Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nepochopena
26. apr 2010

Ahojte,
tak som vas sem prisla pozrieť, Dali ten članok si rada kuknem ked budem mať čas, aj si vas tu trochu počítam 😀

dali4
autor
26. apr 2010

ahoj nepochopena 🙂 vítam ťa s otvorenou náručou 😵

marianka79
26. apr 2010

ahojj dali 😵 ahoj nepochopená 🙂 teba som si všimla v onej spomínanej téme 😉
super článok dali to by si mal prečítat aj moj brat tiež prežíva niečo podobné tušim mu to pošlem mailom a nič mu nepoviem 😉

marianka79
26. apr 2010

no to sa mi nepodarilo 😖

marianka79
26. apr 2010

všimli ste si aj v téme o homosexuáloch sa rozprúdila hádka až ich zamkli 😒

marianka79
26. apr 2010
marianka79
26. apr 2010
linette
26. apr 2010

dali to je भारतीय भाषाओं (indicky jazyk) .. ako inak 😉 🙂 😅 ten clanok je brutalny.. necitala som ho, uz od nazvu posudzujem.. veru niektore pripady by to mali precitat ale brali by to ako posmech .. tak radsej nie.. ved oni snad vedia co robia.. mali by sme im posielat lasku 😅

linette
26. apr 2010

nepochopena vitam ta v nasej teme, uz len to, ze si sem dosla je dobre znamenie 😉 🙂 😵

linette
26. apr 2010

marianka.. ty mi len inspiracie robis 😀 .. krasne su tie vlasy.. 😵 😵

dali4
autor
26. apr 2010

Dobré tričká lin... 😅
A tie vlasy tiež marianka, volakedy som si chcela kúpit ale potom som došla na to že mne krátke pasujú.

jery51
26. apr 2010

dali dobrý článok 😉

miruska15
27. apr 2010

Ahojte zlatička.Tak priebežne som vas čitala ale píšem až teraz akosi nabolo času.Maly mi zase chorlavie zase sme boli na pohot. ma pre zmenu uši a to neštastne hrdielko.
Dali ten članok o homeopatii vyborny tak ma zaujal že som pani Dr. napisala koli malemu či by mi nevedela poradit.A čo sa týka tam tej teme tak to vyhod z hlavy nie nadarmo sa hovori "Za dobrotu na žebrotu!" Tie damy asi nevedia čo je to slušnost ani sa im nečudujem že trpia depkami.Každy mame problemi aj duševne aj ine ale len silne osobnosti sa vedia s tym popasovat a tie slabšie potrebuju pomoc,a je smutne ked niekto pomocnu ruku podava a oni ju neprimu,tak načo tu pomoc žiadaju,nie preto aby pomohli ale preto aby lutovali.A ešte sa budu smiat s ludi a ponižovat ich to svedči o ich inteligencii.Ok končim na tuto temu ale dost ma to rozhodilo.Takže hore hlavu mi verime v to čo verime a je to dobre mne to strašne pomaha a zato som Vám vdačna.
Marianka tie vlasy su krasne aj ja take chcem akurat ja mam kučery ale to by nevadilo vyžehlim.Mali by sme si ich viacere objednat možno nam daju zlavu? ok babenky tak zatim pa pa ak tu budete večer pokecame

bejby29
27. apr 2010

Miruska, ty ale trepes a nevies o com. Si precitaj este raz po sebe, co si napisala, kolko ludi si tym urazila a zamysli sa nad sebou!

citrona
27. apr 2010

sa čudujem, že také silné osobnosti, ako vy, si potrebujú dodávať sebavedomie umelými príčeskami! 😝
a téma depresia nefunguje preto, aby sa tam baby ľutovali, ale aby jedna u druhej našli pochopenie a povzbudenie v ťažkých chvíľach, a poskytli si rady, keď treba.... 😔
som slabá a nehanbím sa k tomu priznať, potrebujem pomoc odborníka, pretože som v živote zažila všeličo ťažké a jednoducho som to sama v sebe nedokázala spracovať. tak buďte také láskavé a neurážajte ľudí, ktorí potrebujú pomoc lekára, pretože nemáte ani predstavu, čo je to depresia a PP.

miruska15
27. apr 2010

tak ale mi dali.Jaj budem sa ja držat anjelikov idem sa ukludnit.pa

dali4
autor
27. apr 2010

Zdravím vás babulky 🙂 ... dneska aj ked slniečko moc nesvieti, teda tu u nás nie... prajem krásny deň 🙂

dali4
autor
27. apr 2010

Doprajme si všetko čo nám zlepší náladu. Prechádzku s detmi, cvičenie, čítanie, meditovanie, niečo pekné na seba, niečo dobré do seba a hoci aj príčesok 🙂 ...

miruska15
27. apr 2010

dali ale ono vyde 🙂 tu určite 🙂

miruska15
27. apr 2010

tak tak nam spraví radost hocičo 🙂

dali4
autor
27. apr 2010

Jasné že vyjde 🙂 a ked nie... aj také mračná majú svoje čaro 😅

miruska15
27. apr 2010

po burke vždy vyjde slnko.a inak ako sa maš nebola som tu par dni mala som manž. doma tak som sa mu troška venovala a aj s tym malym sme behali

dali4
autor
27. apr 2010

miruska a ako je malinkému? U nás všetko ok, už chodíme viac von konečne ked sa tak oteplilo, Marek sa strašne lúbi byciklovat takže ma vytiahne aj ked sa mi nechce. Mišelka začína byt dobre ukecaná... je to paráda počúvat také detské blabotanie 🙂

miruska15
27. apr 2010

ale ja neviem čo sa deje ale hned ma Dr. upozornila že bude po tej mononukleoze chorlavy a tak sa to s nami vlečie.Ma sopliky a dostalo sa mu to do uška tak sme včera šli na poho. a sa to potvrdilo.a zas aj to hrdielko.Tak sa držal celu zimu a ked je teplučko tak sedime doma.Ale hadam to prejde dufam a verim.Aj maly je zlaty ,som mu ukazovala Mišelinku aka je krasna.

dali4
autor
27. apr 2010

miruska, neboj sa on sa z toho dostane. Skús tie homeo, pomožu mu určite.

dali4
autor
27. apr 2010

Takže už máme pre Mišku ženícha 😅

miruska15
27. apr 2010

pisala som tej homeopatke som zvedava či mi odpiše.Ja by som aj k niakej zašla ale nepoznam tu nikoho

miruska15
27. apr 2010

nechcela som to tak napisat ale ked už je to vonku.Mala som maleho na kolenach a hovorim mu aha ake krasne dievčatko možno to bude tvoja nevesta.uvidime osud je silna vec