Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
25. máj 2010

jery ja mam budicek o siestej .. a este jednym okom pozeram euroviziu .. potom uz pojdem aj ja ..
dobru nocku aby zubky kubkovi vysli co najskor aby to uz mal za sebou .. 😉 🙂

shupolienka
25. máj 2010

no ja tiez musim letiet, krpec je uz hore ach jaj,.... 😅 tak papaaaaaaaaaaaaaa

linette
25. máj 2010

stanili u vas neide eurovizia na niektorom kanale?

jery51
25. máj 2010

ešte hodím foto mojich dvoch lások 😀

linette
25. máj 2010

shup dobru nocku aby zubky a hrdielko neboleli .. 😉

stanili
25. máj 2010

lin - tu je iny system, zdravotna starostlivost v nasej provincii je bezplatna, neplatime odvody, ale je tam len ta zakladna, vynimajuc napr. zubarov, lieky, ak chces mozes sa pripoistit, vtedy cast hradi poistovna, zalezi od poistky, my mame bohuzial taku poistku, ktora hradi zubara len ciastocne a orthodontistu vobec, takze platime v plnej vyske, lieky nam platia 70%, nastastie nebyvame chori. su poistky aj cez zamestnavatelov, ale ja teraz nepracujem a manzel je podnikatel, takze takuto nemame ☹
ja ked som bola minuly rok na Sk, tak som sa tiez objednala k mojmu byvalemu zubarovi,

linette
25. máj 2010

baby a do zajtra vsetcia zdravy !!!!!!!!!!!!!! to je rozkaz 😉

stanili
25. máj 2010

ahoj shupolienka

stanili
25. máj 2010

ahoj jeri, dobru noc vsetkym

stanili
25. máj 2010

lin eurovizia tu nejde, mozno sa da chytit na nejakom satelite, my mame ale kablovku

linette
25. máj 2010

stanili takze takto to je u vas .. a prave lekari, zubari a lieky by mali byt bezplatne v plnej vyske .. zrejme by aj kvalitnejsie vyrabali.. takto im ide len o peniaze..
to je dovolenka doma, ze po lekaroch behat .. co? .. 🙄

linette
25. máj 2010

tak baby .. kristina nepostupila ☹ ☹

linette
25. máj 2010

stanili ale vies si to pozriet na nete 😉

stanili
25. máj 2010

ja som bola len u toho zubara, to mi nevadi,
kristina to je ta co spieva Horehronie? som citala, ze ludom sa ta pesnicka moc nepaci ale mna a muzovi celkom hej 😉

stanili
25. máj 2010

co pozriet?

linette
25. máj 2010

euroviziu na nete pozriet .. ja som pozerala a bola dobra .. sa mi pacila .. nechapem preco nepostupila ..
ano je to ta kristina .. pesnicku ma peknu, len ju stale davali v radiach a potom ju uz slovaci akoby zunovali ..

linette
25. máj 2010

stanili a skolstvo je v kanade na akej urovni?

stanili
25. máj 2010

lin - tazko to porovnat zo slovenskym, slovaci by mozno povedali, ze hruza, mne sa to zase paci, dcera chodi do 6 triedy a este nikdy nedoniesla domov ucebnicu, domace ulohy mava len sem tam z matematiky a anglictiny, pripadne nejaky projekt zo science (veda), vsetko sa deti ucia v skole (zatial) takze aj ked ma napr. pisomku, tak len povie, ze zajtra piseme test, dnes sme to v skole opakovali a je to, vsetko robia zaujimavou formou, ziadne biflovacky, pekny vztah ucitel- ziak, autorita, ale taka laskava,viac sa potom zabera na stredndej skole a najviac na univerzite, to vonkoncom nie je lazo-plazo ako na Slovensku. Bohuzial za vysokoskolske studium a hocijake studium po strednej skole sa plati a nemale peniaze, takze uz teraz setrime

stanili
25. máj 2010

co sa tyka mnozstva vedomosti, na SLovensku sa preberaju obrovske kvanta vseliakych blbosti, ktore ti v zivote budu na dve veci a ktore deti aj tak zabudnu, tu sa toho prebera menej, ale deti si to tym padom aj pamataju, takze pre nejakeho Slovaka by Jessica z matematiky bola na urovni mozno nejakeho 4taka, z fyziky vsak uz prebrali aj take veci, ktore sa ucia na slovensku neskor, ale mozno nevie nejake veci, ktore sa uz na Sk v 6. triede preberali, skratka je to tazke porovnat, napr. uz sa ucili nieco o Sokratesovi a to formou divadelnej hry (to este minuly rok) nacvicili si to pocas vyucka, urobli kostymi, kulisi, potom ich ucitelka natacala aj na video kameru a za odmenu im urobila v triede party .

