Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

perla200
23. máj 2010

ale z klúča marianka...tú očistovaciu metodu, kedy ides do svojho vnútra a hladas tam problém....

marianka79
23. máj 2010

viem s klúča 😉 som pozerala tie metódy zatial zbežne

marianka79
23. máj 2010

@perla200 vlastne už v tajomstve to je naznačené že treba začat od seba 🙂

sa teším na klúčik
🙂

perla200
23. máj 2010

Ale marianka to je jasné....ale je to tazké....chcem len diskutovat o klúči....tajomstvo je také, že skôr taký základ dáva tomu a klúč je na zamyslenie hlbsie sa nad sebou

jery51
24. máj 2010

ahojte anjeliky...
toto mi odpísali na tom portáli veštiareň..
Lenka nemaš za čo rado sa stalo držim prstíky. Hajaiel zaručuje víťazstvo a pokoj. Chráni hlavne pred zlomyseľnými ľuďmi a oslobodzuje všetkých utláčaných. Vládne nad železom, nad skladmi zbraní a bojovou technikou.

Hajaiel chráni pred negatívnymi situáciami a vplyvmi. Och chránencov žiada, aby svoj talent využívali s dobrými úmyslami. Majú silný zmysel pre spravodlivosť a v súdnych sporoch sú obhajcami. Sú rázni a obdarení ohromnou odvahou. Vynikajú vo vojenstve a všade tam, kde môžu ako úspešní generáli vybojovávať osudové bitky. Sú dobrosrdeční a ak sú zatiahnutí do súdnych sporov, vždy dosahujú víťazstvo.

Hajaielovi chránenci vynikajú prezieravosťou a jasným myslením. Plne sa riadia predvídavosťou a intuíciou. Sú rýchli a zruční, progresívni a rozhodní. Zvyčajne sa preslávia smelosťou a odvahou, ako aj talentom a činorodosťou. Sú to charizmatickí ľudia.

marianka79
24. máj 2010

Anjely sú tu, aby nám pomáhali. Môžu nám pomôcť s čímkoľvek, keď ich o to požiadame. Pomôžu nám, aj keď je to vážna vec ,alebo len obyčajný problém. Nemusíme sa báť, že ich vyrušujeme pri nejakej dôležitejšej činnosti, pre nich neplatia zákony času ani priestoru a môžu pomáhať viacerim ľuďom naraz. Aj ja bežne prosím anjelov o pomoc, keď chcem mať dobré miesto v autobuse a vždy to funguje. Alebo napríklad keď chcem dostať dobrú známku z písomky. Samozrejme, že anjely nenapíšu písomku za nás, ale pomôžu nám spomenúť si, keď sme náhodou na niečo zabudli, alebo zariadia, aby boli na písomke presne také príklady a otázky, ktoré vieme. Nemusíte sa báť, že vás vaši anjely nemajú radi, lebo čokoľvek, čo ste kedy urobili, ich neprinúti milovať vás menej. Anjely vedia, že každý z nás si zaslúži krásny život. Môžu odstrániť dôsledky každej nesprávnej veci vo vašom živote, stačí ich len o to požiadať. Oni vám vždy radi pomôžu. Tiež vám pomôžu nájsť životné poslanie. Stačí ich len požiadať a oni vám ho ukážu prostredníctvom snu alebo v meditácii. Anjely tiež dávajú pozor na ľudí, ktorí šoférujú. Nechcú totiž, aby sa vám niečo stalo, pokiaľ ešte neprišiel váš čas odísť. Na pomoc si tiež môžete zavolať archanjelov. Archanjel Michael vám dodá odvahu, sebadôveru, ochráni vás a vašich blízkych. Archanjel Rafael vás zase môže vyliečiť z ktorejkoľvek choroby, keď ho o to požiadate. Obrátiť sa na anjelov môžeme, aj keď niečo stratíme. Stačí požiadať o pomoc, asratená vec sa nájde. Jenej pani sa raz stratila peňaženka. Prehľada celý dom, ale peňaženku nenašla. Potom sa obrátila k anjelom a požiadala ich o pomoc. Vmysli hneď uvidela jednu skriňu a keď sa do nej pozrela, peňaženka tam naozaj bola. To čo tu píšem nie sú nezmysly. Skúste anjelov požiadať o pomoc, a uvidíte, že váš život bude krajší.

