Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
8. máj 2010

ja zatial neviem, co od nej zacat citat, je tu velky vyber, ta Liecenie s anjelmi je sice starsia, ale na internete sa este asi bude dat zohnat, ja teraz citam, jej knihu o indigovych detoch, ale je tam vela aj vseobecnych rad a ked ju docitam, este neviem, ma aj vseliake CD, no budem sa musiet porozhliadnut, dobre pise a dava dobre rady, take konkretne - ako poprosit anjelov, ako ocistit miestnost, takze neostava len v takej vseobecnej filozofickej rovine a to sa mi paci

miruska15
8. máj 2010

Tak to maš pravdu s tymi vypalnikmi.My mame v prenajme maly penzion v Rak. nezbohatneme s toho ale žijeme.Tu sme si chceli niečo otvorit ale normalne mame strach.My sme obaja do gastronomie ale nemame odvahu.Neviem ja som na materskej mala som taku myšlienku ktoru som manž. navrhla ale už ma to prešlo.Keby sme boli vo vetšom meste tak ano ale tu sa to neda.Uvidime čo nam život prinesie.

miruska15
8. máj 2010

Tam u vas je asi toho viac.Ale ja som začiatočnik tak ja si to vychutnavam každe slovo každu radu.Moc ma tato tema oslovila a pomohla mi.

stanili
8. máj 2010

v anjeloch som zaciatocnik aj ja preto, uvazujem nad inou knihou od nej, neviem, ci je ale prelozena do slovenciny, hlavne preto, ze ani nemam co liecit, o ake liecenie tam vlastne ide a je to len o nom, ak sa ti chce tak mi pribliz tu knihu, ci sa mi oplati kupit 😉

stanili
8. máj 2010
stanili
8. máj 2010

alebo asi skor dokonca tuto, to je taky uvod do anjelov http://www.hayhouse.com/details.php?id=2785

miruska15
8. máj 2010

To je kniha kde piše ako mame poprosit anjelov o pomoc vo viecerych smeroch či je to zdravie,laska.rodina,kariera,minule životy,materialna vec atd.Tak s každeho rožka troška.Ako sa chranit pred niečim zlym a tak.mne sa pači.

stanili
8. máj 2010

aha, takze nie len,z e choroby, tak to znie fajn, mozno ju budu mat v kniznici ma napadlo, inak som pozrela na martinus.sk a maju obrovsky vyber jej diela, mozno aj vsetko,co napisala

stanili
8. máj 2010

minule zivoty? to ma stale nejak zaujima, aj si vravim,z e ked si nepamatame, tak asi nemame vediet, ale laka mato. uz si sa k tomu docitala?

miruska15
8. máj 2010

ok idem ja do hajan tak sa maj krasne pa pa

stanili
8. máj 2010

dobru noc 🙂

kafulienka
9. máj 2010

ahojte, viete mi, prosim poradit nejake linky na web stranky?
napr. ak viem, ze urcita choroba resp choroby alebo problemy, ktore sa vyskytuju v mojom zivote smeruju a udavaju jeden a ten isty problem - napr. strach alebo nasilie atd...kde by sa to rozoberalo podrobnejsie...
(take nieco ako je kniha od L.Hayovej Uzdrav svoje telo)
dakujem 🙂

linette
9. máj 2010

dobre ranko kukulienky 😉 🙂 😵

stanili ja som tiez zacinala knihou liecenie s anjelmi ako miruska.. mam ju aj preskenovanu, ak mas skype napis do ip a poslem ti ju 😉
takze kanada 🙂 kanada je lepsia ako usa 😉 ja som volakedy velmi snivala a velmi som chcela ist do anglicka, tam pracovat a zit, potom som velmi chcela ist do usa hlavne do californii robit sprievodkynu a nejako tak precestovat usa.. aj byvat som tam chcela na plazi.. potom som velmi chcela vypadnut od tadeto z mojho rodneho mesta barz kde aj ked o dve mesta dalej.. a nakoniec teraz s odstupom casu sa neviem predstavit inde ako tu a tu chcem aj ostat 🙂 do buducna to vyzera tak, ze este aj priatel sa sem pristahuje a nie ja tam 😅 (on je z dediny cca 20 km od nas)

linette
9. máj 2010

mirus sa tesim, ze konecnce zacina papat 🙂 uz bolo na case.. teraz ked ma ziviny urcite si skorej otvori ocicka.. drzim palce 😉 🙂 😵
tie obrazky co si sem pridala su super, len skoda, ze nevies stranku 😒

linette
9. máj 2010

k tomu rocnemu cislu.. ci som spravne pochopila.. ked si ho ratam v maji 2010 a narodeniny som mala uz v roku 2010 v januari tak neratam uz predosli rok, ze? ..
pre istotu som si vyratala aj tak a aj tak.. a vysli mi cisla 9 ako z tohoto roku a 7 z minuleho roku.. a sedi to z obidvoch 😕

linette
9. máj 2010

kafulienka vitaj 😉 🙂 skus sa popozerat na helarinej stranke 😉 mozes jej aj napisat mozno bude vediet poradit 🙂
ak mas pocit, ze tvoje problemi maju korene v strachu alebo v niecom nedoriesenom z minulosti tak by som odporucila liecitelku alebo hlboke meditacie, kde by vyplavali na povrch a ty by si sa z toho vyplakala..

