Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
14. apr 2010

aj ja sa pomaly poberam babiky.. idem ..
dobru nocku vsetkym 😵

linette
15. apr 2010

dobre ranko 😉

Myšlenka pro každý den
To, co vyšleš, se ti znásobeno vrátí zpět.

Věštba pro tento den
Stále jsi v jednom kole, ale nezapomínej také na své přátele. Budou v budoucnu chvíle, kdy budeš rád, že je máš.

Afirmace pro dnešní den
Svým prostřednictvím vyjadřuji své myšlenky pocházející od Boha.

linette
15. apr 2010

Keď máme problém hovoriť s naším anjelom

V pondelok som dostala e-mail od kočky, čo si hovorí Denja. Niečo ju trápi:

“Ahoj toto jsem psala i na helarforum ale zatim mi nikdo neporadil tak to dávám i sem a předem děkuji za odpověd:

Ž delší dobu se nemužu spojit se svým andělem a duchovním světem všeobecně .byla jsem už i u jedné paní která mi řekla celkem nemilé správy . když jsem u ní byla docela se i zděsila .a teď co mi řekla (řekla mi toho víc (byla jsem na SRT metodě) ): že ze mě vyzařuje negativní energie – že kdyby byla v obchodě ve frontě a já byla za ní že by vyšla z fronty a šla radši až na konec řady a pak že v mém těle vůbec neproudila energie ,že jsem ji měla uplne zablokovanou a na konci říkala že mi ji trochu rozproudila .

Pak nějakou chvíly jsem byla v pohodě ale začalo to doslova z ničeho nic – chytala jsem nepěkné stavy ale poslední dobou už je to lepší možná se z toho vzpamatovávám ale jsem uplňe neschopna se spojit s nečím vyšším a cítíkm že nemám čistý kanály a ani čakry -chtěla bych se spojit se svým andělem .Předtím jsem měla dobrou slyšitelnost aj jsem ho dobře vnímala ale teď mam utrum a proto bych vás chtěla poprosit jak z této šlamastiky (situace) se vysvobodit . S pozdravem Denja”

Ja mám pre Denju radu: začať cvičiť strom (“držanie brucha” v žam žungu), pretože ten po istom čase vypudí z tela všetky negativizmy (aj zlé slová všelijakých rádoby liečiteľov). Alebo začať meditovať. (Strom je tiež meditácia – “po stojačky” .)

Denja, s tebou je všetko v poriadku. Kiež by sa to dalo povedať aj o tej pani, ktorá ti tie veci narozprávala! Takéto vyjadrenia sa totiž zvyknú premieňať na “samonapĺňajúce sa proroctvo (self-fulfilling prophecy) – podvedomie ich zachytí a chvíľku omieľa dookola, až sa z nich stane presvedčenie, podľa ktorého sa začneme správať.

Dôležité je vedieť, že to nie je naša chyba. Proste ľudská psychika je nejako nadizajnovaná a obsahuje spústy takýchto “zadných vrátok”, ktorými sa do inak funkčného systému dostávajú rušenia. Ak si povieme, že s tým niečo urobíme, tak sa vec po krátkom čase výrazne zlepší.

linette
15. apr 2010

co hovorite na bachove kvapky? .. http://www.naturcity.sk/sk/sluzby/bachova_terap...

marianka79
15. apr 2010

ahojte babeny lin nemožem sa odtrhnút od toho linku mna tam zaujali kamene
http://ezoterika.sarweb.eu/ametyst.php

karty
http://ezoterika.sarweb.eu/karty.php

a kyvadlo
http://ezoterika.sarweb.eu/kyvadlo.php

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marianka79
15. apr 2010

bachove kvapky prvýkrát počujem ale vypadá to super 😵

linette
15. apr 2010

marianka ahoj 😵 to je ake zlate co jej odkazali anjeli, ze LOL.. 😅

marianka79
15. apr 2010

ahoj no aj aj som sa na tom nasmiala 😀

marianka79
15. apr 2010

anjeli napredujú aj oni pozeraju poza náš chrbát ako si tu píšeme a hocičo sa učia LOL 😝 😝 😝 😀

marianka79
15. apr 2010

História anjelského sveta
Saša Pueblo
zobrazení: 2737 | známka: 3 | komentářů: 0 | přidat komentář | formátovat pro tisk

Na začiatok si treba uvedomiť, čo všetko tvorí anjelský svet a odporúčam každému, aby sa zdržal akýchkoľvek prejavov. Neselektovať a nehovoriť: takého anjela chcem a takéhoto nechcem.

