Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
20. apr 2010

ak som dobre vyratala tak uz 9 mesiacov spi? .. to je vela.. 😕

miruska15
20. apr 2010

Tak baby ide sa malovat kuchyna na modro

marianka79
20. apr 2010

Čistá žiarivá citrónovo žltá farba je najviac vyčerpávajúca. Je to kvôli fyzike svetla a optike. Viac svetla je reflektovaného žiarivými farbami, čo zapríčiňuje nadmernú stimuláciu očí. Preto citrónovo žltá dráždi oči. Batoľatá viac plačú v žltých miestnostiach, manželia sa viac hádajú v žltej kuchyni. Preto by sme mali byť opatrní s použitím tejto farby v našom okolí, alebo zvoliť správne doplnky Je symbolom božstva v niektorých náboženstvách.

linette
20. apr 2010

marianka ja budem mat cervenu divoku eroticku spalnu 😀 😀

miruska15
20. apr 2010

nie asi 6 -7mesiacov.

linette
20. apr 2010

ale niee.. v reale planujem dat spalnu na farbu fuchsia .. strasne sa mi lubi ta farba 😵

dali4
autor
20. apr 2010

miruska mne práve v tehu vobec nechutilo jest, musela som sa nútit. Teraz to asi dohánam 😠
marianka o tej modrej som niečo počula... v súvislosti s detmi, že sa nemajú detom dávat modré taniere a tak... Niečo na tom určite je. Kuchynu mám žltú ale skúsim si dat aspom modrý obrus a servítky...

miruska15
20. apr 2010

Marianka ja mam oranžovu kuchynu

marianka79
20. apr 2010

FARBY - ČERVENÁ

Znamená životnú silu, vitalitu, moc a rozhodnosť. Priťahuje šťastie, povzbudzuje a dobíja energiu,. Nezabudnite na to, do akého prostredia sa obliekate, pretože napríklad červená farba môže narobiť viac zla ako dobra. Okrem toho, že bude na

vás upretá väčšina očí, na prvý dojem budete pôsobiť ako rázny nekompromisný človek. Vydáva intenzívne tepelné lúče a jej účinky sú hlbšie, ale i rýchlejšie ako

u iných farieb. Zohrieva našu krv a podporuje krvný obeh. Aura cholerických ľudí

býva tiež červená, čo ich predurčuje k vášnivým a prudkým vzplanutiam, ale

i výbuchom zúrivosti, vidíme pri býčích zápasoch, kde sa býkom predkladá červená farba látky.

Červenej dávajú prednosť tvoriví, sebavedomí ľudia. Úplné odmietanie červenej môže byť prejavom nedostatku síl, pasivity, alebo únavy a vyčerpanosti. Červená je farba vášne, farba extrémov.

Je to silná farba, ktorá sa vždy spájala s vitalitou a ambíciami. Má vlastnosť zdať sa bližšie, ako v skutočnosti je, a preto priťahuje našu pozornosť ako prvá. Červená je stimulujúca, živá a priateľská. Ale ak máme okolo seba veľa červenej, môžeme sa cítiť nahnevane, netrpezlivo a nepohodlne. Keď muž pozerá na červenú farbu, jeho oči vidia sex. Podľa amerických psychológov môže mať farba šiat významný vplyv na to, ako veľmi muži ich nositeľku vnímajú ako atraktívnu . Ženské telo v červenej farbe totiž v ich mozgu evokuje vášeň. Psychológovia z newyorskej University of Rochester došli k tomuto záveru pri piatich experimentoch. Podľa záverov týchto pokusov ženy

v červených šatách vzbudzujú v mužoch vášeň a tí v nich vnímajú opačné pohlavie ako atraktívnejšie.

Červená farba má vplyv na vnímanie mužov všeobecne. Nemusí byť totiž len na šatách. V jednom pokuse psychológovia ukazovali mužom priemerne atraktívne ženy, ktorých podobizne boli vytlačené na červenom pozadí. Potom tie isté tváre predložili dobrovoľníkom tiež na bielom, šedom či zelenom pozadí. V ďalšom pokuse potom ukazovali pánom rovnaké ženy v rôznych šatách – červenej či modrej farby. Muži ako najatraktívnejšie hodnotili ženy na červenom pozadí. Boli pre nich príťažlivejšie

fyzicky aj sexuálne. A keď mali porovnať, ktorú ženu by radšej pozvali na rande, či tú v červených alebo modrých šatách, volili variantu červenú. Ale ochotnejší tiež boli

za takto oblečenú ženu míňať svoje peniaze. Kto má rád červenú farbu, určite má rád

aj silné chute.

