Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
30. apr 2010

auru nevidím škoda ☹

marianka79
30. apr 2010

INDIGOVÉ, KRIŠTÁĽOVÉ ...
Tieto jedinečné deti charakterizujú špecifické vlastnosti a prejavy v správaní, medzi ktoré patrí aj schopnosť poznať veci, ktoré sa nemali ako dozvedieť a ich silný duchovný rozmer. Literatúra uvádza, že ich imunitný systém je niekoľkonásobne silnejší, majú zmutovanú DNA a sú vlastne novou ľudskou rasou, majú anjelský pôvod a na svet prichádzajú s poslaním zmeniť svet... Rozhodujúci by mal byť rok 2012, kedy podľa predpovedí starých Mayov zanikne trojrozmerný svet a vznikne štvorrozmerný. V ňom budú schopní existovať len jedinci, ktorých myseľ bude rozvinutá na dostatočnej úrovni. A to by mali byť práve indigové deti. Rodia sa najmä v posledných dvadsiatich rokoch a údajne deväťdesiatpäť percent detí narodených po roku 1994 je indigových. Po roku 2000 sa rodia deti s trochu odlišnými vlastnosťami a hovorí sa im krištáľové. Zatiaľ čo ich predvoj – indigové deti, z ktorých mnohé sú už dospelé – majú bojovného ducha, lebo ich úlohou je boriť staré systémy, krištáľové deti sú vyrovnané, milé a bezstarostné. Cestu im prekliesňujú indigoví predchodcovia. Mnohé z nich začínajú hovoriť neskoro – po dovŕšení tretieho-štvrtého roku, ale dokážu sa s rodičmi dorozumievať aj bez slov. Tieto deti sa často diagnostikujú ako autistické, hoci v skutočnosti nemajú typické znaky autistov. Neuzatvárajú sa do svojho sveta, ale sú komunikatívne, vyžarujú lásku a milotu a na rozdiel od autistov vedia prejavovať city a rozoznávajú hranice.

stanili
30. apr 2010

ani ja nie ☹ teda ked to trenujem tak cosi vidim, musim mat ale biele pozadie. tie charakteristiky nemusia byt do bodky, autisticke dieta neznamena crystal ani crystal neznamena autisticke, moja dcera (indigo) zacinala tiez velmi skoro hovorit, ale to je bojovnicka, kludna nie je urcite, ucitelky nas kedysi posielali na testy ci nema ADD, hyperaktivitu a pod. uz sa to ale celkom zlepsuje, duchovnym veciam je velmi otovrena, aj je umelecky nadana. Nerada by som ich zaclenila do tych skupin, radsej by som bola keby boli obycajne deti, musim si precitat tu knizku o indigo detoch, ci mi to bude sediet na dceru a pri malom uvidime, co sa z neho vykluje

stanili
30. apr 2010

tak to, co si napisala by na moje deti sedelo a co na tvojho?

stanili
30. apr 2010

a este ma napadlo, ze moja dcera tiez zbiera kamene, ale to mozno moj vplyv 😎

marianka79
30. apr 2010

moj je asi tá stredná cesta 🙂

stanili
30. apr 2010

tak to mas aspon vyvazene 😉

marianka79
30. apr 2010

jing jang 😀 😝

stanili
30. apr 2010

musim ist maly sa mi prave zobudil z poobednajsieho spanku. Dobru noc

marianka79
30. apr 2010

oki dobrú 😉

marianka79
30. apr 2010

tak myw nie španielsko ale švajčiarsko

dali4
autor
1. máj 2010

Ahojte babulky, stanilli posielam ti dneska knihu 😉 . alfomilka napíš mi tvoj e-mail 🙂

dali4
autor
1. máj 2010

marianka to je super s tým kvetom 😅 ... to bysme sa mohli tak dohodnút, skor bysme sa našli. Ja dojdem so žltou ružou 🙂

linette
1. máj 2010

dobre ranko bambulkoviny 🙂 😵

vidim, ze sa rozrastame 😉 sa velmi tesim, ze tato tema pritahuje coraz viacej a viacej ludi 😵 😵 este stastie ze mame nasu dali nasu maminku 😵 😵 bez ktorej ktovie kde by sme boli 😒

