Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
8. máj 2010

.

marianka79
8. máj 2010

baby juuuuj ake zimomriavky mam co som ja zistila
S mojim patkom budeme mat kazdy rok rovnake osobne vib. cislo a to ma iny datum narodenia on je 11.3.a ja 12.2. 😵 pekne si vybral datum narodenia a to som mala termin 20.3. A to by bolo zase to iste no ja fakt nechapem to je super zimomriavky teda mam poriadne 😵

marianka79
8. máj 2010

jeeej mirus ten je zlatunky uz len siahnut do vacku a pohladkat ho malinkeho 😵 a poprosit nech mi jedneho takeho anjelika posle do maternice 😀 ja tam mam nachystane teplucke miestecko 😝 😅

stanili
8. máj 2010

ahoj, ja som si myslela, ze ma tu zabku , ak je to afta tak tu fialovu vodicku nedavaj, afta sa vacinou urobi ked sa znizi imunita, ale niekedy aj pri mechanickom poskodeni, ak toho ma viac, tak to bude skor ta imunita. Na aftu jej mozes davat nieco na umrtvenie, u nas na to dostat taky gelik, nieco podobne ako ked rastu zubky, takze ak mas doma nieco take tak natri tym, ak by zniesla chut cajovnikoveho oleja tea tree oil , ale to je fakt hnusne. Tie lieky co som pisala su len na predpis a su na tu zabku, cize kvasinkovu infekciu

stanili
8. máj 2010

ten roztok sody bikarbony je tiez na zabku

stanili
8. máj 2010

ale citam, ze aj na afty, tak to urcite skus, to je bez chuti, tak to by jej nemalo vadit

stanili
8. máj 2010

a teraz som sa docitala, ze ta tabletka je aspirin, ale pozor, male deti ho nemaju uzivat, tak radsej sa porad s lekarkou, ci je to mozes tym natriet

marianka79
8. máj 2010

inak ta fialova vodicka je zakazana mne Dr. vynadala ked som to pouzivala a soda bicarbona zriedena s trochou vody sa vytiera puska babencom ked ju maju od mliecka a tym sa im cisti 😉

miruska15
8. máj 2010

a

miruska15
8. máj 2010

aa

miruska15
8. máj 2010

s

miruska15
8. máj 2010

as

miruska15
8. máj 2010

..

miruska15
8. máj 2010

,,

miruska15
8. máj 2010

as

miruska15
8. máj 2010

.,

marianka79
8. máj 2010

mirus nie je to vidiet precitat ☹

miruska15
8. máj 2010

Marianka ja to nemožem najst.

stanili
8. máj 2010

miruska - akurat dnes som myslela na to, ze sa na ten hayhouse pojddem pozriet, som videla stranku v jednej knihe co mam od doreen virtue

stanili
8. máj 2010

marianka - do kanady ma odvialo asi preto, ze ked mi dosli nervy a nechcela som uz zit na Sk, tak to bola jedna z mala krajin, kde sa dalo oficialne vystahovat. Zije sa tu dobre, co sa tyka meterialneho zabezpecenia, sluzieb, vztahov medzi ludmi, jedine co mi tu chyba je rodina a aj kamarati, i ked s niektorymi som stale v kontakte. Tiez sa mi tu zatial nepodarilo natrafit na nejakeho cloveka, ktory by sa zaujimal ezoterikou, duchovnom, pri tom na sk, som nimi bola vyslovene obklopena, takze ma to dost stve, ze tu zatial nic. ☹
inac ja uplne zboznujem Londyn, robila som tam kedysi au-pair a strasne tam bolo fajn
Ohio je v USA, nemyslela si Ontario?
A na stretko urcite nie, minuly rok som bola po 6 rokoch pozriet na Sk, takze najblizsich par rokov urcite nie, zvlast ked za tie peniaze mozem mat super dovolenku v karibiku.

miruska15
8. máj 2010

stanili to som nahodou natrafila na tu str.Tak Kanada Wauu.Mna sa Anglicko ako krajina pači ale žit by som tam nechcela.

stanili
8. máj 2010

bohuzial, za to radio sa plati, je tam ale zadarmo na vypocutie jej predchadzajuca show z 28 aprila inak, ak ste este neboli na jej stranke (myslim Doreen's) http://www.angeltherapy.com/

stanili
8. máj 2010

ja by som nechcela ako cudzinec, anglican sa stale na teba bude divat cez prsty, tu je to nastastie ine, vsetci su cudzinci, i ked mozno nie priamy, ale kazdy ma svoj pribeh a predkov z Europy, ale aj odinakial, takze tu je to ok

miruska15
8. máj 2010

ja akurat dočitavam jej knihu Liečenie Anjelmi super kniha vnimam veci inak ako pred tym.

miruska15
8. máj 2010

Ja som bola v Angl. 2 krat akože pozriet sa a ist domov.Moja kmotra tam žije a mne to pride že je neštastna je tam sama ma muža a dieta ale chyba jej rodina.Ale to je individualne každy sme iny jeden sa prisposoby a druhy nie ja by som asi nedokazala žit inde.Ale ako sa hovory nikdy nehovor nikdy

stanili
8. máj 2010

ak citis, ze by si nedokazala, tak by si nedokazala, poznam kopec ludi, ktori sem isli, lebo chcel jeden z partnerov a ten druhy tu len trpel, mnohi sa vratili, ale su aj taki, co sa vratili na Sk a zistili, ze tam sa tiez neda, tak prisli zase nazad 😉 Ja som uz nedokazala zit na Sk, clovek maka ako blbec, za to dostane mizerny plat, na vsetko musis setrit, ale to este nie je vsetko najviac mi vadilo ako sa ludia k sebe spravaju napr. v obchodoch, na uradoch, lekari k pacientom, ludia na uliciach, skratka ja som to uz nemohla vydrzat a manzel, ten je tiez rad, ze sme tu, robi v podstate to, co na Sk, ale tu nema problem, zeby mu zakaznik nezaplatil, zeby za nim chodili vypalnici a podobne srandy ....