Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
14. apr 2010

čierna magia je zla a ja sa jej bojim.

dali4
autor
14. apr 2010

jery, najhoršie je, že velakrát aj vieme o chybách, ktoré ako rodičia robíme... ale je tažké sa držat vždy toho správného riešenia. Teda aspon ja s tým mám niekedy problém. Uvedomujem si že mám povedat toto, ale poviem niečo iné... potom ma to štve. Niekedy mi to fakt nejde. Ale aspon to kompenzujem tým že neskor za Marečkom dojdem a ideme sa rozprávat o tom čo sa stalo... si to vysvetlíme.

marianka79
14. apr 2010

mne tiež minule niečo spadlo ale počula som len zvuk anič sa nepohlo 😕

jery51
14. apr 2010

miruska tak drzim palec 😵

linette
14. apr 2010

miruska skus sa vzit do jeho puberty.. aj ty si bola v puberte.. skus ho pochopit.. ved tym musi prejst aj on.. 😉

dali4
autor
14. apr 2010

miruska neboj sa jej, len ju odmietni 😉 . Strachom si držíš zlé v sebe, strach oberá o energiu. Jednoducho si čiernu mágiu nevšímaj, rob sa že nevidíš nepočuješ 😅

linette
14. apr 2010

v tej knihe bolo pisane ako sa da zbalit chlap .. a tam take nehygienicke navody.. bleee.. (napr menstruacnu krv zapiect do kolaca) .. tu knihu som brala hned naspat.. stacilo mi.. 😒

jery51
14. apr 2010

dali chapem ja som mala niekolkokrát chut capnut maleho po plienke, hlavne s tým jeho zaspávanim, no rátala som do desať...áno ked zaspinkal, tak som sa nemohla vynadivat a anjelsku tvár 🙂a veru velakrát som sa zapozerala do jeho pohladu, ved on si všetko ešte pamatá tie karmicke vztahy, zakony univerza ...

dali4
autor
14. apr 2010

marianka film miluj svoj život tak velmi chcem vidiet a neviem sa k nej dostat 😠

dali4
autor
14. apr 2010

lin fúúúúúj 😀 😀 😀

linette
14. apr 2010

miruska nemas sa coho bat.. v podstate kazdy mame zle dni a koname zle, ci uz v mysli alebo slovom alebo cinom.. a moc si to neuvedomujeme ale aj to je svojim sposobom magia.. vedz ze ked niekto niekomu ublizi sa mu to vrati.. a ked si dostatocne silna tak ti ublizit ani nevedia.. 😉

jery51
14. apr 2010

linn dobry recept, dam kamoške , nemoze si nájst chlapa 😀 😀

marianka79
14. apr 2010

linette fúúj že krv zapiect to je jak pre bosorky 😖

miruska15
14. apr 2010

lin ano aj ja som bola v puberte ale moja puberta a ta jeho je uplne ina taka moc divoka včera mi povedal že som krava a dnes sa mi omluval.

marianka79
14. apr 2010

dali moja suseda ho má skú sim ho požičat a dat sem

a na nete neni nikde?

linette
14. apr 2010

taketo hovadiny boli v tej knihe.. hovorim, zeby som to nenazvala ciernou magiou.. lepsie povedane ja som ju celu necitala tak ani neivem co v nej poriadne bolo.. toto som len tak otvorila a toto tam akurat bolo.. no hluposti.. 🙄

jery51
14. apr 2010

hlavne že sa ospravedlnil

marianka79
14. apr 2010

miruška to sú tí dnesný pubiši nič si nevážia ale hlavne že sa ospravedlnil to je dobre 😉

marianka79
14. apr 2010

a nevyvolávali ste niekedy duchov? ja nie lebo som sa bála

miruska15
14. apr 2010

tak že dobru chut fuuuj
lin tak to maš 100% pravdu že v živote sa nam všetko zle vrati ale vrati sa aj to dobre a ja chcem byt dobra

linette
14. apr 2010

miruska to je dost.. 😒 je pravda, ze dnesna mladez je drzejsia ako ta pred nimi.. vies ty ho mozes dobre vychovat ked v skole je medzi takymi a ti ho ovplyvnuju..

pippa
14. apr 2010

jery 😀 😀

linette
14. apr 2010

kazdi chceme byt dobri aby sa nam to dobre vratilo 😵 ale vies ono je tak, ze tymi zlymi sme boli.. kazdi sme raz boli zlymi.. musime prejst vsetkym aby sme sa vypracovali.. 😉

pippa
14. apr 2010

presne ako dáš sa vráti 😉

linette
14. apr 2010

jery ja lutujem vsetkych slobodnych chlapov v tvojom okoli.. 😝 😀 😀

pippa
14. apr 2010

no nič babule idem spinkať dobrú vám

marianka79
14. apr 2010

v telke spieva Kristína pekné duo 😵

miruska15
14. apr 2010

duchov ako deti v pivnici ale to bolo take detske ale bala som sa ako hovado.A teraz nikdy

pippa
14. apr 2010

marianka ja áno, ale už nikdy v živote

marianka79
14. apr 2010

baby pripomínam 😵 😵 😵
Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.