Na menších plochách, napríklad na predmetoch pôsobí príjemne, na veľkých plochách je však znepokojujúci, človek sa stáva podráždeným, nervóznym, môže vyvolať aj agresivitu. Napomáha vo vytváraní adrenalínu. Znižuje pocit únavy, má schopnosť rozpustiť chronické ochorenia. V procese liečenia pomocou farieb ju používajú na liečenie chudokrvnosti, liečenia zápalu hrubého čreva, chronického prechladnutia (zápalu lícnej dutiny), zápalu kĺbov a depresie, zvyšuje krvný tlak. Červená pomáha odstraňovať zápchu a nevoľnosť. Ak máte v tele zápal, červenej farbe sa vyhnite..

V prehnanom množstve vyvoláva agresiu, netrpezlivosť..

Americké psychoanalytické štúdie ukazujú, že úspešná manažérska kariéra je spojená s červenou. Je farbou a poznávacím znamením podnikavých, dravých a úspešných ľudí. Hreje, prináša viac sily a zlepšuje náladu. Ak pociťujete chlad, dajte

si šípkový čaj, brusnice, červenú repu, červenú kapustu. Červená dodáva človeku pocit sebadôvery a aktivity. Posilňuje látkovú výmenu i trávenie. Tmavočervené

ovocie dokáže stimulovať produkciu antioxidantov v tele, čím zvyšuje jeho obranyschopnosť. Rajčiny obsahujú lykopén, ktorý sa považuje za zbraň proti rakovine. Tý, ktorí chcú prestať s fajčením, je, že zmierňuje abstinenčné príznaky

po poslednej cigarete. Ak je dieťa apatické, oblečte ho do červenej.. O vzťahu ku farbám svedčí aj to, akú má farbu naše motorové vozidlo. Majitelia červených áut v zahraničí napríklad platia vyššie poistné, pretože tí, ktorí majú radi červenú farbu, sú spravidla agresívnejší. V antike bol prostriedkom na vyjadrenie lásky, vášne; v Ríme mala nevesta na hlave ohnivočervený závoj – flammeum.

S červenou sa často stretávame ako symbolom sily, ohňa či moci. V židovskej a kresťanskej kultúrnej tradícii je farbou vážnosti, majestátnosti. V Novom zákone symbolizuje hriech, zmierenie, kajanie sa a obeť.

linette
20. apr 2010

si vravela ze od kedy si bola v siestom mesiaci.. danielko ma pat.. ja som neni v matike dobra.. 😖
sa uz kazdu chvilku zobudi 😉

dali4
autor
20. apr 2010

no... takže žltá kuchyna 😠

miruska15
20. apr 2010

dali no vydiš ty si v tehu nejedla a mala papa ja som v tehu žrala a maly nepapa.

linette
20. apr 2010

dali budes ako ikea zltomodra 😉

marianka79
20. apr 2010

FARBY - ORANŽOVÁ

Doplňuje silu a chuť do života, podporuje kreativitu a tvorivosť, vyvoláva radosť, optimizmus. Majú ju radi zvedaví, ctižiadostiví ľudia, ktorých zaujíma všetko okolo nich, majú novátorské schopnosti.

Je spojením žltej a červenej, čím sa stáva veľmi blahodarnou. Je farbou kontrolovanej vášne, pozitívnej energie, vytrvalosti. Posilňuje, ale neznepokojuje tak ako napríklad červená. Vyvoláva pocit radosti, predstavu slnka a tepla,veselosti, vytrvalosti. Oslobodzuje a uvoľňuje emócie, obnovuje záujem o život. Marhuľová je dobrá

pri nervovom vyčerpaní.

