Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
9. apr 2010

si akurat planujem poriadne nastudovat cakry, meridiany a kundaliny .. planujem sa zapisat na reiky tak aby som bola v obraze 😉

marianka79
9. apr 2010

toto som zrovna dnes vysvetlovala mojmu ☹

Nenadávajte si ani sebe

"Bože! Ja som, ale blbec!" - veta, ktorou si sami sebe môžete privodiť nepríjemnosti. Negatívny dopad môžete odvrátiť, ak vzápätí výrok oľutujete. Pozor si dajte, ak budete smerovať negatívne myšlienky na partnera, ktorý vás opustil. "Bodaj by ho už žiadna nechcela!" Výrokom neublížite len svojmu bývalému, ale vám sa to môže vrátiť. Nečudujte sa, ak vás budú trápiť bolesti alebo zdravotné ťažkosti, s ktorými si nebudú vedieť poradiť ani odborníci. Podľa pani Ľahkej sa každému vráti všetko, čo komu prial. Ak sú to zlé veci, vráti sa mu v zlom. Naopak, ak ste prajní, nezávidíte, môžete očakávať, že sa vám všetko vráti v dobrom. Poznáte vo svojom okolí intrigána, ktorému vychádzajú všetky zákernosti a vy sa zamýšľate nad tým, ako je to možné? "Keď človek vysloví rôzne prekliatie a je veľmi silný, teda darí sa mu robiť zlo, vráti sa mu to na citlivom mieste. Napríklad na rodičoch, ale aj na deťoch," dodáva pani Ľahká. Po svojich predkoch dedíme aj ich prekliatia. "Rodové prekliatie sa dá odstrániť, ale niekedy to nejde. Človek si to musí odčiniť. Sú tam totiž karmické väzby, pre niečo sa vám to deje," vysvetľuje pani Katarína.

linette
9. apr 2010

páni.. s otvorenymi ustami som na kukala.. 😵

marianka79
9. apr 2010

šupol aj to poznám a furt sa možem na to kukat donekonečna 😵

fufinda1
9. apr 2010

Dievčatá čítali ste??? Čo na to hovoríte .. ?
http://white82.wordpress.com/2010/04/06/pomozme...

linette
9. apr 2010

ale mne to nejde dokopy.. ked niekto niekomu nieco urobi tak sa mu to nemoze vratit na druhych.. ved z toho by sa nemusel poucit, ze to ma za co.. 😕 a rodove?? .. to mi uz fakt nedava zmysel.. preco ma niekto nevinny trpiet karmu druheho ak je to v rodine.. ved duse a telo su dve veci.. tie duse sa ani poznat nemuseli pred tym..

linette
9. apr 2010

fufinda ja som to citala.. 😉 zem nas prosi aby sme do nej prestali zasahovat, len to treba povedat tym exemplarom v usa.. ti vyvolavaju umele zemetrasenia z vedlajsimi ucinkami, ktore nepoznaju..

marianka79
9. apr 2010

mala by som sa naučit používat to kyvadlo ked ho mám už doma 😖

linette
9. apr 2010

marianka este si ho neskusala? 😕

marianka79
9. apr 2010

lin ked budeš priat dobro tak sa ti dobro vráti ak zlo vráti sa ti zlo a mne bolo tiež želané zlo spomínala som ti to ☹ a sa mu to vracia a aj mne a mojej rodine ☹

marianka79
9. apr 2010

fufi veru mi sme len malé ovečky čo si zmožeme oproti velkým supom ☹

marianka79
9. apr 2010

skušala no potrebujem to vidiet ako ho používajú iný

shupolienka
9. apr 2010

Babulky, krpec sa mi uz budi, tak si idem k nemu uz lahnut, dobru nocku. 🙂

marianka79
9. apr 2010

alebo použijem literatúru

http://www.martinus.sk/?uItem=73625

marianka79
9. apr 2010

dobru aj tebe 😉

fufinda1
9. apr 2010

Ja viem marianka, ale aj mala ovečka moze robit veľke veci ... hlavne ked sa tých oveciek zide viac ... 🙂

linette
9. apr 2010

marianka ano viem to ☹ lenze aj ja som porobila nejake tie veci v zachvate zlosti.. ☹ ak by clovek konal velmi vela dobra a to zle olutoval, tak by sa ta karma zmensila nie? .. alebo zajst nejakemu liecitelovi.. ty si sa uz objednala do noetisu?

linette
9. apr 2010

shup dobru nocku, dobre sa vyspinkajte 😵

marianka79
9. apr 2010

jááj fufi ono je to ako u nás v robote v šatniach sa ženy stažujú na robotu a ak sa maju ozvat sú ticho 😠

linette
9. apr 2010

marianka najprv si prestuduj toto, je to trocha dlhe.. http://helar.wordpress.com/2010/03/21/pracujeme...

marianka79
9. apr 2010

ešte nie bola som v práci a nemám na nich kontakt v telefone vidíš užaj si ho idem opísat 😕

dali4
autor
9. apr 2010

Ahojte babulky... ste tu ešte?

marianka79
9. apr 2010

tiež mimo témy ale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://vtipy.netroof.eu/item/565/vyroky-idealne...

linette
9. apr 2010

dali 😵 😵 dobry vecer 😉 🙂 ja tu este kikirikam .. aj mariankaje tu a shup isla do hajan k malemu.. dobre, ze nepocujete ten usopleny hlas 😀 😝

marianka79
9. apr 2010

lin som si to uložila díky preštudujem ked budem viac vidiet musela som si dat okulky na čítanie 😎

linette
9. apr 2010

marianka ja z toho nemozem 😀 😀 😀 😀

marianka79
9. apr 2010

ahoj dali 🙂 sme tu my skalné 😝

linette
9. apr 2010

aj ja mam okulky ale do dialky 😠 😠

dali4
autor
9. apr 2010

ahoj lin 😀 ... Ale teplotu nemáš dúfam, alebo áno? K tým sviečkam, ja som mala aj také čo sa dávajú na brucho, nad pupok... kvoli zápalu vaječníkov, na také to pomáha ale či aj proti krčom 😕 to fakt neviem.