Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

lin dones paličky a naučíš ma s nimi jest 😉

dali4
autor
20. apr 2010

marianka čo havinko ti nechcel papat?

marianka79
20. apr 2010

no ja sa musim spoliehat len na našu závodnú stravu 😖

marianka79
20. apr 2010

nie nechcel celý den nič až teraz 😒

dali4
autor
20. apr 2010

Inak ten kočík mám teraz od soboty. Kúpila som od jednej kočky za 40 euro... na bazáre, na ktorý mi dala tip linette 😵 ... lin ďakujem 😵
marianka , psíkovi stačí raz za deň jesť nie ?

marianka79
20. apr 2010

dali štenatá 4x za den jedia 😉

marianka79
20. apr 2010

SVIEČKOVÉ RITUÁLI



Jednoduchá technika, ktorá existuje už niekoľko storočí. Potrebujeme priestor, v ktorom môžu sviečky bezpečne dohorieť. Potrebujeme farebné sviečky a nehorľavé svietniky. Keď chceme s intenzívnieť silu kúzla môžeme prikladať patričné kamienky

ku sviečkam. Sú dôležite farby sviečok a každá farba ma iný význam. Ak pri mágii používame sviečky, je dobré poznať význam farieb, aby sme mohli vybrať sviečky, ktoré pomôžu nášmu zámeru.

Biela: čistota, svetlo, spiritualita, pravda, úprimnosť, očista

Ružová: láska, náklonnosť, romantika, milostný vzťah, spolupatričnosť, duchovné prebudenie, liečenie ducha

Modrá: múdrosť, ochrana, pochopenie, šťastie, pokoj , vernosť, pohoda, harmonia, trpezlivosť, inšpirácia, pravda

Červená: fyzická sila, zdravie, energia, odvaha, sila vôle, sexuálna energia, víťazstvo

Zelená: hojnosť, plodnosť, šťastie, úspech, , štedrosť, veľkodušnosť, peniaze, blahobyt, regenerácia, rovnováha

Žltá: intelekt, predstavivosť, sila mysle, tvorivosť, príťažlivosť, inšpirácia, sebaistota, činy, zmeny, koncentrácia

Oranžová: príťažlivosť, prispôsobivosť, povzbudenie, zmeny, pozitívny obrat, privolávanie pozitívnych vecí

Fialová: múdrosť, nadzmyslové schopnosti, pokrok, pocty , duchovné spojenia, úspech, idealizmus, ochrana, predpoveď budúcnosti, odohnanie negatívnych energii

Purpurovú: rýchle zmeny, liečenie, vznikajú vysoké vibračné energie, posilňuje a urýchľuje pôsobenie mágiu sviečok preto sa zapaľuje s inými sviečkami, pôsobí proti negatívnym energiám

Indigová: vyrovnanie karmy, chráni od ohovárania, klamstiev a konkurencie, negatívnej energie, neutralizuje čiernu mágiu, pomáha pri meditácii.

Hnedá: rovnováha, pevnosť rozhodnutí, stabilita, koncentrácia, intuícia, lákanie financií, posilňuje živly zeme

Sivá: zahmlieva skutočnosti pred zrakom iných ľudí

Strieborná: meditácia, zastaví a odkloní negatívne sily, rozvíjanie nadzmyslových schopností, víťazstvo

Zlatá: šťastie, intuícia, pochopenie, prilákanie vyšších vplyvov, urýchľuje zásah šťasteny, pomoc pri predpovediach budúcnosti ,privoláva úspech

Čierna: spútava negatívne energie, ruší vplyv čiernej mágie, ničí negatívne myšlienkové formy, ochrana, uvoľnenie a posilnenie vôle.

- Plameň sviečky očisťuje , navodzuje pokojnú atmosféru. Keď sú slávnostne situácie pri každej je plameň sviečky. Zamysleli ste sa prečo to je tak? Pre to ,aby zvýraznilo atmosféru a zároveň , aby sa očistil priestor od negatívnych energií.

