Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

Ďakujem lin 😵 ... to isté prajem aj ja tebe aj ostatným babulkám 🙂 . Dobrú nocku.

linette
21. apr 2010

ahojte babulinky 🙂
ako ryza chutila?? .. 😅

linette
21. apr 2010

co hovorite na tieto ziarovky?? .. ja by som si dala povedat.. 😉
http://www.ecolights.sk/

linette
21. apr 2010

Myšlenka pro každý den
Nečiň ostatním, co nechceš, aby jiní činili tobě, protože ty jsi ostatní.

Afirmace pro dnešní den
Láskyplně se chráním harmonickými a klidnými myšlenkami.

Věštba pro tento den
Nepouštěj se dnes raději do nových věcí po hlavě. Mohl bys velmi ublížit svému sebevědomí a udělat radost svým nepřátelům.

linette
21. apr 2010

kessi tu je link pre tajomstvo po castiach 😉
http://www.pozitivnemyslenie.estranky.sk/clanky...

linette
21. apr 2010

Vzdy ked mas pocit, ze si musis urobit energeticku ochranu pred druhymi ludmi je najlepsie urobit vizualizaciu ocisty predtym ako si spravis okolo teba ochranny stit. Ak sa totiz obklopis ochrannym stitom z reakcie na negativne energie ktore sa k tebe dostali, je mozne, ze tieto zatvoris do tvojho stitu a zostanu v tvojom vnutornom systeme. S nasledovnou vizualizaciou sa mozes tomuto problemu jednoducho a uciine vyhnut.

Je to dobra technika aj ak niekto vodi ritualy. Ak budes nejaky cas tuto vizualizaciu cvicit, uvidis ze ju budes moct spravit za par sekund a nebudes musiet prerusit to, co akurat robis.

Predstav si malicky svetly bod uprostred tvojho tela (niekde v bruchu). Toto svetielko ma silu zadrzat vsetko vonku, co nechces vpustit dovnutra. Nechaj postupne toto svetielko rast, az pokial nebude ako lopta. V tomto svetle je vsetko ciste. Svetelnu loptu nechaj znova z centra narastat. Predstav si, ze v nej nie je ziadne miesto pre energiu inych ludi. Svetlo vypudzuje vsetku cudziu energiu. Svetelna gula rastie dalej, az nadobudne velkost velikanskeho vajicka do ktoreho sa zmesti cele tvoje telo. Vajco je zo svetla a vsetka negativna energia zostava vonku. Nic z nej nevpusti dovnutra. Ak si zvyknuta robit s aurou, mozes si predstavit, ako svetelny obal siaha az k vonkajsiemu okraju tvojej aury a posilnuje ho. Ak chces, mozes si ocistit vonkajsok tvojho svetelneho obalu pomocou salvioveho dymu alebo vizualizaciou.

Ak uz nemas pocit potreby chranenia sa, mozes svetelny obal nechat rozplynut. Alebo ho nechaj tak dlho, pokial sa bez tvojho pricinenia zacne sam rozplyvat.

Vizualizacia chraniacej osmicky

Niekedy existuju momenty, v ktorych mas pocit nezvladat sama situaciu, ked naozaj potrebujes pomoc inych. Niekedy mas cas niekoho poprosit o pomoc, ale niekedy potrebujes pomoc okamzite. Moze byt, ze sa pocas ritualu nieco stane, k comu potrebujes pomoc. V niektorych situaciach sa neda ist k telefonu… Nasledovna technika je velmi pomocna v danej situacii. Ak su ju nacvicis, budes ju moct aj rychlo pouzit.

Predstav si lezatu osmicku, znak nekonecna, ktora ja vytvorena z luca svetla. Predstav si ako sedis v jednej slucke a zaroven vizualizuj v druhej slucke zdroj podpory a sily. Moze to byt kamen, hora, zviera alebo clovek. Najdi si jednoducho nieco, o com vies ze ta bude ochranovat. Pre niekoho to moze byt Jezis, pre ineho blesk alebo breza. Precit, ako si spojeny pomocou lezatej osmicky s ochrannou silou, nic nemoze vojst do svetla tohto znaku. Aj ked sa zaoberas v materialnom svete akurat niecim inym, tento luc svetla ta spaja s ochrannou a vyzivnou silou.