Svet anjelov nájdete v civilizovaných živých ľuďoch, a tak isto aj v ľuďoch na úrovni prírodných ľudí, ktorí ešte nevedia čítať, písať a logicky myslieť. Anjelský svet nájdete v mysliach živých ľudí priamo v neurónoch ako spomienky. Môžete ho nájsť aj v kostiach, pokiaľ sem bol zapísaný. Môžete ho nájsť aj v 7. obaloch vo vnútri ľudského tela, aj v okolí pupku ako malé dieťa, v aure žijúcich ľudí, v predmetoch, ktorých sa dotýkajú. Môžete ho nájsť aj v magmatických poliach zeme, v informačných poliach kozmu a to vtedy, keď sa spájate s hviezdami. Tak isto ho nájdete aj v kostiach mŕtvych ľudí, v stavbách, kresbách a prejavoch, ktoré nás obklopujú. Toto všetko tvorí svet anjelov, ktorý sa stal našou inšpiráciou.

Počiatky anjelského sveta by sme umiestnili do Antarktídy. Poviete si: prečo, keď je tu iba ľad a znovu iba ľad. No nebolo to tak vždy a tak intenzívne ako teraz. Zdrojom anjelského sveta sa stal ten fenomén, že po zomretých vtákoch zostáva informačné pole, ktoré sa zapisuje do magmatických polí Antarktídy. To možno považovať za základ mágie pierkových šamanov. A v tejto oblasti ich bolo veľmi veľa. To, čo ich priviedlo k pierkovej mágii, bola, ako to býva zvykom, patológia mysle prírodného šamana a to pocit, že jeho prsty sú vlastne pierka. A každé pierko zdvihol a odniesol do svojho príbytku. Bežné správanie vtákov pri stavbe hniezda. Tento šaman mal pocit, že je to jeho perie a takto asi začala pierková ezoterika na magický spôsob. Uvedomte si, že prírodní ľudia pracujú s menším množstvom neurónov ako dnešný človek a s prírodou a medzi sebou komunikujú pomocou mágie pierok. Iný šaman si myslel, že je vták a potreboval sa odieť do pierok. Samotné pierka pôsobia na psychiku človeka jedinečným spôsobom. Tak isto som veštecky preskúmaval aj kontakt šamana a rôznych objektov, ktorých sa dotýkal najčastejšie. Niektorí šamani ako keby dokázali odkopírovať do seba záznamy z objektov. Niektorí akoby vedeli niektoré energetické zóny presunúť do predmetov. V prvom rade ich liečia, v ďalšom rade dávajú určitú silu prežiť a byť úspešnejší ako konkurujúce zvieratá. Zároveň robia niečo iné ako bežné zvieratá. Zbierajú pierka a cez túto činnosť sa stávajú viacej človekom ako zvieraťom. Nosenie pierok im dáva silu a schopnosť lepšie rozumieť svetu divých zvierat. S pierkami robia ritualistiku a veľmi o nich nepremýšľajú. Zalievajú ich do ľadu a vytvárajú jedinečnú pierkovú pospolitosť.

Väčšinou sú títo prírodní šamani usadení v gangliách a odtiaľto fungujú v ritualistike pierkovej mágie. Nejde im o to, aby o nej premýšľali alebo prakticky užívali, ide im o nutnú komunikáciu s anjelskými svetmi. V podstate všetko môže dostať krídla a všetko s krídlami alebo pierkami môže spadať do anjelských svetov.

Okolnosti prírodného charakteru prinútili putovať antarktických šamanov do Južnej Ameriky a odtiaľ do Severnej Ameriky. Ale pôvodná mágia sa vytráca a zostáva už iba odvarom toho, čo boli antarktickí šamani. Síce uctievajú opereného hada a operenú dušu, ale je to už viac ľudské ako magické. Veľkú úlohu hrá aj farbenie pierok a magická farebnosť.

