Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. máj 2010

mirus skus nechat aby nacitalo, potom by nemalo sekat 😉

miruska15
12. máj 2010

tak toto nechapem ako som to mohla napisat že nem malo byt mne

marianka79
12. máj 2010

ja som videla len stvorku

linette
12. máj 2010

marianka mas v sebe dostatok energie a sily 🙂 a samozrejme ochranu anjelickov 😵 ale musis nam papat !! v praci aspon nieco.. 😉

marianka79
12. máj 2010

miruska nemtudom 😀

miruska15
12. máj 2010

Ja s netom nemam nervy aj teraz ma tu šlak triafa už som mu aj povedala že ho milujem aj pusinky mu tu posielam a nič asi je nas...na mna

miruska15
12. máj 2010

Ja s netom nemam nervy aj teraz ma tu šlak triafa už som mu aj povedala že ho milujem aj pusinky mu tu posielam a nič asi je nas...na mna

marianka79
12. máj 2010

nejedla som a dve hodiny sa vadila ty kokos jak mi skvrka v bruchu a to az teraz 😕

linette
12. máj 2010

toto som videla niekolkrat a prvykrat v kine 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=FKx_14vJNZg
miruska15
12. máj 2010

No baby chapete toto ja tu asi niekoho mam normalne sa začinam bat

marianka79
12. máj 2010

miruska 😀 😀 🤐

miruska15
12. máj 2010

pojdemsi to požičat

miruska15
12. máj 2010

maly sa mi vrti idem mu dat mliečko.Mamma mia pojdem si to požičat ja ju zbožnujem

linette
12. máj 2010

mirus moze byt pretazena siet ked ti seka net velmi .. aj ja ho mam casto taky ______ vies aky..
aj ho pusinkujes 😀 😀

linette
12. máj 2010

mirus stiahni si 😉

dali4
autor
12. máj 2010

stahuje to pomali, je to na dve hodiny aspon... skúsim to zajtra cez den. Idem spat kočky... bolí ma hrdlo, ble...
Prajem vám krásnu dobrú noc a nádherné príjemné a užitočné sny 😵 😵 😵

linette
12. máj 2010

dali oplati sa ti rano stahovat .. to bude asi aj viac ako dve hodiny...

marianka79
12. máj 2010

pojdem ja spat lebo mi furt vypadava signal a vyhadzuje ma pisem cez mobil to preto achhhhh ta technika

linette
12. máj 2010

aj ja sa uz poberiem medzi periny.. idem sa ulozit do postele aby si to moje lenive telo oddychlo ..
dobru noc prajem babiky, pekne snicky, vela pohody, vela energie a anjelickov na pomoci vzdy 🙂 😵 😵 papa

miruska15
12. máj 2010

Tak doru noc ☼

marianka79
12. máj 2010

dobrunku nocku vsetkym a zajtra ranajkujem 😉

stanili
12. máj 2010

caute baby, tak vy si uz spinkate...ale ste tu riadne popisali, ja som sa pozabudla s par ludmi na skype, tak som sem ani nenazrela
😔
lin - psychologovia robia aj regresnu terapiu, ale samozrejme nie vsetci, musis takeho najst. Co sa tyka zneuzitia, ak je to skutocny profesional nemalo by sa to stat, oni maju tiez nejaky eticky kodex, ktoreho sa musia drzat.
dali - tak ta teraz caka zubkove obdobie, tak nejak vydrzte a nech je to co najmenej bolestive.
Ja som nevidela ani batoricka ani janosik, ste ma teraz aj celkom odradili, tak mozno ani nepozrem, a MAMA MIA je aj moja oblubena, je to jedine DVD, ktore som si kedy kupila 🙂 my sme sa s dcerou super bavili, nechali sme si bezat slova pesniciek, aby sme mohli s nimi spievat a vykony maryl streep a p. brosnan uzas, ale aj inych samozrejme. A ten osud som videla vsetky casti - som trochu nevedela zaradit zaner, lebo ako ukazovali tie zomierania, to bolo niekedy az smiesne, tak neviem, ci to bol horor, komedia, alebo nieco ine...

linette
13. máj 2010

dobré ránko 😉

stanili u nas na sr sa s regresom zaobera patrik balint.. ten je zatial z tohoto smeru najviac vychvaleny..
http://www.regresnaterapia.sk/

miruska15
13. máj 2010

Ahojte tak ja som po dobrom slovenskom obede.Faz.pol. a pirohy so sliv.lekvarom a makom mnam.