Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
21. máj 2010

starneme, starneme.... 😀

marianka79
21. máj 2010

no ja mám taký pocit že on niečo špekuluje raz sa prekecol že chce vycestovat 😖

marianka79
21. máj 2010

n o aj jeho láka egypt pyramídy a tak v tomto sa vieme dohodnút ale teraz to nejde som dos investovala do izby a plánujem dat výpoved 😒

stanili
21. máj 2010

a isla by si? teraz myslim Anglicko? egypt mi je jasny 😉

stanili
21. máj 2010

mas blbu robotu, makacka, vsak? A uz mas nieco vyhliadnute?

marianka79
21. máj 2010

jého sme na strane 500 🙂

stanili
21. máj 2010

mna uz pomaly tiez tlaci robota, tam kde som robila sa nechcem vratit a teraz neviem co mam robit ☹

marianka79
21. máj 2010

na dovču ano ale za prácou to nie aspon ked je patko malý nie

marianka79
21. máj 2010

plánujem zostat doma pol roka som odvážna čoo 🙂

stanili
21. máj 2010

s deckami to nie je lahke, iba ak na istotu ked clovek ide, moja to zvladla v uplnej pohodicke, i ked chapem, ze mas obavy, ked Patkovi moc nejde ucenie

stanili
21. máj 2010

doma? a co budes doma robit?

marianka79
21. máj 2010

prosim anjelikov o pomoc v tomto najviac 😔

už som tak bola koli patkovi a teraz tiež koli nemu

stanili
21. máj 2010

takze by si s nim chodila do skoly?

marianka79
21. máj 2010

konečne ožijem lebo teraz to tak nie je len robím a spím 😠 a to ja nemožem a hlavne nevládzem kolko koníčkov som mala a teraz nič nestíham koli sprostej robote som aktívny človek a neznesiem ked ma niečo alebo niekto brzdí 😠

marianka79
21. máj 2010

no už by som s ním asi nesedela v lavici ako v prvej triede 😕 ale mala by som viac času na učenie s ním a celkovo na neho aj anjelikovia mi povedali že sa mám viac pozerat na neho 😔 som si to zobrala k srdcu 😉

stanili
21. máj 2010

ja som mala 10 hod prac. dobu, ked zaratam cestu do a z roboty tak to mozem pridat dalsie 2 hodiny, takze o 6 rano som vypadla a o 6 som prisla domov, polomrtva, to v ziadnom pripade teraz nechcem a tiez by som chcela robotu, ktora by ma naplnala a bavila, koli tomu som bola u vestice, tiez sa snazim prosit uz neviem koho o radu, co robit, hladam znamenia, meditujem... a stale nic ☹

stanili
21. máj 2010

to urcite, ja ked som unavena, tak tiez nemam chut sa este niekomu venovat a patko urcite potrebuje vela tvojej pozornosti a pomoci

marianka79
21. máj 2010

a ak by som si to rozmyslela tak poprosím anjelikov o prácu a verím že si ju nájdem 😵 hlavne kludnejšiu a bez nočných 🙄

marianka79
21. máj 2010

robím 12tky 3 smeny je to o hubu

stanili
21. máj 2010

a neda sa ti nieco najst na par hodin denne ked je v skole? to by som napr. brala ja porobit take 4 hodinky a poobede sa uz venovat sebe a detom, to by bolo idealne a este keby z toho boli dobre prachy a bavilo ma to (som nenarocna vsak) obdivujem vsetkych ludi, ktory si nasli pracu, ktora ich naplna

stanili
21. máj 2010

wow, tak to je uplna hruza, mam kamosky zdravotne sestry, ktore robia 12tky, mna by uz vystrelo, ja po 8 hodinach som mrtva

stanili
21. máj 2010

si spominala, ze robis aj nocne, vsak?
to si uz vobec neviem predstavit a este k tomu je to velmi zle pre organizmus, tu sa nedavno sudili zdrav. sestry a vyhrali sud

stanili
21. máj 2010

prislo sa na to, ze ked robis nocne, mas problemy s hormonalnou rovnovahou v tele a moze to viest az k rakovine ☹

marianka79
21. máj 2010

teraz som videla na obchode napísané že prijmu predavačku takže človek ked chce si robotu nájde ja si od nej potrebujem hlavne oddýchnut tak na polroka a potom šup do robotky 🙂

alebo ak sa mi podarí splnit si moj sen.....jáááj to budem štastná 😵 😵 😵 😵 😵

stanili
21. máj 2010

vsak ma nenatahuj a prezrad co to je

marianka79
21. máj 2010

vieš že to mám stále v mysli tú rakovinu robím s plastami a to je hnus teraz jedna kolegyna potratila v piatom mesiaci ☹ normal ma to zobralo chudátko je mi jej lúto robila v takom hnusnom smrade sa ani nečudujem a to bola doma od tretieho mesiaca lebo nevedela že je v tom ☹

stanili
21. máj 2010

chrobacik sa mi zobudil, dlho spal lebo je trosku prechladnuty, tak som ho nechala 😉 o vecerny program mam teraz postarane
musim ist, dobru noc a pekne sny o Egypte 😉

marianka79
21. máj 2010

podnikanie 😉 a viac neprezradím 😀 😝

marianka79
21. máj 2010

oki daj chrobáčikovi pusku papa

stanili
21. máj 2010

chuda, to je strasne, tak to to utekaj z takej roboty, zdravie je prvorade