linette
1. máj 2010

stanili vitaj 😵 😵 prechadzala som velmi zlym obdobim, ktore este trva, ale uz mi z toho neni zle (sem tam si za to poplacem aby sa to aspon vyplavilo) odkedy som zmenila pohlad na veci a par veci som pochopila som stastnejsia 😵 😵 klop klop klop.. mne velmi pomohla aj pomaha tato tema a vsetky baby som si tu oblubila 😵 sme ako jedna velka rodina, ktora stale rastie 😉
si myslim, ze velmi vela ludom tato tema pomohla napredovat (nielen mne) a vela ludom pomohla 😵 aj ked sem nie kazdy prispieva je to tak 😉
mywiel teraz caka malinke ma ine starosti.. ona sa urcite sem vrati 🙂 a mozno nas aj sem tam precita 😉 aj som ti chcela povedat, ze jej skus napisat ip ci by ti poslala tu knizku, ale uz ked sa dali prihlasila netreba 😵

linette
1. máj 2010

terez poooooooď na stretko ak budes vediet sa veeelmi potesim 😵 😵 😵 ked zvladnes autom cuvat a parkovat, tak zvladnes aj cestu do ba 😉 tusim, ze by si isla cez dialnicu.. v podstate len rovno 😉 v meste sa uz horsie jazdi ..
pripajam sa ku gratulacii pre sonicku 😉 🙂 si privolala to, co chcela 😵 😵

linette
1. máj 2010

jery to vazne ?? 😕 😵 😵 😵 zeby sa mi nakoniec anjelik ukazal? 😵 😵 ja som vtedy prosila znamenie aj od niekoho a aj od anjelikov 😵

linette
1. máj 2010

marianka rande na slepo 😅 sa mi to lubi.. lenze mne sa paci orchidea a jery tiez.. ale to neva.. nam v zahrade rastie kopec buriny, takze ja dojdem s nou 😀 😀 😀 😀 apson ju potom vyhodim a budem mat prazdne ruky, ktore budem potrebovat, pretoze to vsetko co pokupim budem potrebovat kamion 😀 😀 budem sa musiet krotit..

linette
1. máj 2010

alfomilka ja budem velmi rada ak dojdes aj ty 😵 😵 ja budem rada ak dojde aspon vacsina z nas, budem rada ak dojdeme vsetky a budem rada, ze som vobec rada 😵 😵 😅
waaaa sa tešíííííííímmm 😵 😵 😵

linette
1. máj 2010

darinka vyzera to tak ze aj ja pojdem vlakom.. a to cez salu 😵 mi vcera priatel vravel, ze dojde (by sme isli aspon z autom) ale som ho hned zrusila, pretoze by mi robil len hambu.. on na toto vobec neveri a smeje sa z toho .. raz som s nim bola na meditacii a tam len vzdychal a krutil hlavou, ze to nie, to nieje pravda a smial sa.. 😒

dali4
autor
1. máj 2010

Ahoj linetka 😵

dali4
autor
1. máj 2010

Inak táto téma žije vďaka Vám všetkým 😉 😵 ... ďakujem 😉

dali4
autor
1. máj 2010

Myslím že je jedno kto s akým kvetom príde, hlavne nech má v ruke nejaký 😉

dali4
autor
1. máj 2010

alfomilka jasné, určite prídi 🙂

linette
1. máj 2010

darinka 😵 😵 ale kebyze niet teba tak si radsej ani nepomyslim... co by bolo teda somnou.. kebyze nenatrafim na tuto temu.. pretoze mne naozaj velmi vela pomohla 😵
v septembri este nejake buriny urcite budeme mat v zahrade, si ich pekne zviazem a dotrepem sa 😀 😀 mam rada orchideu, ale s celym crepnikom sa nebudem trepat vo vlaku.. orchideu prenecham jerry 😵

linette
1. máj 2010

dali vsimla si si ako pekne nas na to stretko pribuda 😵 😵 deniscoka a myw by mohli dojst .. deni je zo spisu.. a ak sa jej pozbierame na ubytko tak by aj mozno dosla 😉 🙂 😵

linette
1. máj 2010

kolko moze trvat taka cesta so spisu do blavy? 😕

linette
1. máj 2010

baby a co poviete kebyze ideme v lete na chatu niekde na spis??? .. to by sme sa aj s deni vedeli spojit, ak by nevedela dojst do ba.. 😵
uz trocha asi prehanam.. ale nejako som sa nastartovala 😅

marianka79
1. máj 2010

ahojte anjelinky lin tak to si riadne nastartovana 😀 a dakujem za znamenie 😵 o spisskom hrade snivam s otvorenymi ocami...tam pojdem na dovcu... 😵 a do egypta tiez 😝

miruska15
1. máj 2010

ahojte babeny.Terez dojdi do PB. a možeme ist spolu.Dnes sme chceli ist do Blavy na vystavu Dieta a rodina ale akosi sa mi tam s malym nechce.Baby 29.sme mali 15 r vyročie sobaša tak sme s mangelom trošku pospominali.Tak sa zatial majte a pekny vykend všetkym pa pa