marianka79
24. máj 2010

to aký čas tu píše fakt jo ved neni tolko hodín 😕

jery51
24. máj 2010

marianka to je z Liečenia s anjelmi?
kde ste ženy? 😉

marianka79
24. máj 2010

ahoj jery nie to je s takej stránky 🙂

marianka79
24. máj 2010

Kedysi, keď som sa pozrela do zrkadla, vždy som sa zdesila a hovorila si, ako otrasne vyzerám. Všetko sa mi na mne zdalo škaredé a vždy som našla niečo, čo sa mi na mne nepáči. Bedákala som nad sebou asi takto: prečo musím mať takú hrozne širokú tvár, orasný nos, príliš veľké oši, prečo som také malá, taá tučná, prečo mám také široké nohy... Teraz, keď sa pozriem do zrkadla, začnem sa obdivovať, ako dobre vyzerám. Nevyzerám síce ako modelka, ale vyzerám presne, ako by som vyzerať chcela. Vyzerám proste pekne paulínkovsky. Kebyže vyzerám inak, nebola by som to ja. Keď sa postavím pred zrkadlo, obdivujem sa asi takto: aké mám krásne dlhé vlasy, ako sa mi pekne vlnia a akú majú peknú lesklú farbu. Aké mám pekné oči, pekný nos, pekné ústa pekné zdravé telo. Niekedy sa zdesím a hovorím si, či už nie som ako niektoré namyslené fifleny, ktoré si myslia, že sú najkrajšie na svete. To ale nie je môj prípad, ja mám len konečne zdravé sebavedomie. Nie je nič lepšie, ako byť vyrovnaný so sebou a milovať svoje telo. Ja si nemyslím, že som najkrajšia na svete alebo krajšia ako iní ľudia. Podľa mňa každý vyzerá dobre taký, aký je. Pre každého je jeho vzhľad najlepší. Ale nie je správne posudzovať ľudí podľa vonkajšieho výzoru, lebo toto telo máme len prepožičané a pri odchode z hmotného sveta ho budeme musieť vrátiť. Poznám toľkých ľudí, ktorí so svojim vzhľadom nie sú spokojní. V mojom veku je to skoro každý. Mali by sme si uvedomiť, že každý má také telo, aké je pre neho najvhodnejšie. To je jedno, že podľa dnešnej spoločnosti možno nie si ideál krásy. Hlavné je, čo si o sebe myslíš ty a nie iní ľudia. Miluj a váž si svoje telo, lebo odmietanie vlastného tela vedie len k depresii a chorobám. Každé telo je originálne, neexistujú 2 navlas rovnaké telá. Keď vidieť v sebe krásu, budú ju v tebe vidieť aj ostatní.
Reklama

jery51
24. máj 2010

jéé ahoj jááj bo mi to pripadalo ako z tade.. a z ktorej stránky?
čo nové marianka?

marianka79
24. máj 2010

Moje najväčšie priania sú:
Začať žiť naplno.
Uvedomovať si, že každá sekunda je dôležitá, počas každej sekundy môžme náš život obrátiť k lepšiemu.
Pozerať na seba len s láskou, nájsť v sebe lásku.
Pozerať s láskou na druhých, vidieť v ľuďoch ich pravé ja.
Žiť život plný lásky.
Nestresovať sa zo školy a mať samé jednotky.
Využívať naplno svoje schopnosti.
Brať ostatných ako bratov a sestry.
Mať radosť zo života.
Ráno sa zobudiť a ísť s radosťou do školy.
Naviazať kontakt so svojimi strážnymi anjelmi.
Detoxikovať si telo, zdravo sa stravovať.
Vyliečiť sa zo všetkých chorôb a schudnúť.
Spoznať nových úžasných ľudí a nájsť si pravých priateľov.
Milovať a chápať svoju rodinu.
Odpustiť sebe aj všetkým ľuďom, na ktorých som bola kedy naštvatá.
Viac sa starať o životné prostredie a pomôcť matke Zemi.
Otvoriť svoje tretie oko a uvidieť jemnohmotné bytosti.
Naviazať kontakt s jemnohmotnými bytosťami a pravidelne s nimi komunikovať.
Nájsť v sebe svoje liečiteľské schopnosti a pomôcť sebe aj ostatným.
Zbaviť sa negativity.
Naplno a spravodlivo využívať zákony vesmíru.
Ako vidíte, je veľa vecí, ktoré by som chcela, ale nič z toho sa nedá kúpiť za peniaze. Ako sa hovorí, tie najcennejšie veci si za peniaze nekúpiš.