No ľudstvo musí napredovať ďalej a potrebuje prejsť od prírodného človeka k človeku mysliacemu. Je treba zatvoriť svet anjelov a dostať ľudstvo do roviny práce, myslenia a premýšľania. Obrázky anjelov začínajú slúžiť proti vnútornému svetu anjelov, zavádza sa uniformita do anjelského sveta. Anjel musí vyzerať podľa presného predpisu a nedovoľuje sa vlastná forma predstavy anjela. Dnešné deti dokážu v detskej mysli vnímať vnútorné anjelské svety, ale hovoríme im a vychovávame ich k tomu, aby potlačili vlastný anjelský svet na obrázkoch. Dieťa správne zatvára vnútorný svet mágie a magických anjelov. Modlí sa, kreslí a vrúcne prijíma predstavu unifikovaného anjela. Niekto určuje, ako má anjel vyzerať a nedovoľuje sa vlastná predstava. To je koniec anjelskej duchovnosti. Zatvára sa svet anjelov, otvára sa mŕtva forma anjelov. Máte síce pocit, že máte v aure anjelov, ale je to iba zhustená forma pocitu anjela, ktorá bráni vlastnej anjelskej duchovnosti. A preto keď chcete ezoterických anjelov, tak usilujete o to, aby ste ich vnímali, opisovali a kreslili iba tak, ako to cítite a nie ako to cítil niekto iný. Odpustite si estetické umelecké kreslenie. Kreslite to, čo dovoľuje prienik k vnútornému svetu anjelov. Naučte sa zostať ako deti. Skoncentrujte sa do stredného mozgu a izolujte sa v ňom. Budete lepšie prenikať do vlastného sveta anjelov.

Nenechajte sa zmanipulovať a naučte sa dosiahnuť komunikáciu s vlastným anjelským svetom. Uvedomte si, že s vlastnými anjelmi sa komunikuje cez menší počet neurónov a v psychike dieťaťa. Neberte si žiadne vzory a nehanbite sa kresliť anjelov tak, ako to cítite a nie či je to pekné, alebo náboženské. Otvorte si jednotlivé neurónové oblasti, aby ste mohli spojiť svoje ego s anjelským podvedomím. Nechcite robiť mŕtvu formu spomienky a anjelov. Trvajte na tom, že chcete vlastný a jedinečný svet anjelov a žiadne vzory. To je k ničomu. Chcite anjelské svetlo a jeho účinky ovládnuť a stabilizovať pomocou anjelských znakov.

linette
15. apr 2010

nasi anjeli su v obraze .. 😉 🙂 😵

marianka79
15. apr 2010

Zázračná síla pyramid
Romana Vohralíková
zobrazení: 1350 | známka: 1 | komentářů: 1 | přidat komentář | formátovat pro tisk

„Pyramidy jsou nejúžasnější architektonickou myšlenkou, která nemůže být překonána“ Johann Wolfgang Goethe.

Tyto monumentální stavby starověku, opředené nejpodivnějšími záhadami a tajemstvími jsou dodnes předmětem zkoumání vědců i laiků, kteří se snaží odhalit jejich význam a poselství.

Význam slova pyramida pochází z řeckého slova „pyr“, označujícího vertikalitu ohně. Pyramidy jsou jednoduché jehlany, které vytváří i plameny ohně. Jsou staré přibližně 4 500 let a dlouho byly považovány za hrobky faraónů. Skutečnost, že se v pyramidách nenašly žádné mumie, vede i k takovým tvrzením, že pyramidy byly místem, v jehož útrobách je zakódován vznik života na Zemi jazykem matematiky, geometrie a astronomie. Především v souvislosti s Velkou pyramidou v Gíze se mluví o tom, že se v ní soustřeďuje velké množství vesmírné energie, která mohla být využívána nejtajnější obřady života a smrti. Dodnes zůstává mnoho nezodpovězených otázek a nevyřešených záhad pyramid. Stále častěji můžeme slyšet názor, že pyramidy nejsou svázány pouze s Egyptem, každý si svou pyramidu může postavit doma, musí pouze dodržet určitý postup a orientaci sever – jih. Ale proč? V pyramidách můžeme načerpat energii, které se zde soustřeďuje obrovské množství a působí nejen na lidské tělo a mysl, ale také např. na potraviny, rostliny apod.

Pyramidální energie a její účinky
V pyramidách existuje dosud nevysvětlený fenomén, kdy květiny umístěné v pyramidě rostou rychleji, ovoce si zachovává svěžest mnohem déle, pečivo a chléb uložené v igelitovém sáčku pod pyramidu vydrží několik dní čerstvé. Tomuto fenoménu říkáme pyramidální efekt. Vědci zjistili, že pyramida se chová jako obrovský akumulátor na uskladnění kosmické energie. Zvláštní je, že energie se dostává dovnitř pyramidy, ale nikoli ven, pouze se odráží zpět. V důsledku toho je největší množství energie uprostřed pyramidy, v tzv. „královské komnatě“, ve výšce jedné třetiny od základů pyramidy. Energie v pyramidě stoupá z tohoto těžiště k vrcholu, takže horní část pyramidy má pozitivní záření, dolní část působí negativně.