linette
25. máj 2010

mne by sa taky system pacil 😉 tak sa deti aj viacej naucia .. tuto by som to nazvala, ze mame encyklopedicky styl ci aky .. proste vsetko naraz a vela .. a nakoniec si to aj tak vsetko nepamatame..
v usa sa ucia napr jednu temu aj niekolko mesiacov ale poriadne .. to nam este v skole rozpravali.. a je to aj lepsie, pretoze radsej jednu vec vediet poriadne ako zo vsetkeho polovicku .. mam na mysli zakladne a stredne skoly .. co sa tyka strednych tak tuto sa pred par rokmi ovela viac dalo naucit ako teraz .. to aj ucitelia beru tak lahsie, ze ved na vysokej doucia .. a vsade chcu maturitu po novom titul.. a vysoke su zatial tak, ze niektore o ktorych viem sa ziaci neucia a vzdy spravia skusky .. to je uroven .. jedna baba na zakladnej mala stvorky a nemenovanu vysoku skoncila vyznamenane na cerveny diplom 😕

linette
25. máj 2010

stanili som to napisala akurat 🙂 😉

stanili
25. máj 2010

v noci zo stvrtka na piatok je spln mesiaca - idem nabijat vsetky kamene, co mam doma, minuly mesiac som prepasla

linette
25. máj 2010

waaauu .. na taku skolu je radost chodit 🙂 😅
jessica ma v skole aj tie zname satniky? 🙂

linette
25. máj 2010

ja som nabijanie prespavala az dva mesiace.. tak sa uz musela chytit.. ale je dobre ich nabijat pri kazdom splne 😉

stanili
25. máj 2010

lin - tak to mame rovnaky nazor na skoly, inak slovenska vyska, to je hruza, ja sa vobec necudujem, ze to tu v zahranici nechcu uznavat, ja mam skoncenu tu trapnu socialnu pracu, ktoru uz ma snad kazdy debil na Slovensku, a zvladala som to popri praci lavou zadnou, tu byvala kolegyna (kanadanka) studovala popri praci (pracovala len cez vikendy) a makala jak diva, same projekty, kopec ucenia....

stanili
25. máj 2010

na Slovensku ma uz kazdy pako titul a vsetci sa tak "krasne" oslovuju, pan inzinier a pani magistra a ja neviem, co este, tu si titulu nikto nepise, okrem lekarov, a aj ti co maju napr. PhD. tak to pisu len v profesijnych zivotopisoch alebo skratka, ked sa to tyka ich prace

stanili
25. máj 2010

satniky - take americke? zamky na ciselny kod? no take nieco, teraz to ma druhy rok =, v tych nizsich rocnikoch to nemali, vesali si na vesiaky ako na slovensku

stanili
25. máj 2010

nabijat pri kazdom splne? ja ze nabijem a ma na rok pokoj

stanili
25. máj 2010

lin - a ty este nejdes spat, zajtra nerobis?

linette
25. máj 2010

stanili mna prijali na jednu vysku bez prijimacich a na druhu mi dosla pozvanka na prijimacie konanie.. ja som sa velmi dlho rozhodovala a rozhodla som sa, ze nejdem .. v kartach mi vyslo, ze som sa dobre rozhodla... vyslo mi to v tom zlatom tarote na ktory som sem davala link ... inak hned ako som sa rohodla, ze nejdem mi akoby kamen padol so srdca.. ratam s negativnymi ohlasmi ale mne je to jedno, dolezite je, ze konam podla seba a nie podla druhych 😒 som ratala ze aj doma sa budu hnevat a predstav si, ze prave doma to zobrali v pohode a to prave ti ktori ma velmi nahovarali na vysku .. som si normalne vydychla ..
neviem co budem robit po praxi volajak bude .. na vysku sa fakt necitim ..