Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. máj 2010

ahojte 🙂 akde je lin už tu dávno nebola 😕

stanili
5. máj 2010

jeri bodaj by si mala pravdu, ale je to potom zhoda nahod? ved nahody neexistuju, mozno som si zapamatala zly sen a ten, co mi ukazoval, co mam robit som si zrovna nezapamatala ...
a stym kocikom - to sa ti nedivim, zvlast ked si uz povedala, ze si ho predala...ani sa ti neozvali?

marianka79
5. máj 2010

na krídlach vážky je nádherný film samé znamenia a nakoniec ich rozlúšti a nájde si dietatko 😵

stanili
5. máj 2010

ahoj, lin to nejak flaka, kedysi pisala o dusu, asi chodi z roboty unavena 😉

jery51
5. máj 2010

hej veru aj ja som myslela na lin... že kde sa túla 😀
no neprišli, nezavolali 😠

marianka79
5. máj 2010

stanili to je znamenie že sa tam nemáš vrátit možno anjeli zvolili vylučovaciu metódu 😀

stanili
5. máj 2010

ja stale neviem o akom filme to hovorite, jeden si pamatam matne cosi malo v nazve o vazkach, ale na dietatko si nespominam, neviete nahodou anglicky nazov?

stanili
5. máj 2010

marianka - 100 bodov, skoda, ze tu nie je tlieskaci smajlik

jery51
5. máj 2010

tak tak ako marianka hovorí, treba si všetko brať z tej lepšej stránky 🙂 .
a ja si zase myslím, že náhody neexistujú, že nič čo sa deje nie je náhoda 😝

marianka79
5. máj 2010

jery to je smola ale neboj predáš ho nie je u vás niečo také ako materské centrum?ja tam nosím a predávam veci a nie takto po nete 😉

jery51
5. máj 2010

asi nie teda neviem 😝
a to tam dáš a dajú ti peniaze? 😕

marianka79
5. máj 2010

stanili snád si nepletiem deje filmov ale marí sa mi že to je on 😕

stanili
5. máj 2010

jeho zena bola na autobuse, ktory havaroval a on si myslel, ze je mrtva?

marianka79
5. máj 2010

zanesiem veci max.30kusov oni si ich zapíšu a čo sa predá sú moje peniaze samozrejme že si nejaké percento strhnú aj z predaných aj s nepredaných zakaždým ale niečo predám dám tam symbolickú cenu samozrejme 😉

marianka79
5. máj 2010

stanili ano 😉

marianka79
5. máj 2010

a nakoniec nájde dcérku ktorá ma znamienko v tvare vážky 🙂 😵

jery51
5. máj 2010

hmm veru neviem či máme skúsim pozreť na nete...
dakujem za tip 😉
idem ženy papa

stanili
5. máj 2010

tak to si matne spominal, na tom sme boli s muzom v kine a velmi sa mi to pacilo, to uz bude ale peknych par rokov dozadu. Som uz aj zabudla o com to bolo, len si pamatam, ze to bol velmi pekny film. Baby ja mam strasnu pamat, ja mozem normalne pozerat tie iste filmy, viem, ze som to videla, ale uz si nepamatam dej, ani ako sa to skonci, len ako sa to postupne odohrava, tak si vravim, ze jee jasne, to si pamtam, ale dalsiu scenu si nevybavim.

stanili
5. máj 2010

no je to ono, si to asi poziciam a znova pozriem

marianka79
5. máj 2010

takúto skrynu si dávam práve robit sa teším 😵
http://www.glopass.net/gpcentrum/imgAkce/IMA881...

marianka79
5. máj 2010

skrinu 😖 😝

stanili
5. máj 2010

jee ta je velmi pekna, mozes si aj vybrat rozlozenie policiek a vesiakov vo vnutri?

marianka79
5. máj 2010

ano a 😉 to mi robí moj drahý takže ušetrím

stanili
5. máj 2010

tak to sa mas 😎

shupolienka
5. máj 2010

ahojte zienky, tak dnes sme mali navstevu po dlhom case, sme sa super zabavili 😵

shupolienka
5. máj 2010

stanili: tiez si myslim ze sa ti prisnilo to kam sa za ziadnych okolnosti vratit nemas 😀

juj baby ste sa tu bavili o detickach, ja by som tiez strasne uz chcela dalsie tretie, a keby to bolo dievcatko to by bolo najlepsie...len financie nam to nedovoluju ☹ je to tazke teraz ked som na materskej, ze mame len jeden plat, a k tomu hypoteku a tristo veci okolo toho co treba platit 😒 aaaach jo

shupolienka
5. máj 2010

moj drahy tu odpadol na gauci vedla, a mne sa po dva a pol pohari vinka vooobec nechce spat 😀 mam nejako vela energie 😅

shupolienka
5. máj 2010

juuj pise sa pohari ci pohary? 😕 uz som rok a pol na materskej tak uz stracam prehlad 😀 a si tu kecam a kecam a nikde nikto 😅

marianka79
5. máj 2010

ja som tu 🙂