Vlastnosti jednotlivých částí pyramidy
Severní strana se spojuje s elementem země a týká se materiálních věcí. Východní strana patří elementu vzduch a má vliv na milostný život a klid mysli. Jižní strana pálí jako oheň. Tato strana aktivně chrání bezpečí vašeho života. Západní strana s elementem vody se týká zdravotního aspektu života. To je důležité při meditacích pod pyramidou. Posaďte se vždy čelem ke straně, která je spojena s předmětem meditace, zavřete oči a soustřeďte své myšlenky na daný cíl.

Schopnosti pyramid
Kromě již zmíněných schopností uchovávat potraviny bylo prokázáno, že stará žiletka, položená pod pyramidu, je po několika dnech opět ostrá. Tento objev učinil český inženýr Karel Drbal. Malá pyramida schovaná pod postelí působí proti poruchám spánku a zvyšuje sexuální potenci. Zavěsíme-li ji nad dětskou postýlku, uklidňuje. Pyramidy se dají využít i v kuchyni k energetizaci pitné vody. Mikroorganismy a bakterie nemají pod pyramidou šanci. Pobyt v pyramidě nás nabije energií, zregeneruje organismus a navrátí narušené zdraví. Pyramida působí jak na tělesnou, tak i duševní stránku člověka pozitivně.

marianka79
15. apr 2010

Poloha lotosového květu
Iva Hédlová
zobrazení: 1044 | známka: - | komentářů: 0 | přidat komentář | formátovat pro tisk

Pro meditaci je ideální poloha „ lotosového květu“, v níž bývá často znázorňován Buddha. Nohy jsou pevně spojené, díky čemuž meditující nemůže v této poloze spadnout ani usnout a nemusí dělat vůbec nic pro to, aby v ní vydržel. Když budete mít časem dostatečně ohybná kolena a kotníky a bez problémů dokážete setrvat v této poloze, budete se v ní umět i velmi dobře uvolnit. Přesto pro každého, kdo je zvyklý sedět jen na židli, bude velmi namáhavé na kolena, když začne s touto polohou, a potrvá delší dobu, než se v ní bude cítit pohodlně.

Doporučuje se nejdříve rozcvičit, aby se vám uvolnily bederní klouby, kolena a kotníky. Až potom se pokuste sednout si do polohy lotosového květu a postupně prodlužujte sobu, v níž budete takto sedět. Začněte nejdříve jednou minutou, potom dvěma atd. Nikdy neklaďte násilím nohy do této polohy, protože vám to může způsobit vážná poškození.

Podle knihy Tajemství meditace od Ericy Smith a Nikolaje Wilkse

miruska15
15. apr 2010

ahojte babeny.

marianka79
15. apr 2010

Komunikace s Vesmírem
Denisa Celesta Kralovičová
zobrazení: 814 | známka: 1.75 | komentářů: 0 | přidat komentář | formátovat pro tisk

Občas jezdím za svým známým. Přátelé mu říkají čaroděj a já se od něho učím zajímavé věci. Jak užívat minerály pro blaho člověka, pochopit určité souvislosti, odpojovat entity, které k nám nepatří apod. Nevlastní mobil a tak člověk k němu jede naslepo a doufá, že bude doma. Před nedávnem jsem k němu přijela na „návštěvu“, ale bohužel doma nebyl. Co se děje, není náhoda. A tak jsem si řekla, že to tak má být a jela zase domů. Byla jsem z toho trochu smutná, protože je mi s ním dobře a vážím si chvilek našeho setkávání.

Jak jsem jela po silnici, najednou jsem spatřila stopaře. Byl oblečen celý v bílém. Nevím, co mě to napadlo, ale zastavila jsem. Nastoupil asi 55ti letý pán, usmíval se. „Kam jedete?“, povídám a on řekl název vesnice, kam potřeboval dojet. Podíval se na mě a usmál se: „Už znáte své astrální jméno?“. Jeho otázka mne velmi překvapila, protože právě na toto téma jsme minule se svým známým diskutovali. Ihned se má mysl začala veselit a smutek mě přešel. Je úžasné, jak s námi Vesmír dokáže komunikovat přes určitá znamení, události, osoby.

marianka79
15. apr 2010

ahoj mirus 🙂

marianka79
15. apr 2010

Vztek jako životní učitel
Ilona Ondráčková
zobrazení: 721 | známka: - | komentářů: 0 | přidat komentář | formátovat pro tisk

Pouze pro starší a pokročilé hloubavé, minulé, současné i budoucí vzteklouny.

