Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
12. sep 2009

ja som nikdy nevyvolavala,ja sa toho doteraz bojím a rešpektujem ich 😅

nobody
12. sep 2009

je to těžký vrátit osobu zpět - jen se tak ptám, jestli máte zkušenost

nobody
12. sep 2009

černá a bílá magie .... ono je to jedno, protože i bílou můžeš způsobit něco špatnýho (třeba někoho léčit a vědomě ho silou zabít)... tak to zas vidím já...nerozlišoval bych to
fakt jste to nikdy nezkoušely?? občas to dělají lidi jen tak ze zvědavosti, ale potom zjišťují, že to není žádná sranda

mywiel
12. sep 2009

Hej raz na chate, ako deti a skoro sme sa po..... veleteli sme s izby, nikdy viac 😀 😀

dali4
autor
12. sep 2009

Duše by mali vyvolávať len taký ludia ktorý naozaj vedia čo robia a mali by volať len teké duše ktoré blúdia a treba im pomocť odísť... ísť ďalej. Iný dovod na vyvolávanie ja nevidím 😕

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Ja ne...ale moje rodina zije v dome, kde se tyto "udalosti" konaly...spiritisticke seance...kolem roku 1930(to bylo hodne in v te dobe)...

No a tehdejsi pani domu zemrela drive, nez se to stacilo stopnout....a clovek by se divil, co se tam delo a porad deje... 😖

Nebyla to detska hra...byli to lidi"z vyssich kruhu" 🙄

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

bibula...kde jsi???

mywiel
12. sep 2009

Poznam pani, co prezila klinicku smrt, ta ma duchov doma habaduru, berie ich ako beznych podnajomnikov 😀 ale nikdy nikoho nevyvolava pokial za nou nepride smutiaci clovek, ze sa chce rozlucit, tak vtedy pomoze, inac nie.

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

myw...muj tata se taky vratil "z druheho brehu" v dobe, kdy o tom lidi nemluvili...a kdyz mluvili...mnoho z nich skoncilo v blazincich 🙄

nobody
12. sep 2009

j.a.n.u.s. - takže tam bydlíš taky?? anebo jsou to třeba rodiče??

denisocka
12. sep 2009

mw,meníš tie fotky v pase 😝

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

my jsme se pristehovali do bytu, kde taky bylo "prehostovano"....pri myti zubu vecer, jsem mela vzdycky pocit, ze na me nekdo kouka z obyvaku...bylo to neprijemne. Ted jsme v pohode, byt jsme vycistili spešl kapkami a je klid 😉

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

je to moje teta, sestrenice a babicka, nez zemrela...bydlel tam i muj tatinek, kdyz byl mlady...

mywiel
12. sep 2009

Deni no jednu mi uz zmazali, lebo tam boli len deti, tak som musela dat inu. Som za zmenu... 😀 😀

nobody
12. sep 2009

k lepšímu 🙂

mywiel
12. sep 2009

Ak mate Reality zone tak vecer davaju o strasidelnych domoch z Anglie, no neviem, ci to nie je ale vymyslené... 😕

nobody
12. sep 2009

denisocko, pátrej pátrej
budu vás sledovat, když se mi něco nebude líbit, tak se ozvu 😀

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

myw, to je fajne...jak jsem bydlela v UK tak jsem na to semo tamo kukala, a sel mi po zadech az strach.... 😵

mywiel
12. sep 2009

A myslis, ze to nie je len vymysel? No ja som to pozerala na Slov. ked som bola na dovolenke, tu to nemam, ale tiez som sa rada bala, pozerala som to sama v noci, brrrrrrr... 😅
Nobody a co sa ti nepacilo? Ja som vas dako nepochopila o kom sa tu bavite, dufam, ze nie o mne? 😀 😀

bibula
12. sep 2009

janus ,ked chces reiki hod do ip udaje ,lebo na icq je nalogovana dcera,ktora to tu okupuje 😀

duchov sme skusali ako deti,inac nie...radsej

reality-som pozeravala,to co tam behaju stymi svetlami na hlave vyzera v poho,no neviem o tej tete/ taka silna blondina/ obcas pochybujem 😅

denisocka
12. sep 2009

body -len dufam že to nesom ja 😝

bibula
12. sep 2009

jaaaj

myw mas peknu auru🙂

mywiel
12. sep 2009

Zahada nobody neodpoveda, tak bud ja alebo ty Deni....? 😀 😉 No dobre, ja padam, idem sa hrat Sims 3 😀 😅

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

bibula, jak to vis? O te aure?

nobody
12. sep 2009

vám dám záhadu.. proč záhadu? 🙂
tak musíte tušit, ne přece? máte zvýšený vnímání, tak víte

mywiel
12. sep 2009

Bibu fakt? Dakujem 🙂 😵

bibula
12. sep 2009

no-ja viem,a logicky... 😀

no vidim,ma fotku konecne 🙂

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

myw...vy jste krasne.... a typove jako ja s Elishkou 😀

denisocka
12. sep 2009

bibul - ma ju myw žlto/zelenu?

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

na ktere????