Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

slavik
14. máj 2010

Inak ja mám tú výhodu že mama aj moje dve sestry sa zaoberajú duchovnom. Takže u nás boli debaty čo sa tohto týka nekonečné. Moja mama dostala mladšiu sestru aj do minulých životov. Mne sa to nedarilo lebo ja som sa bála a nevedela som sa uvoľniť.

marianka79
14. máj 2010

fuchsia jasné lin to si ty 😉

jery51
14. máj 2010

lin ale manželovu peňaženku 😅

linette
14. máj 2010

pred tym veltrhom by sme si mali poriadne oddychnut, nacerpat energiu aby sme vladali.. 😉

jery51
14. máj 2010

slavik to mas super, ja moju mamku musim ťahať hore(bolo mi povedané) no snažím sa, nie je to vždy lahké , je to taký typický pesimista

marianka79
14. máj 2010

ja sa dám vymasírovat 😀 😵

slavik
14. máj 2010

lin parádne botičky si si vybrala. Ja by som v takých ani 10 metrov neprešla. Ja mám všetky topánky nízke. Aby som sa mohla ponáhľať. V podstate vo vysokých neviem ani chodiť 🙂

linette
14. máj 2010

slavik waaaauuu 😉 🙂 😵 ja by som sa chcela dostat do minuleho zivota.. to sestru zhypnotizovala? 😕

slavik
14. máj 2010

jery ja som tiež pesimista teda ja si hovorím realista. Ale snažim sa meniť svoje myslenie. A hlavne tým, že čítam duchovné knihy tak sa asi aj trošku mením k lepšiemu 🙂

marianka79
14. máj 2010

aj moja mama a sestra sa zaujímajú o tieto veci ale ja snimi nekomunikujem o tomto neviem prečo je to vo mne neviem sa s mamou o tomto normálne porozprávat ☹ a rada by som

linette
14. máj 2010

no v tych topankach by som musela vyrazit o patnast minut skorej .. 😝 a ja vzdy meskam pat desat minut 😝 na ten beh si musim kupit nieco nizke.. nizke mam rada len balerinky.. v nich sa mi dobre uteka 😉

linette
14. máj 2010

marianka necitis sa na to.. a riad sa tym co citis 😉 ved ty vycitis kedy si na to pripravena 😉 🙂

slavik
14. máj 2010

lin no v jednej knižke tuším život pred životom bol taký návod, tak to mama na sestre skúsila tuším 2-3x. Ale je to asi aj dosť nebezpečné, lebo ťa nesmie nič vyrušiť. A nie je to asi až také úžasné keď vidiš ako si zomrela. Sestra po tých zážitkoch už nechcela viac toto na sebe praktizovať. Ale mama by zase chcela vedieť čo bola kedysi len to by ju musel niekto viesť. A ja sa bojím. 🙂

jery51
14. máj 2010

no ty aspon citas knihy slavik, no ona aj tú ktoru som jej dala naposledy stratila 😵
ale vidim že ked jej stale pripominam nejake veci, je to posun v tom jej mysleni...
boty su krásne, ja mam rada vysoke opatky ale vydržím tak zo desať minut 😀

linette
14. máj 2010

dnes som chcela ist pre vyplatu skorej aby som stihla este dva obchody no a predstavte si, ze ma anjeli (ak to boli oni) ani za svet nechceli pustit.. som chcela ist na bicykli pretoze inak by som nestihala a kluce nie a nie najst.. nakoniec boli u babky, ktora nebola doma.. ale ako sa k nej dostali to neviem 😕 tak som isla pre vyplatu peso a do obchodov nie.. neviem preco sa to stalo ale iste to ma vyznam..

marianka79
14. máj 2010

vieš ale je velmi vela vecí čo by som jej chcela povedat a nedokážem mám taký blok a to mi vadí s hocikým sa o hocičom porozprávam a s nou nie 😒

slavik
14. máj 2010

to ja s mamou tieto veci preberám od predu od zadu. Keď kúpim novú knižku hneď jej ju posuniem. Aj som jej hovorila, že keď zomrie nechcem aby ma prišla strašiť. Respektíve môže mi dať nejaké znamenie ale také aby som sa nebála. 🙂

linette
14. máj 2010

slavik a sestra sa citila v pohode potom? .. neobmedzuje ju to nejako? .. to je dobre ze sa to dobre podarilo napriek tomu ze to mama skusala prvykrat 😉

jery51
14. máj 2010

lin asi chceli aby si si peniaze ušetrila 😵

jery51
14. máj 2010

marianka možo ste spolu nejak karmicky na tom zle

linette
14. máj 2010

marianka ani ja mame nedokazem niektore veci povedat, lebo neviem ako by to zobrala .. asi je to normalne.. proste niekde vnutry citime, ze este neni spravny cas .. 😕

marianka79
14. máj 2010

lin anjeli vedia prečo ti to takto zariadili možno by ta niečo postretlo čo by nebolo dobré a oni ta takto usmernili 😵 😉

marianka79
14. máj 2010

jery asi ☹

slavik
14. máj 2010

lin, nijako ju to neobmedzuje. Len to už nechce skúšať. Neviem ako sa cítila asi dosť zvláštne. Lebo keď bola v minulom živote, tak prežívala na vonok tie pocity. Napríklad v jednom živote bola faraon. A chodila bosá po piesku. Tak cítila ako ju pália nohy a potila sa. Ťažko sa mi to opisuje, lebo som nebola pri tom. Viem len z rozprávania.

slavik
14. máj 2010

inak ja sa neviem s mamou rozprávať o intímnych veciach. A moje mladšie sestry s tým nemajú žiadny problém. Ja som taká konzerva ja sa o tom neviem s nikým rozprávať 🙂

jery51
14. máj 2010

ja by som asi nechcela zažiť pocit, ked som umierala
sef, ked toto robil, hovoril, že všetci klenti väčšinou tvrdili, že nebol to príjemný pocit,

marianka79
14. máj 2010

slavik takže hypnóza super ak príde tvoja mama k tebe na návštevu tak sa objednávam toto ma zaujíma čo som bola

marianka79
14. máj 2010

slavik intimne veci to už duplom nie

jery51
14. máj 2010

ja som bola určite bosorka a na 100 percent ma upálili 😀

slavik
14. máj 2010

ani ja by som to nechcela zažiť. V jednom z minulých život sestra zomrela ako 12 ročné dievča. Zachraňovala svojho 3-ročného brata z horiacej chatrče. Jeho zachránila ale na ňu padol horiaci trám.
Marianka, moja mama toto normálne nerobí. To len skúšala na sestre. Teda boli obidve zvedavé keď si prečítali tú knihu.