Když jsem ještě jako mladá dívka viděla tříletého chlapečka válet se vzteky, na zádech za denního provozu na ulici, ručičkami a nožičkami třepotajícího za nezúčastněného dohledu jeho matky a babičky, měla jsem chuť udělat jediné. Nasekat mu na zadek. Zastavit ho. Omráčit ho. Kdybyste mě viděli vzteky doma přešlapovat jako tygra v kleci, nikomu bych nedoporučovala, aby se pokoušel o to samé. Zastavit mě. Nebo přerušit mé konání. Nemuselo by to s vámi dopadnout dobře. Už vás některé slyším. „Co to tady ta ženská nešťastná zase mele? Když mám vztek, tak se vyřvu a vztek je pryč. A mám klid!" Můžu vás uklidnit. Když jsem totiž měla naposledy pořádný vztek, pouze jsem ve své vlastní mysli oběhla několikrát celou zeměkouli! Takový jsem už udělala pokrok. Při zpracovávání silné a vzteklé energie. Nejdřív jsem to vzala přes Greenwichský poledník. Zvolila jsem jako startovací bod Greenwichskou hvězdárnu. Anglie je pro mě synonymum rozvážnosti a solidnosti. Ale vůbec mě to nezpomalilo ani nezklidnilo. Navíc mě po cestě ještě víc rozhicoval ostrov El Hiero na Kanárských ostrovech.

Vztek může být nějaká dřívější zatavená bolest v těle. Vzniká z pocitů nepochopení. Někdo vám možná bránil ve vašem původním přirozeném projevu. Nebo vás nějakým způsobem omezoval. Neměl čas se s vámi mazat. Dětský vztek se tak zapouzdřil. Dítě se na oko po dobrém nebo po zlém přizpůsobilo "silnějšímu a zkušenějšímu dospělejšímu okolí." A teprve v dospělém věku zapouzdřený vztek – Džina, můžeme vypustit ven. Ale rozhodně vztek nikdy sám od sebe nezmizí. Po zlém ne. Zůstává s námi po celý život jako náš učitel. A jako dospělí můžeme své vlastní děti buď transformovat opět pomocí svého vlastního vzteku a předávat jim tak jejich vlastního Džina anebo se od svého vzteku můžeme něco dozvědět a naučit. A dětem tak dát do vínku učitele jiného. Můj vztek je skřítek nebo trpaslík. Je to ďáblík, kterého živí má vzteklá energie. Proto se neustále snaží přiživit se, když se nechám vyvést z rovnováhy, rozčílím se, nebo se zkrátka vytáčím do vývrtky. Protože pouze za těchto podmínek on může existovat. Čím víc věcí, lidí a situací mě vytáčí, tím víc on prosperuje. Blázínek naivní. Netuší, kolik jsem se toho o něm i o sobě za ta léta dozvěděla. Už s ním nebojuji. Nezápasím ani sama se sebou. Nevztekám se na jiné. Začínám být připravená žít si konečně podle svých vlastních pravidel. Vztek totiž nelze ovládnout. Pouze potlačit nebo pochopit a rozpustit. Některé zkušenosti se nedají předat. Ale já doufám, že jsem vám ten vztek vylíčila v takových barvách, že ho dokážete rozlišit od zarputilosti a zlobivosti. Vztek mají totiž lidé hodní, kterým nebylo dovoleno projevovat vlastní pocity. A oni teď neumí a nemají srdce říkat těm druhým něco, co je nepotěší. A tak až potkáte vzteklouna a on na vás vybouchne jako přetlakovanej papiňák, zkuste mu to odpustit. Přeji mír všem vzteklounům.

P. S. Pokud se budeš snažit změnit jiné, změní oni tebe.

miruska15
15. apr 2010

čo ste robkali dnes.Ja nič moc doma a zase doma.

marianka79
15. apr 2010

ja som pracovala a makala 😖

miruska15
15. apr 2010

aspon si medzi ludmi mne doma uz hrabe.ani na prechadzku ešte nemožeme ist.

marianka79
15. apr 2010

pozrite si vaše mená ich význam 😵 😵 😵
http://www.krstne-mena.eu/

marianka79
15. apr 2010

ja som toto 🙂 Marianna

Marianna - je mravná, pochádza z latinského mena Marianus a v preklade znamená "patriaca rímskemu rodu Mariovcov". Na Slovensku je toto meno zaužívané a jeho nositeľky oslovujeme Marianka, Majka, Maja. Marianny.

marianka79
15. apr 2010

ale medzi akými ludmi 😠 😠 😠

marianka79
15. apr 2010

velmi falošnými a zavistlivcami ☹

marianka79
15. apr 2010

ako je danielkovi? lepšie?

miruska15
15. apr 2010

ano omnoho len keby mi viacej papkal moc toho nenaje. zajtra mam ist s malou na gastro ale zrušim to lebo muž musel zostat v praci a ja nemam ist ako.a vy ako maly poslucha?