jery51
24. máj 2010

presne takto mi to môj šéf spomínal, stále si v zrkadle hovoriť aká som krásna, akú mám krásu pleť, vlasy ,postavu... sila myšlienky..
tak ako sa budeme citiť my, bude nás vnímať okolie

marianka79
24. máj 2010

😵

marianka79
24. máj 2010

tak tak ja teraz nemám zrkadlo ale vravievam si to aj tak 🙂

marianka79
24. máj 2010

a vieš že sa mi vytratili pupáčiky-akné z tváre??? mala som na brade tak vela pri sebe a čím viac som na to myslela tým viac som ich tam mala až potom som si začala hovorit mám krásnu a čistú plet a ...zmyzli 😵

jery51
24. máj 2010

ved to môže byť pravda, teda je, no mne sa v hlave mihajú myšlienky typu:
"mám velké boky,pehy, blá blá blá 😀

marianka79
24. máj 2010

včera som dočítavala tajomstvo a úplne mi to zmenilo pohlad na okolie proste človek sa nemá stažovat pretože tým si problémy ešte viac privoláva a to preto lebo na to myslí aj ja som to robievala 😒 a hlavne priat druhým dobre štastie a všetko naj naj naj z celého srdiečka 😵

marianka79
24. máj 2010

nie!!!máš pekné boky a pehy sú sexi 😉

marianka79
24. máj 2010

Jak kontaktovat svého anděla strážného?

Je to velice jednoduché, přestože vám se to zdá velice složité. Ale je to právě tím, a ničím jiným, že když si MYSLÍTE, že to JE složité, složité to určitě JE. Všechno se odvíjí od vašeho myšlení, a Vesmír si neříká: ,,hmm. Tímhle jednání si spolupráci s Vesmírnými bytostmi přitižuje, to jí/jemu nemůžu splnit." Tohle si neřekne- to si uvědomte. Vesmír si neřekne nic, kromě tohoto: ,,dobře. Budeš vyslyšen/a, tvou myšlenku přijímám. Stane se tvou realitou, tvým světem."

Jednodušše řečeno: když si řeknete: 'spolupráce s anděli je složitá. Vůbec mi to nejde..' , nebo: 'nejsem dost dobrá/ý, aby se mnou andělé mohli spolupracovat..", vytváříte si tím realitu. Vesmír vám tyto myšlenky splní do puntíku. Tak to bylo, je a vždycky bude.

Takže:

1) Je potřeba přijmout to, že to, co si myslíte, na čem si zakládáte, to vše se stává VAŠÍ REALITOU, VAŠÍM SVĚTEM!
Co s tím dělat? Jednodušše změnit svůj postoj =) Jsou to jen myšlenky, nejsou to zákony, pouhé (a velice silné) myšlenky- a ty LZE změnit! Pamatujte, že konstruktivní myšlenka je tisíckrát silnější, než-li ta destruktivní! A z toho tedy krásně vyplývá, že pokud opravdu chcete změnit své myšlení, a svůj postoj (a nejen k jemněhmotným bytostem), lze ho změnit hned teď!
Takže pro začátek si zkuste říkat toto: "S anděli (můžete říct všeobecně s jemněhmotnými bytostmi) se mi komunikuje velice snadno, a bez problémů. Zasloužím si jejich všeobjímající lásku a pomoc!" Zkuste jakoukoliv láskyplnou afirmaci (to je ta věta- přitahuje konstruktivitu =) ), a uvidíte, že pak už to bude hračka!
2) Když už jste dosáhli fáze jedna, začíná fáze dvě =) To znamená vybrat si, JAK chcete jemněhmotný svět kontaktovat. Je mnoho typů, můžete si vybrat cokoliv chcete. Pro ty odvážnější doporučuji kontaktovat je osobně- tváří v tvář. Proč píši: 'pro ty odvážnější'?

První setkání s anděli jsem měla při meditacích. Vzduch okolo mě jako by zhoustl, a cítila jsem něco mnohem většího, silnějšího, než jsem já (ibrazně řečeno). No docela mě to vyděsilo, takže první pokus, kdy jsem opravdu ucítila lásku, jejich milující povahy, byl o trošku déle, za to to bylo něco nepopsatelně nádherného. Celá místnost byla ještě dlouho potom prosvětlena láskou.
Takže vás takovéto setkání- tváří v tvář (hlavně ty, kteří začínají) může trošku vylekat. To samé platí i o automatickém psaní (rozeběhne se vám z ničeho nic tužka po papíře, a to dokáže taky pořádně vylekat- a strachem uzavíráte své kanály, což není dobře). Takže doporučuji začínat velice zlehka. Nic se nikdy nemá uspěchat, to zná přeci každý =)
3) Doporučuji tedy:

Můžete si své anděle přivolat do svého spaní. Jednodušše je o to poproste. NIKDY VÁS NEODMÍTNOU, NIKDY VÁM NEUBLÍŽÍ. Pamatujte, že jsou z čisté lásky. A láska vám neublíží nikdy. To jenom naše chápání =)
Můžete je požádat, aby vám zezačátku dávali nějaká znamení, která pochopíte. Je totiž potřeba upevnit vaši víru v ně. Oni věří ve vás, ale věříte vy v ně?

Toto je první část série: 'Jak kontaktovat jemněhmotný svět?'

