Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
9. máj 2010

ja by som si velmi rada adoptovala indicke dietatko.. ale moja polovicka to odmieta... on len vlastne chce..

marianka79
9. máj 2010

lin ty si tou indiou posadnutá 😉

linette
9. máj 2010

ja by som velmi chcela navstivit indiu.. este viacej ako hawaii.. napisem vilkovi nech ma tam zobere a nech mi jedno indicke baby vybavi 😅 😵

linette
9. máj 2010

tie malinke su velmi zlate.. 😵
inak sa nam pred cinziakom narodili male cicusky.. 4 kusy.. su velmi zlate 😵 😵 by som si ich najradsej hore doniesla ale nemozem..

marianka79
9. máj 2010

ja by som zase radšej rodila pokial by som mohla 😀 aj pre niekoho by som odrodila kto by nemohol mat deti 🙂

linette
9. máj 2010

marianka to ty si odvazna 😵 😵 ja sice chcem styri deti ale neviem si predstavit ako ich porodim.. mam panicky strach z ihly.. aj z lekarov ..

miruska15
9. máj 2010

ahojte☼.Tak detičky vas chytili.Tak to musite spravit ako ja.Ja som si Ivanku spravila sama to tvrdi moj manž.Proste som ho nepustila a hotovo.No a prvy a posledny prišli sami .

miruska15
9. máj 2010

Lin ja ti ich porodim.Mne to nerobi problem.

marianka79
9. máj 2010

lin to len teraz mám takú mániu zase ma to chytilo nejak

miruska15
9. máj 2010

Marianka aj ja .Ja som to aj kamoške navrhla ale nechce.

marianka79
9. máj 2010

ahoj miruš no aj ja to tak urobím proste ho prilahnem a hotovo 😀 😀 😀

dali4
autor
9. máj 2010

bv cjmrb ktfhm j zj hu j iu i tábáíbťíubťi tug g hu ut r n n n fu iiiiiiiiitrčt j mrfn hjg

dali4
autor
9. máj 2010

Mišelka vám písala 😅

marianka79
9. máj 2010

kamoška nemože mat? a nechce od teba? ja by som si dala vynosit od kamošky ak by som nemohla

miruska15
9. máj 2010

No sprav a hotovo keby som to neurobila tak malu nemam.

marianka79
9. máj 2010

jééééj ahoj miška ako sa máš a čo si nám napísala??? dakujem aj ty sa maj pekne 😵 😵 😵 😀 😀 🙂

marianka79
9. máj 2010

ale nemáme spoločné bývanie ☹

dali4
autor
9. máj 2010

marianka to sa nedá. Jedna známa tiež takto chcela ale naše úžasné zákony to nedovolia 😠

miruska15
9. máj 2010

No nechce ona ma jedno a druhe sa nedari.Povedala že keby nemala ani jedno žeby o tom uvažovala.A ešte mi povedala že nechce deco čo nepapa.sprosta 😀 😀 😀

miruska15
9. máj 2010

dali neviem ale som čitala že sa to už da.Tak neviem

dali4
autor
9. máj 2010

Kebyste malú videli ako doležito sa tvárila pri tom písaní 😀 ... keby že je muž doma odfotí nás a hodím sem foto. Išiel sa s Marečkom byciklovat. Potom sa odfotíme 🙂

miruska15
9. máj 2010

aj ona si chce pokecat

dali4
autor
9. máj 2010

miruska ano 😕 ? Tak to jej musím povedat. Lebo zatial sa rozhodli pre adopciu ale ešte myslím nemajú dietatko vybrané.

dali4
autor
9. máj 2010

Veru miruska, vždy je tu vedla mna ked tu ťukám tak som ju asi navnadila 🙂

miruska15
9. máj 2010

Ja si kupujem tie babetkovske časopisy a tam o tom pisali.V čechach to už robia a myslim že aj tu.Ja mam taku potrebu spravit niaky dobry skutok a toto mi prišlo take ok.Ale nechcu.

miruska15
9. máj 2010

ved je baba nie tak nech poklebeti.

dali4
autor
9. máj 2010

jasnééé 😉

miruska15
9. máj 2010

c sdjkhj ask y rcv awy < m h jkj ghgftriu sgr tv
to moj Danielko pozdravuje Mišelku