Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
14. apr 2010

kristinka spieva fakt dobre aj sms som jej poslala.
lin presne ako hovoriš o tej škole prave v ich triede je typek čo ich ovplyvnuje a ja sa možem doma aj pototo.

pippa
14. apr 2010

teda viac menej ja som bola ako spoluúčasť, vyvolávala kamoška

linette
14. apr 2010

aj ja som skusala.. ale to tak, ze ma na to nahovorili.. to este v druzine na prvom stupni zs.. sne si posadali pod dechu, chytili sa za ruky a jedna vravela, ze ak je tu niekto tak sa jej pohne nausnica.. 😀 😀 😝 to bolo vsetko.. inac som nevyvolavala.. a ani by som to nerobila.. ked ich uz niekto vyvola a narusi ich pokoj, musia ich vediet vratit aj spat..

marianka79
14. apr 2010

pippa a čo ste prežili? stalo sa niečo?

jery51
14. apr 2010

: 😀 😀 potom dam vediet či jej to zabralo 😵

linette
14. apr 2010

spievam v telke?? .. ze o tom neviem.. 😀 😀 😀 😝 (sa tak volam v skutocnosti)

jery51
14. apr 2010

že naušnica... odpadnem 😀 😀

linette
14. apr 2010

jery 😀 😀

marianka79
14. apr 2010

jery to s tou krvou??? 😕

linette
14. apr 2010

to bolo take detske vyvolavanie.. ako 9 rocne.. samozrejme ze nausnica sa pohla a boli sme vsetky pokakane .. 😀

marianka79
14. apr 2010

ano lin a pekne 😵 😵 😵

miruska15
14. apr 2010

lin tak tak radšej nepokušať.

jery51
14. apr 2010

marianka, ano...

jery51
14. apr 2010

samozrejme, že žartujem 😵

linette
14. apr 2010

raz mi jedna hovorila ze ako vyvolavali duchov... moc si to uz nepapatam, ale viem ze zobrali lyzicky a volaco robili.. oni byvaju na siedmom poschodi a vravela, ze sa totalne roztriasli rolety akoby vietor bol v izbe... nieco take.. 😕

jery51
14. apr 2010

na margo tej kamarátky, tá si chlapa nenájde nikdy, lebo furt, že: ju nikto nechce, je nepekná, ...reku takto budeš sama...ked jej poviem, že si to sama všetko privoláva.. tak že som bosorka 😀
cha.. aj by som niekedy chcela byť 😀

linette
14. apr 2010

miruska netreba ich nasilu rusit si myslim.. ved ked oni chcu pridu za nami .. 😵

miruska15
14. apr 2010

fuha tak ja by som taku odvahu na niečo take nemala.

dali4
autor
14. apr 2010

vyvolávat duchov... nie nie 😒 ...

jery51
14. apr 2010

ja duchov nikdy, i ked ma to vzdy vábilo a čil mi asi beha po dome..

miruska15
14. apr 2010

presne tak len ty naši nechcu prist ale aj to bude.ja veriiim

marianka79
14. apr 2010

duchov by sme mali nehat napokoji inak robia šarapatu ved aj my chceme mat klud tu na zemi no nie?

pippa
14. apr 2010

nie že by som vtedy, ako 17 ročná neverila na duchov,ale šak čo ako sa môže pohybovať sám pohárik o stole, a naskakovať písmená tak som sa o tom presvedčila, ale najhoršie, že z vedľa izby, boli sme vtedy na chate zo školy, počuli čo sa deje a oni hneď pribehli a začali sa dobíjať do izby dvere otvárať a ako vraví linette sa nesmie vyrušiť, musí sa duch odvolať a nechcel sa dať, ale našťastie sa podarolo všetky baby sa báli ja keď nato pomyslím tak ma zimomriavky obehujú som povedala nikdy aj keď nikdy nehovor nikdy, ale dúfam že nie

linette
14. apr 2010

jery ja mam niekedy pocit, ze som nou bola... a ze ma upalili .. alebo volaco s popravou.. strasne nemozem ked vo filmoch ukazuju gilotiny.. ☹ 😠 alebo trest smrti a take.. vobec s tym nesuhlasim.. a mavam cudne strasne cudne pocity.. 😕

miruska15
14. apr 2010

nechajme duchov duchmi lebo nas budu do rana strašit

dali4
autor
14. apr 2010

som bola malého z vani vytiahnut 😀 ... bol tam od 8.15 😀

linette
14. apr 2010

pippa to bolo dost huste 😕 a predstav si, zeby ten duch nechcel odist.. 😕 ale nastastie sa vratil 😔

pippa
14. apr 2010

no idem teda dobrú..

marianka79
14. apr 2010

jery aj ja mám oklo pár ludí ktorí si nechcú dat vysvetlit že my si privolavame svojimi myšlienkami všetko negatívne ved ked si dokážeme privolat zlé prečo by to nešlo i opačne? ale to je zbytočne im vysvetlit ☹

miruska15
14. apr 2010

dali a neodmočil sa ešte 😀