Oranžová zosobňuje život a patrí k sakrálnej čakre v okolí podbrušia. Napomáha prúdeniu pozitívnej energie. Ovplyvňuje sexuálnu energiu, kreativitu, vitalitu a vytrvalosť. Nemá nijaké škodlivé účinky a pôsobí veľmi pozitívne pri liečbe srdcových chorôb. Pôsobí pozitívne na depresie a pesimizmus. Tiež je vhodná pri liečbe anorexie. Zvyšuje koncentračnú schopnosť, kreativitu, chuť do práce, má blahodarný účinok proti depresii, vráti chuť do života, zvyšuje chuť do jedla, má priaznivý
účinok na tráviacu sústavu. Oranžová farba posilňuje imunitný systém, priaznivo pôsobí na fungovanie sleziny, obličiek, žlče a pohlavných žliaz. Podľa vedeckých štúdií má oranžová farba priamy vplyv na vaše libido a zvyšuje sexuálny apetít. Oranžové potraviny ako mrkva, pomaranče a melóny pripravujú telo na lepšie zvládnutie chladného počasia. Pomáhajú odplavovať z tela jedy a toxíny, karotenoidy obsiahnuté v oranžovom ovocí a zelenine zase chránia bunky. Oranžová zlepšuje prekrvenie organizmu, pôsobí kladne aj na tráviaci systém, preto si pri stolovaní môžete vybrať oranžové doplnky obrus, sviečky, tanier.

dali4
autor
20. apr 2010

to čo tu máme hore za žltú reklamu že očkovanie 😠 ... 😒

marianka79
20. apr 2010

ja má žlto oranžovú izbu 🙂

linette
20. apr 2010

ja chcem zltu kuchynu.. ale nie citronovo zltu.. ale takuto..

marianka79
20. apr 2010

no dali aj ja som si to všimla 😒

dali4
autor
20. apr 2010

júúú marianka... takže oranžová 🙂 . Ja chcem mat raz celý byt vymalovaný do oranžova...

miruska15
20. apr 2010

ja som sa asi zle vyjadrila zaspala ked som bola ešte tehu. takže spi asi 6-7mesiacov.

dali4
autor
20. apr 2010

lin to je velmi príjemná farba 🙂

marianka79
20. apr 2010

žlto modrá farba sa mi velmi páči ale ja milujem fialovú a o nej som sa dozvedela zaujímavé veci až mi sánka padla 😲

miruska15
20. apr 2010

marhulovu mam spalnu tak to je dobre lebo tam sa nervovo vyčerpavam

linette
20. apr 2010

my mame oranzovu kuchynu.. taku tabasko.. a vzdy tam som sa lubila ucit..
co sa tyka jedla mne najviac chuti pri tv 😀

dali4
autor
20. apr 2010

Mimo tému 😉 ... odtialto mám už kopu vecí. Tipy na darčeky http://www.isperky.sk/

marianka79
20. apr 2010

FARBY - FIALOVÁ

Je to farba duchovnej sily, poskytuje spojenie s vyššími sférami. Fialová je farbou mystickou, magickou, ktorá podporuje fantáziu a tvorivé schopnosti. Podporuje intuíciu, kreativitu a inšpiruje,navodí meditačné stavy. Je to silná farba, spájaná

s pravou stranou mozgu. Fialovú farbu zvyknú voliť ľudia samostatní, diplomatickí, zdržanliví a uzavretí, ako aj ľudia originálni a umelci. Všetky odtiene fialovej

(indigová, bledo fialová, purpurová) sú spájané s umeleckými a hudobnými podnetmi a citlivosťou na krásu. Fialová môže vyvolať silné psychické vplyvy. Človek, ktorého priťahuje, sa môže nebezpečne uzavrieť vo vlastnom fantastickom svete. Fialová je farba tajomná.

Používa sa pri liečbe chorôb lymfatického systému a na upokojenie nervov. Fialová sa však spája aj s hormonálnymi výkyvmi. Preto ju majú radi ľudia v puberte, tehotné ženy, či ľudia s poruchami štítnej žľazy. S fialovou však opatrne, pri jej nadbytku má človek sklony k fanatizmu. Ak dávate prednosť fialovej, z chutí mate najradšej horkú. Je zmesou studenej modrej a teplej červenej farby, môže byť ukľudňujúca a znepokojujúca, v závislosti od toho, ktorá farba bude dominantná. Fialová farba kráľov.

marianka79
20. apr 2010

ja mám stále niečo fialové na sebe aj dnes som mala 🙂

linette
20. apr 2010

moja farba je ruzova vsetky odtiene ale v poslednej dobe sa mi najviac lubi farba fuchsia .. ona je taka tmavsia ruzova

miruska15
20. apr 2010

my sme sa dali na staru klasiku nove sme si vymalovali na bielo už som akasi presytena tych farieb

linette
20. apr 2010

ked som bola mala milovala som fialovu.. mam este aj fialovu kefu.. 😉