Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
9. máj 2010

dakujem vies to bude tou ruzovou 😅 ja som este tiez nerobila ten pokus 😕 🙄

marianka79
9. máj 2010

stanili tá kniha už vypadá pekne nie ešte čo je vo vnútri a preklad je: správy od anjelov?tak nejak? tu som takú nikde nevidela v obchodoch

linette
9. máj 2010

marianka 😢 😢 😢 chudatko mucha... odtrhla kridla?? ... 😀 😀 komu?????? pavukom??? .. 😀 😝

marianka79
9. máj 2010

dali ja si predstavujem dvojičky 😀 😀 dievčatko a chlapčeka 😵 😵

dali4
autor
9. máj 2010

marianka, no ešte lepšie 😅

marianka79
9. máj 2010

lin niéééé ved pavuci nemajú krídla muchám som trhala krídla a hádzala pavúkom do pavučín...................som bola ja vyvrhel 😝

marianka79
9. máj 2010

neviem prečo to mám také v sebe zafixované tie dvojičky ja po nich túžim velmi 😵

linette
9. máj 2010

marianka ked babenko ma dojst tak dojde ver tomu 😵 sa ta nebude pytat ci je ten spravny cas.. proste dojde 😵

dali4
autor
9. máj 2010

ja som zvykla kobylkám trhat nohy a potom som ich sledovala ako sa trepocú 😀 😀 😀 😝 Som mala asi 5 rokov. Bratranec ma to vtedy naučil 😅 .

marianka79
9. máj 2010

túžim mat ešte dve deti myslíš dali že si to privolám?a dvojkami by som to zobrala jedným vrzom 😉

linette
9. máj 2010

ano pavukom.. bleee .. ja ich teda fakt velmi nemusim 😠 😠

marianka79
9. máj 2010

dali možme si podat ruky 🙂

linette
9. máj 2010

dali a ty kobylkam? .. ☹
ja som netrhala nikomu nohy.. 😝 len babiky som az moc cesala a to tolko ze im hlava padla 😀 😝

linette
9. máj 2010

marianka a mate v rodine duo?

marianka79
9. máj 2010

linett dúfam že si ma nejaké ešte vyberú dušičky malinké podte do mojho bruška 😵 máj lasky čas tušim mojho prilahnem 😀 😀 😀 😀 😀 😝

marianka79
9. máj 2010

ano ale taka dalekejšia rodina ale človek nikdy nevie

linette
9. máj 2010

a co ti hovoria karty?
neviem ako to funguje s pritiahnutim deti .. to veru neviem, kedze si duse vyberaju rodicov.. 😕

dali4
autor
9. máj 2010

marianka ... ja to tak cítim že sa dá privolat. Vtedy ked som s Miškou otehotnela tak tiež som na to stále myslela a dakovala za to, že možem donosit a porodit ešte jedno dietatko a to dievčatko, potom som si povedala úplne rozhodnutá že "tento mesiac otehotniem " a ... otehotnela som. Náhoda ??? 😕 😉

marianka79
9. máj 2010

dali prídem do šale povarovat možem??? 😵

dali4
autor
9. máj 2010

alebo som len cítila že to prichádza ?

dali4
autor
9. máj 2010

Prídi 😵

linette
9. máj 2010

aj ja mam v takej dalekejsej rodine duo.. ale to je fakt nejako cudna kombinacia.. dedkovej sestrin muz ma dvojca.. maju syna ktory je starsi odomna.. ak by som mala z neho nejake geny, ktore by tie otcovske dvojcovske geny prenasali tak ktovie.. 😅
uz ked sme pri detoch ja chcem styri stihnut do 35 😅 😕

marianka79
9. máj 2010

a aj vtých číslach mi to vyšlo že je najlepší čas otehotniet ja mam číslo 8 🙂

linette
9. máj 2010

mozno tie dusicky vycitia ze ich chceme tak si nas pridu obkukvat az kym sa tam jedna usalasi 😉

dali4
autor
9. máj 2010

lin 😅 super... sa cétiš 😉 . Ja som vždy chcela maximálne dve a veru že mi to aj stačí 🙂

marianka79
9. máj 2010

v šali som bola len raz za tetou tam by som blúdila asi ona býva na pazmanyia či jak sa to píše 😖

dali4
autor
9. máj 2010

lin... cítiš 😀

marianka79
9. máj 2010

jedna ja dve chcem 😵

dali4
autor
9. máj 2010

marianka Pázmanyia je tu kúsok od nás 🙂

marianka79
9. máj 2010

lin tak to si odvážna 😕