Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
12. sep 2009

bibula,ja vidim dobre oproti tmavemu .hned vidim zelenu alebo bielu nitku oproti prstom , ked dam dlane oproti na 15cm cca tak take do zlta , akoby zhmotnena energia a da sa to zhustit do zltej gule

dali4
autor
12. sep 2009

denisocka... aj si nejako intenzívnejšie trénovala, alebo si to začala vidieť tak... zrazu? 🙂

bibula
12. sep 2009

dali - staci vediet ako pozerat a nemal by byt problem

nobody- uz to,ze sem obcas zavitas - do tejto temy - ukazuje,ze mozno chces uverit,ze si pristupny novemu... 🙂

dali4
autor
12. sep 2009

deni... sory teraz čítam že trénuješ 😅 ... Ja mám aj knihu o tom ako sa naučiť vidieť auru...

bibula
12. sep 2009

dali od koho? ja som mala od webstera,ci niekto taky,pise superne mam od neho aj liecba minulych zivotov

dali4
autor
12. sep 2009

bibula...ja viem.Aj ja vidím, ale zatial len eterické telo.Viem ako pozerať ale zato treba to trénovať.Len som sa pýtala deni ako je ona na tom 😉 Niekto vidí aj bez tréningu...

dali4
autor
12. sep 2009

Ano, tu som aj ja mala na mysli od Richarda Webstera Aura-jak ji vidět a rozumět

dali4
autor
12. sep 2009

Na www.martinus.sk je plno kníh o aure 🙂

nobody
12. sep 2009

bibula ..já ty zkušenosti mám, nepotřebuju si něco dokazovat, já si prožil pár kontaktů - některý dobrý, některý šílený ... jo, zajímá mě, co tu kdo píše, to je celé ...a taky mě zajímá, aby se ta debata nezvrhla do jiný roviny, kdy se andělsky naladěný osoby začnou osočovat na lidi, který by třeba rádi věděli a dělali si určitý názor, anebo interpretovali svůj vlastní názor. Náznaky nevůle už tu byly, a myslím si, že když už má někdo dar vidět jiný světy, tak by měl být na takové úrovni, že dokáže přijmnout všechno

to je všechno, co k tomu mám, čau

bibula
12. sep 2009

😕 mas pocit,ze ta osocujem?
pisal si,ze mas za sebou nejake dobre a nejake sialene kontakty- to su ake tie sialene-zle? ja take nemam-asi neexperimentujem dost... 😅

nobody
12. sep 2009

nemám ten pocit, jen tu mám pocit z několika holek, že jakoby nahlížejí až moc vysoko ..a jiný názor nevemou ...trošku povýšenecký postoj ...a říkám..k tomu, když už jsi poctěna vidět elementární bytosi (a u toho nejsi pod žádným vlivem drog anebo látek), bys měla mít rozum a určité vnímání a soucit s jinými lidmi. To nebylo na tebe .. 🙂

dali4
autor
12. sep 2009

nobody, bibula... vaša debata nikam nevedie 😒 ... každý máte svoju pravdu, svoj rozum, svoje zážitky... tak si neposielajte zbytočne negatívnu energiu 😉

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

mam pocit, ze v tom mam nejaky podil... 😀

nobody, co ti konkretne zavani fanatismem 🙂 ?

denisocka
12. sep 2009

mna by zaujimalo,na koho nobody narazal

bibula
12. sep 2009

dali-nemam pocit,ze by sme si s nobodym nerozumeli,skor mam pocit,ze ho poznam.... 😅

mozem sa vyjadrit k ludom,ktorych poznam,nie ktorych nepoznam,alebo su schovany za nickom,bez fotky,aj ked moc fotky neocumujem,"nebavi" ma robit zasahy do sukromia a je kazdeho vec ci klame,ci nie...ale neviem co z toho dotycny potom ma....

keby som ja mala zhrnut svoje "schopnosti",ktpre sa tu rozoberaju,by to bolo velmi kratke 😉 opieram sa o seba,nie o knihy a citaty z nich,kazdy rozumie a je schopny len toho,co mu je dopriate a comu je schopny porozumiet....

neoplaca sa ist vyssie,lebo pad potom boli a kazdy pad,robi hlbsiu jamu

bibula
12. sep 2009

deni- to je jeho vec ...ja tiez nerozpravam o tebe 😀

dali4
autor
12. sep 2009

Jedno je pravda, že nikdy nikoho bysme nemali presviedčať. Každý sa učíme a zisťujeme čo a ako v živote chodí... Všetko má svoj čas. Niekto nájde tajomstvá života skor, niekto neskor a aj tie tajomstvá života vidí každý inak a každý inak ich aj používa... 😉

dali4
autor
12. sep 2009

Ok bibula... priznávam že som sa unáhlila, potom som zbadala že to nebola narážka na teba 😉 ... len teda tak všeobecne.... sa tu snád nebudeme hádať 😀

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

nechci hadky 😉 ...zdas se jako v poho chlapek a tve nazory jsou taky v poho...
jen se ptam...kdyz tak IP

dali4
autor
12. sep 2009

Decká, využívate niekto silu drahých kameňov 🙂 ?

bibula
12. sep 2009

ja nieee,aj ked zopar ich doma mame....

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Mala si taky cas od casu vytahne kosicek s nima a hraje si 😉

dali4
autor
12. sep 2009

Ja ich mám doma kopu 🙂 , vždy si nejaký dokúpim. Čas od času ich nábíjam bud na slnku alebo na mesiaci. Zvykneme mať v noci pod vankúšom 😉 ... Ja celkovo od detstva milujem kamene. Nosím aj šperky z kamenov. Raz som z jedného vytiahla tolko energie že mi kameň praskol 😅 ...

denisocka
12. sep 2009

ja mám doma iba kryštál,kupila som si ho na pamiatku po zasvätení do Reiki

denisocka
12. sep 2009

no a asi 2 kila kamenov z bulharska - to si manžel osobne vylovil a dovliekol 😀

denisocka
12. sep 2009

musim si prečítať poriadne,bo som bodyho nepochopila

dali4
autor
12. sep 2009

... a čo kyvadlo 🙂 ?

bibula
12. sep 2009

to hej-ked policia patra 😀

nobody
12. sep 2009

a duchy jste vyvolávaly?

dali4
autor
12. sep 2009

nobody ... já ne, 🙂 ani nebudu. To už je myslím černá magie.