt v mágovom poverení. Evokované entity nájdu isté uplatnenie i v Divinácii, keď sú užité k získaniu informácií pre mága.

ILUMINÁCIA
Je zámerna sebemodifikácia za pomoci magie a môže zahrňovať kúzla,Očarovanie zoslané na seba samotného za účelom napravenia slabosti alebo zvčšenia síl, a Divinácie a Invokácie použité pre získanie inšpirácie a smeru.

OČAROVANIE
Zahrňuje všetky praktiky, ktorými sa mág pokúša vtlačiť svoju vôľu realite.
Delenie podľa úrovne schopností mága

ČARODEJNÍCTVO
Je jednoduchá magia, ktorá závisí na skrytých spojeniach, které existujú medzi fyzickými fenoménami. Čarodejníctvo je mechanické umenie, ktoré nevyžaduje predpoklad, že existuje spojenie medzi mysľou operátora a cieľom. Akékoľvek výsledky pochádzajúce z tohto spojenia môžu byť, pochopitelne, považované za bonus naviac. Na úrovni Čarodejníctva mág tvorí artefakty, nástroje a pomôcky, ktoré magicky interagujú s fyzickým svetom, a ktoré môžu byť používané subtilnejšim spôsobom znovu na dalších úrovniach. Práce na čarodejnickej úrovni by mali byť prevázdané dôkladne, pretože akokoľivek jednoducho tieto praktiky vyzerajú, sú základom, na ktorom spočíva práca na vyšších úrovniach.

ŠAMANSKÁ MÁGIA
Pracuje na úrovni tranzu, vízií, im aginace a snov. Otvára mágovo podvedomie potlačením psychického cenzoru za použitie rôzných technik. Na tejto úrovni stojí mág vážnemu nebezpečiu a bude sa asi často uchyľovať k čarodejnickej úrovni alebo pútaciemu rituálu, pokiaľ by jej niečo hrozilo pos ednout alebo prevalcovať.

RITUÁLNA MÁGIA
Kombinuje schopnosti používané na čarodejnickej a šamanskwj úrovni. Mág zlučuje použitiw nástrojov z čarodejnickej úrovne s podvedomými silami uvoľnenými na šamanskej úrovni a kombinuje ich užitie usporiadaným a kontrolovaným spôsobom.

VYSOKÁ MÁGIA
Vysoká mágia je to, k čomu dochádza, keď priamému magickému efektu vôle nestojí v ceste žiadna prekážka, žiadna bariéra nestojí v cestě priamému jasnovideniu a predvídaniu a neexistuje žiadne predelenie medzi mágom a akoukoľvek formou raportu alebo vedomia, do ktorej sa rozhodne vstúpiť. Pre väčšinu ľudí sa brány Vysokej Mágie otvoria na niekoľko vrcholných okamihov v živote. Ako mág postupuje vo svojom tréningu, prinúti takto získane momentum brány zázračného otvorenia sa častejšie. Pre 5 konjuracií Vysokej Mágie nie sú dané žiadné procedúry. Vysoká Mágia predstavuje bod, keď technika ukazuje cestu intuitívnému géniovi a každý musí získať kľúč k pusteniu týchto síl z reťaze sám za seba.

linette
9. apr 2010

shup takze si aj ty teoreticky blizko 😉

linette
9. apr 2010

marianka ta chatka je pekna 😉 si ju viem predstavit niekde v skanzene alebo na salasi 🙂 😵

marianka79
9. apr 2010

a tu by som piekla chlebík 🙂

marianka79
9. apr 2010

skanzen na orave to je 😉

marianka79
9. apr 2010

inak dnes som mala v mysli naše stretnutie

mali by sme niečo poriešit babenky 🙂

marianka79
9. apr 2010
linette
9. apr 2010

tak som to uhadla 😅

shupolienka
9. apr 2010

boze to ako vedia taketo krasne veci vyrabat? odpadla som 🙂 mne sa strasne paci kreslenie do piesku http://videoalbumy.azet.sk/kreslenie-pieskom/1X...