Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
21. máj 2010

@linette biela farba vo všeobecnosti v sne neni dobra
@dali4 ahoj sny su zvlaštne upozornuju nas na niečo len si ich spravne vyložit

linette
21. máj 2010

dali a pamatas si ten sen?? 😕

dali4
autor
21. máj 2010

Ja som raz urobila peknú fotku ked sme išli z Váhu... idem natiahnut,hodím ju sem 🙂

miruska15
21. máj 2010

ako aj ta prasacia chripka bu bu bu aby ludia kupovali vakciny

linette
21. máj 2010

mirus ja som uz viackrat snivala s bielou.. nepamatam si zeby sa volaco hrozneho udialo.. ktovie.. ved predsa sny su znamenim pre kazdeho zvlast 😕

1. sny, ktoré spracovávajú bezprostredné zážitky uplynulých dní
2. sny, ktoré nás upozorňujú na nejaké vnútorné, nevyriešené konflikty, ktoré nám bránia konať racionálne
3. sny, ktoré nás trénujú na niečo, čo budeme v budúcnosti musieť urobiť
4. mimotelové zážitky (OOBE: napríklad pri astrálnej projekcii alebo šamanskom putovaní)
5. profetické sny, teda sny, ktoré nám predpovedajú budúcnosť.

Dajme tomu, že sa dvom ženám sníva o svadbe. Pre jednu svadby znamenajú vrchol blaženosti a vstup do dospelého sveta. Druhá sa práve rozviedla s manželom, za ktorého sa vydávala s veľkou pompou, no potom ju bil a týral. Ten istý sen by prvej žene niesol správu „si už dospelá a je na čase, aby si sa usadila a založila si rodinu“, kým pre druhú ženu by správa asi znela „veci nie sú vždy to, čo sa na prvý pohľad zdajú byť – daj si pozor, zasa sa ideš rozhodnúť podľa obálky, nie podľa obsahu!“ Vidíte ten rozdiel?

dali4
autor
21. máj 2010

V tom sne som bola v nejakej záhrade oplotenej s ostnatým drôtom, bola tam burina, žiadne kvety tráva... nič pekné ani užitočné. Starý dom, ale vnútri som nebola... bola som zavretá v tej záhrade, sem tam sa tam mihli nejaký ludia a ja som čakala... mali ma niekam zobrat a mučit 😕 . Strašne som sa bála a okrem toho som videla mojho muža ako ide za ruku zo svojou priatelkou... bola to taká pekná milá baba a usmievala sa na mna 😕 . Ale nie posmešne ale s takou láskou... Jaj strašné volačo 😝

miruska15
21. máj 2010

No ved to je to aby sme si to spravne vyložili

linette
21. máj 2010

takze najprv babkine orchidey 😉 🙂 😵
v kauflande mali za sest euro orchideu aj s kvetinacom tak som jednu kupila babke, tu bielu taku chcela 🙂

dali4
autor
21. máj 2010

Jaj, som zabudla na tu fotku, idem ju sem dat. linette kráááááásne orchidee 😵

linette
21. máj 2010

tam kde je ten oblak tmavy tak to ide sme sala/ba a tam kde je ten kopec a komin (komin je este v nz) to je zobor v nitre 😅 sranda, co? .. z novych zamkov odfotit zobor 😅 🙂

dali4
autor
21. máj 2010

Šaľa , násyp

linette
21. máj 2010

dali dakujem 😵
zvlastny sen 😕 ked sa ti zdal byt velmi zivy tak to moze byt nejaky utrzok z minuleho zivota 😕 moze mat spolocne napr tu popravu .. inak take ja velmi nemusim.. mne zle uz ked to slovo pocujem alebo citam ☹ 😕

dali4
autor
21. máj 2010

Idem dat do blogu Marečka s okuliarmi 🙂

linette
21. máj 2010

dalinka pekna fotecka ta obloha je krasna trojfarebna 😵 😵

linette
21. máj 2010

uz aj dostal okuliare? .. a s priatelil sa s nimi? .. ja mam okuliare par rokov a este som sa s nimi neskamaratila 😠 😠 😠 ked som ich dostala tak prvy tyzden som ich o zem hadzala 😀 😒

linette
21. máj 2010

a misku nepridas ?? pridaj aj michelle aby sme videli ako pekne narastla 😉

dali4
autor
21. máj 2010

už je tam fotečka 😉 ... pohladám najnovšiu Michelku

dali4
autor
21. máj 2010

lin celkom rád ich nosí...

linette
21. máj 2010

to je dobre.. nech ich aj pekne nosi .. aby sa mu skor polepsili ocka 🙂 ja som ich nenosila a zhorsil sa mi zrak o stupen ak nie o dva 🙄 inak mensie deti sa s okuliarmi skor vyrovnaju dokonca sa im niektore aj potesia 😉 .. nie ako deti v puberte .. 😒

linette
21. máj 2010

ked uz bola rec o dovolenke ja by som sem sla.. pozrite tu cenu v akcii 😉
http://www.e-cestovka.sk/ubytovanie/hotel-le-ch...

dali4
autor
21. máj 2010

A čo to to 😀 😀 😀

dali4
autor
21. máj 2010

Ja bysom išla na Maurícius 😵

linette
21. máj 2010

dali tak tomu hovorim rusna dovolenka.. ani prdnut tam neni miesto 😀 😀 😀
ja sa na mauriciu chcem vydavat bosa na piesku 😵 😵 😅

linette
21. máj 2010

dali a co hovoris na toto? .. je to goa a je to v indii 😵

linette
21. máj 2010

francuzka polynezia bora bora.. hmmm.. dala by som si povedat 😵

dali4
autor
21. máj 2010

To sú krásne miesta paráda 😵

dali4
autor
21. máj 2010

@miruska15 ty s nami necestuješ? 😉

linette
21. máj 2010

ja by som na takom mieste aj zit dokazala.. ja s mojimi najblizsimi.. v takych domcekoch by sme byvali, mali by sme k dispozicii vela vela ovocia, pitnu vodu, vzdy dobre pocasicko .. 😵 no problem

linette
21. máj 2010

dali mirus sa nechala inspirovat, zbalila kufre a uz sa slni na mauriciu 🙂 😅
kde si miruska?? 😕