Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
7. máj 2010

osobné ročné vibračné číslo:

môj dátum narodenia v tomto roku:
12.3.2010- čísla sa ščítajú- číslo 9
Osobná ročná vibrácia 9

Číslo 9 znamená naplnenie a zakončenie cyklu a posunutie sa do vyššej roviny s novou osobnou ročnou vibráciou 1. Má význam pre rast osobného uvedomenia a zodpovednosti. Je to obdobie veľkého upratovania v psychickej aj fyzickej rovine. Človek bilancuje celý svoj doterajší život a snaží sa urobiť radikálne zmeny v nevyhovujúcich vzťahoch i v zamestnaní. Je to vhodné obdobie na vylepšenie bývania a nákup nehnuteľností. Deviatka podporuje hlad po poznaní a vedie človeka k zamysleniu sa nad zmyslom života. Človek má zároveň vnútornú potrebu usporiadať svoj rebríček životných hodnôt.

stanili
7. máj 2010

terez - moja dcera to mala ako babatko a nechcelo to zmiznut, vtedy sa na to pouzivala taka fialova vodicka gencian, alebo tak nejak sa to volalo, tu sa to pouziva len vo vynimocnych pripadov, vacsinou sa na to pouzivaju antifungalne lieky ako flukonazol a nystatin, ale to tvoja doktorka urcite vie, je to taky sirupcek a vyborne to zabera. Tiez by som jej teraz nedavala sladke veci papat, podporuje to rast tej kvasinkovej infekcie, ak ma rada jogurtiky, tak davaj s acidofilusom a inymi zivymi kulturami ale hlavne teda ten acidofilus, super pomaha pri takychto infekciach. Drzim palce, nech je to rychlo za vami. Vies z coho sa jej to urobilo? Nebrala predtym antibiotika? Ak chce papat len sladke, tak sa snaz potom ustocka aspon preplachnut, zapit vodickou.

stanili
7. máj 2010

tak idem skusit pridat ten link
kedysi som mala od kamosky nahrate mantry ale pri stahovani sa mi niekde zapatrosili, takze som si ich len spievala v hlave a teraz po 6 rokoch sa mi ic podarilo objavit na you tube, teda nie vsetky, ale tato bola moja najoblubenesia

https://www.youtube.com/watch?v=IuJlNL-EJiU


tak som zvedava, ci sa to bude dat otvorit
a toto je moja oblubena spevacka, tiez spieva upravene mantry

https://www.youtube.com/watch?v=d63COahIpVM
stanili
7. máj 2010

jeee funguje to 😉

stanili
7. máj 2010

idem jerry mrknut tu stranku na to osobne cislo, inak poznam z roboty jednu babu, ktora sa vola jerri, tak si ju vzdy vybavim, ked vidim tvoje meno 😉

stanili
7. máj 2010

aj ja mam 9 😉

jery51
7. máj 2010

celkom dobrý rok, nie? 😉
hej a to sa ozaj tak volá krstným menom?
bo ja som Lenka 😉

stanili
7. máj 2010

a mne to sedi, do bodky, vsetko z toho prave riesim -vztahy, zamestnanie, zmysel zivota (poslanie) a prehodnocovanie rebricka... no musim este nahovorit muza, ze treba ist kupit nejaku nehnutelnost 🙂

stanili
7. máj 2010

no ona je naozaj jerri (s makkym i)

jery51
7. máj 2010

inak aj mne to celkom sedí... hlavne to prehodnocovanie rebríčka

jery51
7. máj 2010

ale už si mala narodeniny stanili? bo inak to rátaj za minulý rok

jery51
7. máj 2010

a tá kolegyna je slovenka ked má také zvláštne meno? 😅

stanili
7. máj 2010

mala vo februari, ta baba nie je slovenka, zijem v kanade 😉

jery51
8. máj 2010

bré ránko 😉
stanili som nevedela 😅
a ako sa tam žije, aj ja mám známu čo zije v Kanade, ale kde presne..... 😅

miruska15
8. máj 2010

Ahojte☼ Tak mi sme po obede a ja idem trošku poupratovat ale pred tym Vás pozdravim.
Lin klotilda si včera dala konečne trošku masa tak lieky asi zaberaju ale oči ešte neotvorila.
Terez volala som tej znamej koli tej infekcii v pusinke.Je to zvlaštne ale im to zabralo dala jej to Dr.Tabletku rozpustila vo vode a gazou malemu vytierala pusinu a zabralo.Len mi nevedela povedat nazov.
Jery spočitala som si aj ja tak sedi to na 100%.Teraz mam 7 a po nar.bude 8 ale ta posledna veta nehrozi ja mam deti dost.
Bože baby ako mi chýbate večer nakuknem či tu niekto bude tak zatim pa pa