Sviečková očista
Zapálená sviečka najlepšie biela , keď je už stabilný a silný plameň, dlane ruky pomaličky ponad ten plameň pohybujeme a pozorujeme čo cítime. Ak cítime smrad alebo väčší dym to sa spaľuje zla negatívna energia, pozorujte aj zafarbenie rúk či sú nie od dymu ak áno treba si ich očistiť pod tečúcou vodou. Mali by sme sa častejšie takto očisťovať, pretože negatívne energie sú neviditeľné ,ale za to ich vplyv môže mať za následok aj nervozitu ,negativistické postoje a v neposlednom rade môže negatívne vplývať aj na zdravie.

Sviečkový rituál na očistenie energii
Potrebujeme: 3sviečky: 1bielu, 1ružovú,1 bledunko modrú spolu ich zapálime a povieme 3x :,,plameňom týchto sviečok očisťujem energiu okolo mňa „ a po chvíli pozorovania plameňa, keď horia pokojne povieme 3x: ,,plameňom týchto sviečok lákam energiu lásky, pokoja , harmonie a tvorivosti,, znovu pozorujte plamene a keď bude pokojne horieť ,môžete sa venovať inej činnosti, ale sviečky treba nechať horieť ešte určitý čas, samozrejme za vašej prítomnosti.

Prosba Anjelov na privábenie duchovnej lásky
Potrebujeme 2kamienky Lapis lazuli, 2 kamienky Rodonitu alebo Ruženínu, 2sviečky ružovej farby ,1 biela sviečka,1 zlatá sviečka,1modrá sviečka, 2ruže ružovej farby, 1ľaliu bielu ,nádoba z čistého kryštálu naplnená čistou vodou, ružovú látku , bielu stuhu a pokojné a ničím a nikým nerušené miesto. Na látku postavíme kamienky, postupne zapálime sviečky, postavíme nádobu s čistou vodou , ruže a ľaliu a môžeme začať. Slová a postup ,ktoré povieme sa dozviete odo mňa preto že musím si byť istá osobou ,ktorá bude kúzlo vykonávať, aby mal len tie najčistejšie úmysly.

Očista energetických blokov domu

Táto očista mi bola nadiktovaná Archanjelom Michaelom pri liečení jednej mojej klientky.

Položíme do stredu domu alebo bytu... podotýkam presne určeného bodu stred ...kameň KRIŠTAL je potrebný väčší kamienok ,lebo bude on vlastne ako by filtrom

do budúcna tej negatívnej energie. Sledovať vnútro kamienka. Po nejakej zmene

ako praskliny, alebo zmena sfarbenia radšej kamienok nahradiť iným a pôvodný odniesť preč z domu. Postavíme sa tvárou ku vchodovým dverám a máme v ruke zapálenú bielu sviečku symbolicky urobíme kríž na dverách prežehnáme ,,V mene otca i syna...........a poprosíme Archanjela Michaela: ,,Prosím Ťa Archanjel Michael

stoj pri mne a pomôž mi očistiť môj príbytok." Pomodlíme sa 5x modlitbu Otčenáš....

a 5x Zdravas ....ak Vaša viera nemá túto modlitbu tak potom 10x Otčenáš ak ste úplne iného vierovyznania modlite sa svoju modlitbu, ale Archanjela pozvite na pomoc.

Potom ideme smerom po pravej strane ruky, proti smeru hodinových ručičiek. Prídeme k prvému kútu a tiež ho prežehnáme a pomodlíme sa .Všetky kúty a okná a dvere prežehnáme so zapálenou sviečkou ako vchodové a pomodlíme sa pri všetkých bodoch 5x Otčenáš ....a 5x Zdravas... v každom jednom kúte a pri každých dverách a okne. Vrátime sa postupne späť ku vchodovým dverám. Keď máme

v dome všetko vymodlené presunieme sa so zapálenou sviečkou do presného stredu domu alebo bytu. . Keď sme už v strede pri Krištáli aj so sviečkou znovu sa pomodlíme 5x Otčená.... a 5x Zdravas..., ale keď je pocit intenzívny ,že ešte sa treba modliť tak pokračovať, ak nie tak už len ukončíme a poďakujeme sa Archanjelovi Michaelovi za pomoc.