Volne prelozene z knihy Daan Van Kampenhout – Heilende Rituale

linette
21. apr 2010

kessi este jeden link na tajomstvo po castiach http://ezoslovnik.wordpress.com/2010/04/12/the-...

linette
21. apr 2010

baby mam novu foto.. v albume 🙂 😵

marianka79
21. apr 2010

ahojte 🙂

marianka79
21. apr 2010

lin ta je peknaaaaa 😵 a ja som fialova jejo som rada fakt sa ti vydarila aj ti anjelickovia peknunky su 🙂

marianka79
21. apr 2010

sakra mam pokazeny pocitac idem ho resetnut a uvidim este ze mam vifinku v mobile

linette
21. apr 2010

ahoj marianka 😵
som ju zmenila za inu.. boli tam krive tie gule.. je nas tolko, ze tich anjelickov som dala prec, inak by museli byt velmi maly..
ale ja som rada, ze nas je toooolko, len by sa aj stare tvare mohli vratit ..

linette
21. apr 2010

ja v mobile nemam.. dokonca ani internet.. neda sa tam dat .. 🙄 a pritom to vsetko podporuje..

linette
21. apr 2010

marianka dojdi na skype.. som preskenovala dalsie dve kapitoly.. 😉

marianka79
21. apr 2010

lin dnes v modrom s neba boli brušné tance boli až v dubaji 😵 😵 😵 ale mne osobne sa páčil postoj a prístup k životu tej mamy toho chlapca čo tancoval povedala krásnu vetu "žijem pre prítomnost minulost som hodila za hlavu a budúcnost?.......to proste nerieši 🙂 a to su presne moje slová čo vravievam 😵 😵 😵 mojmu drahému a jemu sa to nejúbi ale čo! ja žijem pre prítomnost a to je život čo je teraz a nie to čo bolo to už nezmeníme 😉

marianka79
21. apr 2010

oki počitač funguje tak jedu 😉

linette
21. apr 2010

nepozeram modre z neba.. v reflexe ho ukazovali a ten som pozerala 😉 🙂
to je pravda marianka, minulost nezmenime, preto zime v pritomnosti, pretoze od nej sa odvinie nasa buducnost.. 🙂 netreba veci lutovat pretoze ani tie nezmenime..

linette
22. apr 2010

bábiky dobré ránko 🙂 😉
som taká natesena teraz .. predstevte si, ze na skolu, ktoru som velmi chcela ist a kazdi ma z nej odhovaral, ze ma nezoberu ma prijali bez prijimacich skusok 😵 😵 😵 mozem len potvrdit, ze zakon pritazlivosti funguje, staci verit a nenechat sa odhovorit 😉 🙂 😵 😵 😵

miruska15
22. apr 2010

Ahoj lin to je supeeeer gratulujem.

linette
22. apr 2010

miruska ahojcek 😵 dakujem 😵 😵 idem si pozriet co znamena slovicko dekrét... v tom popiery ho spominaju a ja som neni v obraze.. a to sa hrabem na vysku 😅 🙄
ako sa ma danielko?

linette
22. apr 2010

uz som nasla ..
Dekrét (lat.) je úradné rozhodnutie, opatrenie, dokument.
tomu zasa nechapem.. ved mi poslali teraz papier, ze ma prijimaju bez prijmacich a ze dekret zasadne 10.6. .. tak asi este jeden papier poslu..

linette
22. apr 2010

uz tomu chapem ... mi to doslo.. zasa som si sedela na kabli 😅 😝 vsak ja som jeden rok vynechala a maturitne som uz poslala a ten dekret poslu az po prijimackach .. naraz.. aj tym, ktori su prijaty bez aj tym ktori robia prijimacky..

linette
22. apr 2010

mirus mam novu spolocnu foto v albume a si tam aj ty 😉 🙂 😵

miruska15
22. apr 2010

Danusko uj je ok tak asi to zabralo všetko

linette
22. apr 2010

a napisala si mu na flasticku, ze uzdravujuce mliecko? .. takymto sposobom /programovanim/ sa da liecit, lahsie privolat zdravie.. 😉

linette
22. apr 2010

aj anjelickovia pomohli danulkovi 😵 😵

miruska15
22. apr 2010

na flašku nie ale skusim aj to. ale ked ho krmim tak nemyslim na že bože vypije to ale myslim na to aky si krasny,ako pekne papaš,budeš velky atd.

miruska15
22. apr 2010

ten album je super kde na to chodite alebo ste dobre v počitači ja nie ja som začiatočnik