terez34
8. máj 2010

ahoj stanili dik za radu praveze vobec nebyva chora ale ja som mala na ustach hodenu teplotu a aj na jazyku som mala aft tak to ma urcite odomna
a prave ona zije iba na termixoch pudingoch a takych somarinach klasickej strave moc neda no citala som ze zabera aj roztok zo sody bikarbony no a tie sirupceky sa nedaju volne kupit? Tu modru vodicku mam doma a ja som si myslela ze sa to pouziva na zabku tak ju nakiklem tym dik dik 😉 dnes sa mi zda trochu lepsia uz som jej to dva krat riadne zdrhla tou vodickou od Dr. a namastila gelikom tak uvidime aj ked myslim ze aj anjelikovia pomahaju skoro celu noc som ich prosila aby ju liecili ako mi radila linetka noc bola hrozna uz som sa nemohla dockat rana 😒

miruska15
8. máj 2010

Terez daj pozor fialova vodička je dvojaka na vnutorne použitie a na vonkajšie.Držim palce afty su svinačina to boli jak čert.Daj jej papat čo chce hlavne že teraz papa to je jedno čo.Hlavne že neni hladna.

terez34
8. máj 2010

moja osobna rocna vybracia
Osobná ročná vibrácia 3

Prináša myšlienkovú činorodosť, potrebu uvoľniť energiu spoločenskými kontaktmi, štúdiom a rôznymi záujmami. Dôležitá je komunikácia a sebavyjadrenie vo všetkých oblastiach, čo prináša profesionálny úspech a intelektuálny rast. Objavujú sa mnohé príležitosti na pokrokové zmeny. Je to najľahší a najdynamickejší rok. Vibrácie sú vhodné na doriešenie a usporiadanie väzieb a vzťahov z minulosti. Ak nie je mentálna energia usmernená správnym smerom, človek sa stáva negativistický, podráždený, kritický až agresívny. Nevýhodou tohto obdobia je aj sklon k rozhadzovaniu.

jery to je super

terez34
8. máj 2010

miruska je to fakt svinacina a este mi povedz ak vies ci jej to mam riadne zdrhnut alebo iba tak potriet
na tu tabletku sa opytam Dr. tak sa mi zda ze potrebuje neaky uplatok 😝
uz idem lebo sa vyspala a mrnci

terez34
8. máj 2010

stanili ty si februar? aj ja 🙂

miruska15
8. máj 2010

...

miruska15
8. máj 2010

Terez ja ti neviem ak je to afta tak ta musi prejst sama ak je to infekt tak asi dat na prst fač a vieš čo.Tej mojej kamoške pomohla ta tabl.jej maly to mal dlho a nič mu nepomahalo až po tej tabl. pokoj skus sa spytať.Naša Dr.(ona chodi k tej istej čo mi) to mala v ordin. dala jej par tabl.ale za opytanie nič nedaš.

marianka79
8. máj 2010

ahojte anjelinky aj ja sa hlasim k februarovym
Terez to mi je luto ako sa trapite s aftami vo.akedy bola na to vodicka Herbadent ten pomahal mne afty vypaloval zubar za 1den bolo po nich

marianka79
8. máj 2010

moja os.rocna vibracia je 8 a to je brane obdobie od 2009 do 2010?ci ako to mam chapat ked som si dala datum 12.2.2010

marianka79
8. máj 2010

afta je taky biely pupacik v ustach podotykam 😔 a boli neznesitelne mala som raz vysipane cele usta ani pit ani jest sa nedalo pomohol mi zubar lenze Marianka je malinka chudatko ja viem co to je ☹

miruska15
8. máj 2010

..

marianka79
8. máj 2010

miruska pekne anjelikovske deticky aj mne posli takeho bocianika s babom 😵

miruska15
8. máj 2010

ahoj aj takeho mam ale neda sa mi poslat

marianka79
8. máj 2010

stanili takze Kanada??? A to co ta odvialo tak daleko? Ako sa tam zije? Mama ma znamu v Ohio ci jak sa to pise 😝
Takze na stretko prides bez problemov nie??? 😀 😝 😕