Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
18. máj 2010

mirus 😀 😀 😀 mozu byt podareny 😵
ja som naposledy pisala toto:
Ty si môjho neba hviezda žiarivá. Si strážnym obzorom môjho mora. Si motýlik, čo životom mojím lieta si. Merci za to, že si.

jery51
18. máj 2010

ahojte
babule dakujem ze myslite na Jakubka, určite sa z toho dostane, ja tomu verím a tak to bude a basta 😀
tolko ste toho popísali idem vas čítať

jery51
18. máj 2010

miruš tak mladý už takto.. ale čože musí všetko skúsiť...
aj ja rada nakupujem a moooc 😝
asi ako každá správna žena 😉

miruska15
18. máj 2010

Jery a čo mam snim robit.Puberta s nim hadže o stošest.Už ho niekedy nezvladam.Aj teraz ma vystup koli PC.Prišiel neskoro domov a chcel ist na net a ja som ho nepustila tak robi bordel.Zajtra sa mi bude omluvat a dnes nas tu uraža.Ja niekedy nevladzem.Nie nadarmo sa vravi male deti male starosti velke deti velke starosti.

jery51
18. máj 2010

neboj prejde ho to. už ti prišla tá kniha Dieťa šanca pre teba?

jery51
18. máj 2010

😅 inak ako aj ja som sa správala ako hlupaňa v puberte, ked si to teraz premeliem naspäť 😅

miruska15
18. máj 2010

Ano prave som si na nu spomenula.Citala som Liečenie s Anjelmi tak som ju požičala kamoške ale asi si ju vypytam nie asi ale isto.Prejde a kedy už s nim bojujeme rok.Niekedy som na dne už som pisala aj psycholožke čo mam robit,napisala mi rozpravat sa.Ved sa rozpravame ale to zaberie na chvilku a zase je to naspat.Ked kričim je zle maju akurat susedia šou ked ignorujem je zle lebo to on neznaša tak kriči a zase maju susedia šou.Asi len počkat ked to prejde dufam že sa dovtedy nepohlušime.

miruska15
18. máj 2010

Praveže ja som mala s Mamou pekny vztah mala som obdobie puberty ale nikdy som sa k nej takto nechovala toto už zachadza do extremov.

jery51
18. máj 2010

aj ja som mala dobrý vzťah a mamou aj mám stále, no povývádzala som toho dosť...sice to nebola také, že by som im niečo vyčítala...
miruš martin k tebe pre nejakú príčinu prišiel a si ťa aj s mužom vybral... asi vás to má niekde posunúť

jery51
18. máj 2010

ok babule idem ja hajan,,,,
miruš drž sa páá

miruska15
18. máj 2010

Ja neviem mala som ho mladučka mala som 19 a teraz si pripadam ako jeho sestra a nie mama aj sa tak k sebe chovame.Niekedy ho neznašam za to ako sa chova a zaroven som nanho pyšna ako mi pomaha či s malym či s domacnostou, hra hadzanu aj to ma teši.Ale on ma dokaže vytočiť do nepričetnosti.Bože a to mam dalšie dve deti no konec čo ma čaka.

miruska15
18. máj 2010

pa pa

miruska15
18. máj 2010

http://old.vestiaren.sk/www/_tarot/kriz.php
Tak to je vyklad na situaciu s Martinom.To je sila ako mi to vyšlo

miruska15
18. máj 2010

Hmm nejde to
OK babeny dobru nocku

dali4
autor
18. máj 2010

ahojte babulky, aký máte názor na toto ? http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/kto-vlas... a zároven prajem dobrú nocku 🙂

linette
18. máj 2010

ahojte babulky.. ja som sa kupala a vlasi drhla.. a prisla som k zaveru, ze aj kebyze sa tu tornada prehanaju ja idem zajtra nakupovat 😀 😀 😝 som teraz doma tento tyzden od dneska tak to vyuzijem 😉

linette
18. máj 2010

jery to je rec 😉 vsetko bude dobre 🙂 oprava.. vsetko je dobre a kubko je zdravucky 😵 😵

linette
18. máj 2010

mirus u vas sa krici.. aj u nas.. ja viem byt dost hlucna (inak vobec niesom hlucna .. nemam ani hruby hlas) a este k tomu tie papierove steny co mame v panelaku.. ja som v podstate dobre dieta aspon si to myslim 😀 😝 nic zle nerobim, len si niekedy s mamou nerozumiem a potom na seba kricime.. prekrikujeme.. hadame.. udobrujeme.. rozumieme.. a potom sa to strieda..
ja som pubertu vobec nemala divoku ... len tolko ze som si naucila povedat svoj nazor a to sa nie vzdy paci .. ale aj mama prehana velakrat.. to preto vznikaju konflikty.. a ja som aj dost tvrdohlava 😝