Další část brzy přibyde- bude se týkat druhé části- Andělé a my. Doufám, že se těšíte! =)

marianka79
24. máj 2010

Cesta osudu
It's our destiny...

Tak takhle začínají některé ty romantické písničky, či končívají romantické filmy, u kterých se rozbrečela nejedna dívčina. Abych to však uvedla na pravou míru, chtěla bych vám tady popsat můj pohled na osud, když dovolíte.

Co je to osud? Máme ho vepsaný ve tváři? Existuje snad někde nějaká vyšší síla, co nám určuje cestu? Existuje snad jakási kniha, či jakýsi záznam, naší cesty? Lze se tomu vyhnout?

Mnoho otázek, a jedna odpověď. Ano, i ne.

Onehdy jsem na lavici napsala tři slova. Teď jsem si řekla, jestli to vůbec je slušný, abych to sem psala, abyste mě neukamenovali, ale co. /Napsala jsem: Láska je kurva. Ano, na lavici =D při hodině fyziky, a datum nevim, jasný?/

Tak. A tohle jsem napsala (tužkou). (Při psaní komentářu si odpusťte věty typu: Ty? Jakto? Proč? Kdy? Jak? Jak a proč a kdy? TY, JAKTO, PROČ, KDY A JAK? - na to neodpovídám). Jsem holt děvce z vesnice. No dobře, tak né z vesnice, ale jsem holt holka, co má občas trošku sprostší slovníček, než má slušná, mladá dívčina mít. No co, no. Se nepos... nepotento. A jsem dospělá, takže můžu, takže držte hub... pusu.

/No, ale. Tak jak jsem to tam (v zápalu hněvu) napsala, další hodinu jsem zjistila, že někdo odepsal: "Jo. Osud je svině."

To jsem docela koukala. Osud? Zamyslela jsem se, a pak odepsala: "jaký osud? Vždyť si všechno tvoříme sami, ne?" A čekala. A nečekala jsem marně: "to jo, ale nemyslíš, že něco je přeci-jen předurčený?"

Ta holka/kluk mě překvapoval/a. Odepsala jsem: "to máš pravdu."

A co jsme si tam psali dál? Krom toho, že tam někdo jinej poznamenal něco jako:"jste máklí", už nevím, protože jak jsme psali tužkama, někdo nám to rozmáznul. Chmmm. Smradi! /

(cenzura: to je vtííp =D já jsem velice jemná povaha)

Jsem jemná povaha, dokať mě někdo nenasere. No. Ale abychom se hnuli =)

(zpátky do práce, ok?)

Osud. Já na osud nevěřím. Z části.

Nikdo vám váš osud netvoří. Nikde nikdo nestojí, neklepe na vrata, nezbije vás, a neodsuzuje za to, že nejdete po cestě osudu. Ne. Ale přesto. Každej se narodil se svou vlastní cestou. Každej tady máme nějakej job (chjo. To ta škola), kterej musíme udělat, abychom pak nezůstali jako kámen (kdo mě chce naštvat, tak ať teď před obrazovkou dělá: Jééé!!! A já můžu bejt jako kámen??! Hííí). A ta práce (to je to slovo job, abychom si rozumněli) se liší. Nikdo ji nemá stejnou- tady to nefunguje jako tady na Zemi- hele, ty seš doktor, já doktor, jsem dva doktoři. Ne-e, no comment.

Když to zmrvíte, můžete si za to sami. Když to napravíte- můžete za to sami. Nikdy nemáte právo natahovat ruce a říkat: bože, proč mě trestáš. Bůh tě netrestá, to ty sám.

Mazets, co? No jo. Je to krutý. (No ještě k tý mý sprostotě (bože, no to zní krutě): Já jsem fakt děsně sprostá. Jsem jak dlaždič (hlavně si přečtěte to jak- to je důležitý nezapomenout), za každou větou vole, nebo: si dělá(š) prdel, ne? No já vim, je to děs. Ale teď se to snažím omezovat- a snaha se cení, na to taky nezapomeňte. Jinak -opakuju- jsem děsnej cíťa, atd. atp. (atd.- a tak dál, atp.- a tak podobně- kdyby něco).

marianka79
24. máj 2010

jery kam si ušla

jery51
24. máj 2010

tu som čítam čo si dala 😀

jery51
24. máj 2010

tak si dočítala tajomstvo? ked dočítam tieto moje knihy pustím sa do toho aj ja...

marianka79
24. máj 2010

uplne sa mi otočil svet po tej knihe 😕

jery51
24. máj 2010

to fakt? až tak silno ťa chytila?

marianka79
24. máj 2010

no dost až tak že utekám pred ludmi lebo sú uplne opak toho čo tam píšu ☹

jery51
24. máj 2010

marianka no ale musime žiť v realite 😝