Táto očista by mala byť na čas a mala by pôsobiť pre ľudí, ktorý sa budú pohybovať

v priestore harmonicky a mala by vyžarovať pokojná atmosféra a navodzovať vnútornú spokojnosť a samozrejme to ma za následok zlepšenie zdravotného

stavu a zlepšenie aj vzťahov ľudí a aj prísun finančných prostriedkov.

linette
20. apr 2010

miruska cinu milujem.. aj k tebe sa nasackujem.. kde byvas? 😅 😅
ake toto uz dobre.. sa kazdy den k niektorej nasackujem a mam postarene o jedlo 😀 😀 😀 😝

linette
20. apr 2010

dali ved nic nieje nahoda 😉 😵 😵 nech sa v nom miska citi co najlepsie 🙂 😵

linette
20. apr 2010

marianka ja korytnackam davam kazdy druhy den.. teraz uz jedia obe, takze musim mat sunku vzdy po ruke.. je to haluz ked zjedia vacsi kus ako su oni same.. 😅

dali4
autor
20. apr 2010

marianka... ved ano, tvoj je ešte malinký 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

marianka ked som prečítala že sviečkové rituály tak mi prvé napadlo že sviečková na smotane 😀

miruska15
20. apr 2010

lin už sa ti zobudili lebo ta naša korytnačka ešte spi ako ju mam prebrat?

miruska15
20. apr 2010

Dali presne aj mne a tu milujem s brusnicami a knedlou mnam

dali4
autor
20. apr 2010

ma to jedlo nejako ovláda 😠 😅

linette
20. apr 2010

mirus mojej samicke to teda riadne dlho trvalo.. nespala cely cas ale od oktobra nejedla... az teraz v strede aprila zacala.. samec ten zral cely cas.. ale ten neni moj..
ak ti spinka skus ju vybrat z vody.. moze byt, ze sa jej zalepili ocka a nevie si ich otvorit.. vtedy je dobre kamilkami utierat alebo nakvapkvat malo koncentrovane kvapky do oci co maju dospely.. len aby bola ta koncentracia co najmensia a nie moc casto.. a mozno este citi, ze potrebuje spinkat tak spinka.. od kedy ti spi?

miruska15
20. apr 2010

nie si hladna? 😉

linette
20. apr 2010

moja babka robi brutalnu svieckovu.. mnami.. a s domacimi knedlami 😵 .. mi tu len chute robite.. 😖

dali4
autor
20. apr 2010

miruska ja som hladná stáááááále 😠 😖 🙄

linette
20. apr 2010

tak u ktorej zajtra obedujem?? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😝

miruska15
20. apr 2010

no ešte som bola tehotna asi 6 mesiacov.už sa hybe ale iba chvilku aj som ju vybryla vysprchovala očistila a nič aj jedlom som jej mavala pred papulkou a nič.skusim tie oči.

miruska15
20. apr 2010

dali to ti ešte zostalo s tej tehotnosti vtedy sme si dopriali čo a teraz sa musime krotit

linette
20. apr 2010

tak este sa jej nechce zobudit.. sa jej pekne sniva 😉 🙂 kazdu chvilku by sa uz mala prebrat ked uz aj moja zacala zrat.. 😉 a mas ju niekde pri okne? mozno potrebuje zacitit slniecko..

miruska15
20. apr 2010

pridite ku mne ja navarim a vy ma naučite všetko čo viete

miruska15
20. apr 2010

ved ju vykladam vždy ked sa da na slnko asi sa jej nechce

linette
20. apr 2010

miruska ja dokazem perfektne liezt na nervy.. 😀 😀 obcas ..

marianka79
20. apr 2010

dali niečo pre teba 😉

Zistilo sa , že v modrých miestnostiach ľudia nastavujú termostat o 3 stupne vyššie ako v červených. Zmenu rytmu tepu v súvislosti s modrou farbou vysvetľujú vedci rôznou dĺžkou vysielaných elektromagnetických vĺn. Zvláštny vplyv modrej sa prejavil napríklad i v leteckej doprave, modré kreslá potláčajú nevoľnosť. Modré steny sú preto pre spálne priam stvorené. Nemusia to byť steny, stačia modré doplnky , posteľná bielizeň, jemnučko modré záclony, tmavomodré závesy. Neodporúča sa

do kuchyne. Ak chcete potlačiť chuť do jedla, spoliehajte sa na modrú .

linette
20. apr 2010

a neskrabe si oci?.. ze si ich chce otvorit a nejde..
asi este potrebuje dospat..

miruska15
20. apr 2010

začina na M film Skleneny dom celkom ok film