linette
18. máj 2010

dalinka nasa dobru nocku 😵 ten clanok .. ☹

linette
18. máj 2010

kazda ste uz v postely.. tak co uz.. idem aj ja pomaly.. dobru nocku 😵 😵

stanili
18. máj 2010

ahojte baby, zase som tu neskoro
dali4 - to su zase riadne konspiracne teorie, ak mate radi, tak citajte osud.cz, tam je kopec takych "haluzovin"
jeri - na Jakubka budem mysliet dnes vecer, na konci jogy spievame om, shanti a bud posielame liecenie len tak zemi, alebo mozes mysliet pri tom na niekoho, kto ho potrebuje, takze urcite nezabudnem. 😉 . Prajem skore uzdravenie

miruska15
19. máj 2010

Lin ahoj tak som našla tie moje sničky a toto som našla.
Zosnuly prarodičia(rodičia) sú synbolom múdrosti a životných skúseností.
Sny so zosnulými signalizujú VZDY zmenu v živote bud v zamestnani,bydliska,študií,financií alebo sa to može týkat aj vztahu.
Debaty so zosnulymi je tužba po zmene vo viacerých oblastiach.
Objatia a rozne dotyky mrtvych znamena aby sa niečo vyriešilo alebo urobilo niečo prospešne.
Biela farba je farba smutku a prazdnoty a je na tebe čim a ako ju naplniš.
Takže takto a ešte ma napadlo ked si dedkovi nerozumela slova, ked žil ako ste spolu vychadzali,počuvala si jeho rady,slova ak nie tak potom ani vo sne si mu nerozumela alebo musiš na to prist sama.

dali4
autor
19. máj 2010

Prajem krásny dník 😵
stanili, máš pravdu. Sú to zase iba bubáky, ktoré majú vyvolať v luďoch strach. Som mala divný deň včera, neviem na čo som čítala také veci 😅 ... je úplne zbytočné rozmýšlať nad tým, že kto alebo čo za to može. Jednoducho sa to deje a my sa s tým musíme vyrovnat a nemínat si energiu na takéto niečo...
Dneska nepršíííí super, snád už sa vyčasí konečne. Boli sme všeci prechladnutý tak sme neboli vonku ani nepamatám 😅 , no myslím že už to nevydržíme. Pojdeme aspon na malú prechádzku.
jery ako je malinkému ???

jery51
19. máj 2010

ahojte
ženy ja som taká rada, že myslíte na môjho "šušňa".. ďakujem vám aj za neho 😀
dali on mená žiadne príznaky že by toho pneumokoka mal, chvalabohu, no má ho v sebe tak ho musíme preliečiť, vdaka za opýtanie...
každý večer meditujem pred spánkom, obalujem si ho do svetla spolu s celou postielkou, volám k nemu anjeličkou... tak pevne verím, že sa toho blbého bacila zabvíme ...
pre info bacile typy: penumokok, streptokok, stafylokok má viac ako polovica detičiek čo tam chodia, tak posielam energiu aj im...
u nás len tak trochu mrholí, ale zajtra už ukazovali že má svietiť slniečko...potrebujem ho ako sol.. 😝

jery51
19. máj 2010

ja také veci už ani nečítam a snažím sa nepozerať správy, no pri mojom mužovi sa to síce ťažko dá 😝

jery51
19. máj 2010

idem niečo porobiť 😖 snád tu budete večer

linette
19. máj 2010

pekny dnik prajem bambulkovci 🙂
u nas je trocha lepsie pocasie, som sadla na bicykel a kupila topanky 😵 😅 cestou domov uz bol vacsi vietor, tak som sa s nim pretlacala 🙄
tu su topky..

linette
19. máj 2010

este nejake sandalky a balerinky k tomu .. a uz budem komplet vystacit si k mojmu fungovaniu na cas 😀 😝

linette
19. máj 2010

mirus dakujem 😵
ja som s dedkom dobre vychadzala, velmi som ho lubila aj lubim 😵 on mi bol namiesto otca otcom .. som s nim aj castejsie bola ako s otcom ..
takze nejaka zmena.. super.. a nepisu ci dobra alebo zla? .. inak to asi fakt sedi.. prechadzam teraz samimi zmenami a ktovie aky bude vysledok 😕

linette
19. máj 2010

zaujimave, ze biela farba je farba smutku .. a to nevesty su v bielom.. 😕 inak v indii je tiez biela farba farbou smutku a maju ju na pohreboch tusim 😕