skus este tuto stranku:
http://www.univerzalna-laska.sk/XI.Liec.p.m.htm

miruska15
9. máj 2010

Lin ja som včera trošku čitala ked maly spinkal a čo sa mi pačilo tak som si uložila.A potom som to vam vložila ako foto.Ja som to totiž neveda dat celu str.Večer prišla kamoška a ukazala mi to no a už som to nenašla.Ale da sa to atrošku zvatšit.Ešte raz dik za foto.Klotilda papa ale musim jej to dat do papule ale hlavne že žere ale len maso a krevety naročna nie.

jery51
9. máj 2010

caute babule
k tým ročným číslam, ja som mala tohto roku narodeniny 12.3.2010, takže do roku 2011 mojich narodenín som v roku 9... od narodenín do narodenín... 😉
mam chorého malého, teplotujeme, poprosili som anjelikov , nech mu to prejde 😔
k tej Kanade stanili, mojej svagrinej(už bohuzila nie je medzi nami) tam žije najlepšia kamoška, tuším v Calgeri...
a mám z nej pocit, že moc šťastná nie je..ona patrí do tej skupiyn, že tam prisli za partnerom...
klobuk dole, ja nie som z tých čo by išli do inej krajiny žiť natrvalo 😒
a rokmi 😀 som čoraz radšej že som doma...i ked tu je vela veci na prd...
držím palec nech sa vam tam darí, prídeme na stretko za tebou, spravíme si dovču 😀 😀 😀

marianka79
9. máj 2010

jery ja som to pochopila zase tak, že ked si dám rok2010 tak to je od 2009 do 2010 😕

dali4
autor
9. máj 2010

Ahojte decká... 😵
Jaj vobec nestíham sem chodit ☹ ☹ ☹ ... Teraz chodíme aj viac von aj Mišelka si vyžaduje pozornost... začína to byt malý čertík 😅. Ako sa všetky máte? Idem trošku kuknút čo ste písali...

dali4
autor
9. máj 2010

Tento týžden bude zase trošku uponáhlaný, v piatok dojde moja mama takže už štvrtok budem musiet nakúpit, prichystat spanie.. možno aj niečo navarit do predu. Velmi sa na nu teším 🙂 . Dúfam že ako tak vyjde počasie. Musím dat aj balkon do poriadku, je tam ešte po zime hlúpostí poodkladaných... nech si tam možme s mamkou vypit kávičku 🙂
Pozerala som linky čo ste sem dali, super tipy aj na knihy. Čítali ste niektorá tu Chatrč ? Ako sa vám páčila? ...Ja ju tu mám stále na stolíku, dostala som ju od jednej velmi mne vzácnej osobky a ešte som si nenašla na nu čas 😠 .

linette
9. máj 2010

mirus nemas zac 😉 takze krevety zere 😅 ja som im tam dnes hodila muchu jednu uschnutu.. 😀 ale neviem ktory to prvy zozral..

linette
9. máj 2010

dalinka 😵 😵 miska je veru uz velka slecinka.. a ide do veku ked s nou budes musiet byt asi stale.. ale ty si super zena takze to stihas 😉 🙂
drzim palce aby bolo pekne pocasicko aby si si mohla s maminkou vyrazit k vahu 😉
ako pokracuje ryzovy pokus?

linette
9. máj 2010

ja som to cislo pochopila tiez cudne.. si zasa sedim na kably 😒 od narodenin do narodenin.. takze ked mam narodeniny v januari a ratam to na rok 2010 tak vlastne 2010 ratam, kedze som uz v 2010 narodeniny mala.. nie? 😖

dali4
autor
9. máj 2010

Ahoj linetka 😵 😵 máš krááááásnu fotečku 😵
ryžový pokus ? 😝 sa priznám že som ho druhýkrát ešte nerobila ☹ ... A ty ? 😉

dali4
autor
9. máj 2010

Ako je to s tým číslom ? Ja som to čítala ale len tak zbežne... musím to kuknút ešte

marianka79
9. máj 2010

ahojte tak to som neni sama čo to inak pochopila 😝

marianka79
9. máj 2010

dali ja by som to s tebou menila tak by som behala za mojou dcérenkou hm zatial len imaginárnou 😒 som si aj pozerala nosenie v šatke jééj sa mi to lúbi
http://www.noseniedeti.sk/

marianka79
9. máj 2010

lin uschnutú muchu 😀 ja som volakedy krmila pavúkov u babky muchami ale živími som ich chytala odtrhla krídlo aby neuletela a pozorovala ako ju pavúk cucá 😀 😀 😀 😅

dali4
autor
9. máj 2010

ahoj marianka 😵 ... len si predstavuj svoju dcérenku, určite si ju pritiahneš 😉 . Ja som tiež velmi chcela nosit Mišku v šatke ale ta moja chrbtica 😖 ... mám problém ked ju 5 minút držím na rukách.