Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
28. apr 2010

444 - ste obklopení anjelmi, ktorí vás ubezpečujú o svojej láske a ochote pomôcť. Nebojte sa, pretože ich pomoc je blízko.

linette
28. apr 2010

aké pekne nam odkazuje to cislo, ze baby? .. to je znamenie pre nas vsetky .. nebojte sa nicoho a hlavu hore 😉 🙂 😵

linette
28. apr 2010

evinaz vitaj 😵
aj ja mam tri jednotky v datume (14.1.1990), no moc som neni v numerologii dobra.. viem len to co odkazuje doreen virtue vo svojej knihe.. mozem to skopirovat, ale to su ciselne rady..
111 - starostlivo skúmajte vaše myšlienky a ubezpečte sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Tento číselný rad znamená, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Tročíslie 111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Znamená to, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší vás, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. (Ak máte problémy s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov, aby vám s tým pomohli.)

marianka79
28. apr 2010

ahoj lin zase si sa vysantila linkmi 😀 😉

marianka79
28. apr 2010

kuknem si ich neskor lebo cez mobil sa neda video seka mi to

Baby mne sa stale pripominaju anjeli citim ich blizkost naposledy to bol anjel ariel zrejme mi chce nieco povedat mam oci a usi dokoran 😵 🙂 take veci okolo mna sa deju az tomu nerozumiem same rovnake trojciferne cisla zkazdym ked vojdem do obchodov tak tam zneju piesne co mi nieco vravia je to skvely pocit ze pri mne stoja a chrania ma

miruska15
28. apr 2010

To je super Marianka.Ja som dnes šla po Tescu a vravim si mam si podat športku a v duchu si vravim a nechce sa mi tam čakat.Idem okolo Trafiky a ona prazdna a ja žeby znamenie už som tam aj bežala.
Lin akurat som prišla od Jajbolita a dal nam vitaminy že to preto ma stale zatvorene oči ta naša korytnačka.A ak to nezaberie tak bude pichat antibiotyka už chcel aj dnes ale nechcela roztiahnut nohy (sprosta).

marianka79
28. apr 2010

no vidis mirus tak vyhras peniazky???ja tak vzdy vyhram nejaku ciastku 😉

shupolienka
28. apr 2010

ahojte babulky, prisla som vas pozdravit 😵
prajem krasny zbytok dna, vecer vas este kuknem, idem pomaly okupat maleho a supnut ho hajat 😝

shupolienka
28. apr 2010

Jeeej s tym stretkom v BA v Inchebe je super napad 😵

linette
28. apr 2010

marianka uz ked nieco najdem a co ma zaujme sa rada podelim 😉 🙂 😵 😅
to je krasne ako sa ti anjelickovia pripominaju 😵 ja som sa dnes zabudla ku nim rano prihovorit tak cestou do roboty som sa k nim prihovarala 😵

linette
28. apr 2010

miruska ze jajbolita 😀 😀 ja ked som brala knotildu a pichali ju tak jej surovo vytiahli nozicku ☹ a potom aj krvacala.. 😕
mirus ozaj odkadial si? .. vedela by si dojst na veltrh ezoteriky? 😉

linette
28. apr 2010

shup 😵 takze vravis, ze vies dojst 😉 🙂 sa tesiiiiiim 😉 😵 😵

jery51
28. apr 2010

ahojte...
lin prosím ťa dáš sem tie fotky s tými orbíkmi, chela by som ich poslať kamoške...dííík 😉

linette
28. apr 2010

ahoj jery 😉 😵 a kamaratka sa s takymi zaobera ?? 😕

jery51
28. apr 2010

nie nie len to chceme s niečím porovnať, ale ak nemôžeš tak neva

linette
28. apr 2010

aj vam sa podarilo orbikov odfotit? 😵
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/b...

linette
28. apr 2010

preco to nejde?.. zeby znamenie? .. 😕

jery51
28. apr 2010

hmm škoda, asi to necháme tak 😅
nie nie ona si to chce porovnať s obrazmi anjelikov 😒

linette
28. apr 2010

skusim esteraz ..

linette
28. apr 2010

nechapem .. idem ich pohladat v pc.. a dam ich nachvilku do albumu.. mozes si ich stiahnut.. 😉

jery51
28. apr 2010

a ako sa dostanem k tvojmu albumu?

linette
28. apr 2010

mam 2 v albume..