Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
3. máj 2010

shup pekne si to napisala.Marianka moc ti prajem aby si bola štastna ono sa to vyrieši uvidiš .

stanili
3. máj 2010

dobru noc, baby, ja mam len 3 hodiny poobede 😉

miruska15
3. máj 2010

stanili ano a to kde si na opačnej strane zemegule

jery51
3. máj 2010

bruuu bruuu
a zajtra nech sa zobudíme do slnečného rána, to milujem 😉

miruska15
3. máj 2010

jery tak tak, tak sladke sničky pa pa

denisocka
3. máj 2010

Jaj baby,vy tu mate take problemy jak na jesen ja.nezavidim! Jery si ma rozosmiala s tym reiki,to jak moj!ked pomohlo bolo dobre,a teraz sa vyskiera,ze ja kedysi cary mary robila.teraz ako som tehotna,tak sa ezoterike nevenujem,a veru je mi lepsie!aj mojho muza mam radsej a vidim v nom pozitiva

stanili
3. máj 2010

denisocka - no asi musime naozaj z tych vysok klesnut k zemi 😀
miruska - veru na opacnej

stanili
3. máj 2010

baby mam jednu technicku otazku, aby som videla co hned odpisujete, musim davat zakazdym refresh, alebo je na to aj nejaky iny trik? Ja som IT pako

shupolienka
3. máj 2010

stanili ja davam tiez refres na nic ine som neprisla zatial 😅

denisocka
3. máj 2010

Tak,treba klesnut,pokora a tolerancia a aj zdravy rozum.zit na zemi tu a teraz,nie v iluzii

slavik
4. máj 2010

Ahojte babky,
ale ste toho popísali. Ja na byte nemám net, takže vás čítam až v robote.
Marianka to je super že bývaš na prednádraží. Tak keď sa zabývam, môžme dať niekedy stretko. Momentálne na byte len prespávam bo nemáme ani kuchynu, dvere, skrine a kopec iných vecí. Ale na prespatie 2-3x do týždna mi to stačí.
Stanili tak ku kapitole so Satanom som sa ešte nedostala a som rada, lebo knižku čítam po večeroch a asi by som sa bála.
Inak veľmi pekná kniha je "V krajine anjelov" Po prečítaní tej knihy som pocítila že sa nemusím báť smrti. Je to taký trošku smutný príbeh ale veľmi krásny. Nakoľko som momentálne v práci, nemôžem veľmi vypisovať. Tak vám všetkým prajem krásny slniečkový deň.

marianka79
4. máj 2010

dobre ranko anjelinky 🙂 sice som toho moc nenaspala ale je mi lepsie dnes som dostala dalsie znamenia v cislach a ked som ich rozlustila som bola hned veselsia znovu mi do cesty behli auta s tromi rovnakymi cislami no tentokrat to boli sedmicky a to hned dva krat a raz tri dvojky a este kombinacia cisel-311ich vyznam ma potesil tak anjelinky viem ze bude dobre 🙂

marianka79
4. máj 2010

slavik super budeme si vymienat znalosti a tak....rada sa s tebou stretnem ak nebudes proti a budes moct 😉

marianka79
4. máj 2010

slavik ked zbadas vonku ciernovlasu s ofinou s miniyorksirom a niekedy aj s patkom tak to som ja a byvam 5minut od maxu 😉

slavik
4. máj 2010

Marianka budem mať oči otvorené 🙂 Inak ja budem bývať pri zdravotnom stredisku. Je to trošku ďalej od Maxu. 🙂

marianka79
4. máj 2010

slavik aj ja tam byvam 😵 🙂 a chodievam okolo cassala takze to v tych 13poschodovych? Alebo v tej novej bytovke?

slavik
4. máj 2010

Marianka, presne oproti zdravotnému stredisku v tom zrekonštruovanom 13- poschod. paneláku 😅

marianka79
4. máj 2010

slavik super tak toto je fakt dokaz toho ze sa splni na co myslim-sila myslienky takze mozme ist aj spolu na stretko do blavy co ty na to pojdes???

miruska15
4. máj 2010

ahojte dievčata.Dnes som bola v Tescu a akosi ma to tahalo medzi knihy a aha čo som tam našla.A už ju mam doma.
Marianka som rada že ti je trošku lepšie.

marianka79
4. máj 2010

miruska super ja mam aj pokracovanie tej knihy

shupolienka
4. máj 2010

Jeeej Miruska, dnes som bola u segry a nasla som ju tam v policke medzi knihami a zacala som ju tam citat, a som si ju aj poziciala domov 😵

slavik
4. máj 2010

kedy presne je ten festival v BA? Ja idem totiž v septembri na 2 svadby. Marianka ak nebudem na svadbe a nič mi do toho nepríde tak môžme ísť spolu 🙂

slavik
4. máj 2010

Ja za chvíľku odchádzam z práce, takže si vás dočítam zase až zajtra. Prajem vám všetkým krásny zvyšok dňa.

clare.emilee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruska15
4. máj 2010

Marianka ano ta sa ako vola?a aka je?
Shup tak to je zvlaštne ja do Teska medzi knihy nechodim lebo tam nič nemaju ale dnes neviem čosi ma tam tahalo.Ja tiež čitam ako splašena mam rozčitane tri knižky.

shupolienka
4. máj 2010

Nerozumiem preco vymazali prispevok od clare.emilee 😕
Miruska: no ano ta kniha secret je asi velmi silna a pritahuje k sebe ludi v spravny cas aby ju zacali citat 😅

marianka79
4. máj 2010

miruska vola sa klùč

miruska15
4. máj 2010

Marianka ano maš pravdu ved sme sa tu o nich už rozpravali.a ako ti je dnes dufam že si pozityvne naladena.
Shup ty brdo ale uplne.

stanili
4. máj 2010

Slavik - mozes napisat prosim ta autora tej knihy V krajine anjelov, mne na internete naslo len Krajina anjelov. 😒
utekam prec citat Putovanie duse 😉

jery51
4. máj 2010

jééj aký čitateľský krúžok 😀
aj aj sa teším na tú moju Liečenie s anjelmi...a stále nechodí 😒
čo mám doma ma nebaví,a le sú dobré len ťažké čítanie, potrebujem oddychovák....