Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
25. máj 2010

perla som ti napisala moj nazor a ako to robim ja .. mozno babenky budu mat iny nazor neviem ..
som pocula o zlych duchoch len tolko, ze ked si v meditacii nejaku dusu volame a chceme s nou hovorit je to riskantne lebo nizke duse to vyuziju a otocia tie slova .. a potom dusa toho cloveka sa ku nam moze v reale inak chovat .. radsej vyuzivat farbya predstavivost namiesto slov.. ale toto je len jeden nazor co som pocula.. ja som sa inak v meditacii pri posielani lasky vzdy prihovarala tej duse a zatial nic zle sa nestalo prave naopak... klop klop klop ..

linette
25. máj 2010

ja som si krystalik kupila v jednom obchode v nz .. v takom ezoterickom .. je to len privesok horskeho krystalu, stal dve eura.. dokonca mam z neho aj odhryznute ked priatel skusal ci je to pravy 😀 😀 .. tieto kamienky maju byt zavesene na prirodnej retiazke.. nejakej snurocke alebo kozenej napriklad..

linette
25. máj 2010

Kryštály sú úžasným nástrojom pre nadviazanie kontaktu s anjelskou ríšou.
Horský krištáľ – skúste nosiť krištáľ na retiazke alebo si ho podržte na mieste medzi svojimi očami (na Treťom oku – 6. čakra). Dostaví sa pocit, ako keby vám behal mráz po chrbte alebo sa menil tlak. Znamená to, že krištáľ k vám podobne ako hranol zvádza lúče anjelskej energie.

zdroj http://white82.wordpress.com/2010/05/12/krystal...

miruska15
25. máj 2010

Lin tie krištali su krasne joj už aby bol oktober a kupim si niaky ale aky ked všetky su krasne.
Foto mame 7 m a 7180kg hura

perla200
25. máj 2010

linette ja som z NZ a kde je taký obchod?

dali4
autor
25. máj 2010

Ahojte marianka,miruska,lin,jery,perla 😵 a další 😅 ... babulky idem vás pozdravit, ale neviem kolko tu vydržím. Chýbate mi velmi len teraz nejako nebol čas sem chodit a dneska ked som si tak povedala idem vás pozriet, dočítat a popísat... tak strašne ma hlava bolí ☹ , do očí mi to ide, je to hnusné 😒 ...

dali4
autor
25. máj 2010

perla prídi aj do Šale kuknút, tu máme dva obchodíky s krásnymi kamienkami 😉

miruska15
25. máj 2010

D

dali4
autor
25. máj 2010

Prečo mám napísané v pase že Mišelka má 6 mes. a 3 týždne 😕 ? Ved v piatok bude mat 7 😕

dali4
autor
25. máj 2010

miruska zlatý je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

perla200
25. máj 2010

aký smejo miruska....ja mam takú 10 mesačnú nezbednicu doma🙂

dali4
autor
25. máj 2010

ozaj miruska, malý už sedí?

dali4
autor
25. máj 2010

lin tak s tým internetom to je fakt sila, dobré znamenia ti chodia, to je super. Aj ked nieje super čo sa stalo ale dobré je že ti chodia upozornenia.

miruska15
25. máj 2010

Ano ale sem tam sa prekoti ale sedka, sam sa ale neposadi.Ahojkaj a vy ako Mišelka aka je a čo zubky

dali4
autor
25. máj 2010

marianka aké krásne mandaly... to by bolo pekné namalovat na hodváb a urobit z toho obraz na stenu 🙂

dali4
autor
25. máj 2010

miruska tak to je Danielko šikulka 😵 Zúbky sú zatial tie dva, pomali rastú už pekne trčia 😅 , nedarí sa mi odfotit ju aby boli vidno.. Mišel ešte nesedí, nechce sa jej nejako. Ale v podstate má ešte čas, Marek si tuším sadol až v 8. mesiacoch

miruska15
25. máj 2010

Maly zase neleze nevie to iba sa prehadzuje so strany na stranu.Ale ani Ivanka nelozila rovno chodila.Joj škoda že ste neni bližšie.

linette
25. máj 2010

babiky ahojte som bola mimo, lebo doslo jedlo 😀 😀 (mama s jedlom)

miruska15
25. máj 2010

Pošli maminu aj ku nam. 😀

linette
25. máj 2010

dali to moze byt z toho pocasia .. 😠 ale aj tretie oko 😉 ak to bude velmi zle si daj liek aby si sa netrapila ..
hlavne je, ze som za tu opravu nic neplatila 😀 takze to berem fakt za znamenie aby som sa priatelovi venovala .. 😉 ale ten sen v ten den s tym ohnom .. koho by to napadlo.. 😕

linette
25. máj 2010

mirus ja som kupila aj zakusky pobede .. tak som ich porozdelovala babke, krsnej a mame.. 😉 este mi aj zostali.. idem si ich do seba buchnut.. 😀 😀 v cukrarni som si tiez kupila.. aj milovaneho som pozvala.. este dobre, ze sa nechal.. nelubi sa nechavat pozyvat a uz vobec nie odomna .. 3 eura som dala za zakusky 😕 😝

linette
25. máj 2010

perla jeeejjo a priamo z nz?? ..
vola sa to tusim oliverka.. tade jak ides na policiu bol ten obchod .. ak som dobre zachytila tak teraz je vedla dori .. ak vies kde je dora.. vies s tymi vlasovymi doplnkami a bizu ..

linette
25. máj 2010

mama si tu pustila senzus ... 🙄 sa smejem na pesnicke.. ze vlasy si trhala trhala.. 😀

linette
25. máj 2010

mirus maly je velmi zlatucky 😵 😵 jak smejko taky stastny 😵 😵

miruska15
25. máj 2010

Kolačiky mam aj ja kamoška mala v nedelu primanie tak mi doniesla mnam.

linette
25. máj 2010

inak som si nekupila anjelske karty.. som myslela, ze v blave na tej vystave mozno budu mat aj za lepsiu cenu .. tak uvidim do kedy to vydrzim .. lebo ich uz velmi chcem ..
baby a co hovorite na zlaty tarot??? .. mate niektora??

linette
25. máj 2010

mirus ja tiez milujem zakusky 🙂 .. to je moje.. a mucniky vseobecne.. skor som mucnikova ako masova.. masova som skoro vobec neni ..
primania su pekne.. ja ked som mala som sa vyzivala v tych satoch 🙂 😀 ivanka bude mat tiez primanie? ... chodi na nabozenstvo?

miruska15
25. máj 2010

Ja mam ciganske veštecke karty.skušala som a celkom to fungovalo

miruska15
25. máj 2010

Ano chodi ale až za dva roky chodi sa v 3 triede.Nechavame dlhe vlasky.Ja milujem jedla sladke napr. slivkove gule,parene buchty, perky,atd.Kolačiky ale suche kremove nemusim.