Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
26. máj 2010

ja si tiež myslim bude to o niečom inom ako su ine tabory uvidim ale som rozhodnuta ked som ho našla až som sa potešila

linette
26. máj 2010

mirus a nemoze byt, ze on ani neni tak zly, len ty to zle a tazko beries? .. pubertu mal kazdy.. tym treba prejst.. on sa skor ci neskor uvedomi .. nemala by si sa tolko na nom znervoznovat .. dnesne deti maju fakt silnu pubertu (ked porovnavam o par rokov mladsich odomna tak to je fakt rozdiel) a niektori su ovela vela horsi ako martin ..

miruska15
26. máj 2010

asi sa jej zapalky zlomili 😀 aj ja pojdem zachvilku.čakam mangela dnes pride.

marianka79
26. máj 2010

ahooojteeeee 🙂

stanili
26. máj 2010

ahojte zienky, dufam,zes te este tu

linette
26. máj 2010

mirus aj ja sa chystam do perin uz .. kde robi mangel? .. chodi na tyzdnovky?

jery51
26. máj 2010

tu som 😀
ale už idem do perín, bo fakt ma to uspalo... odporučam čerstvu medovku proti nespavosti 😀

linette
26. máj 2010

marianka stanili ahoooojte 😵

miruska15
26. máj 2010

ja viem moc robim aj ja.my sme stale spolu a to tiež nerobi dobrotu .viem že to prejde a mala by som sa aj ja krotit.

linette
26. máj 2010

jery takze ta medovka by bolo pre mna vhodna ked sa zobudzam po 6 hodinach ze? .. a spanok je s nou kvalitny?

miruska15
26. máj 2010

čaute babeny 😅

stanili
26. máj 2010

slavik - sme menovkyne
lin - ten autor Harold Klemp, zatial v tej knizke nepovedal nic nove, je tam vela pribehov zo zivota a ani neviem, ci to mam vobec docitat, lebo som si az teraz na obale vsimla, ze je duchovny vodca nejakeho Eckankar, to slovo sa tam stale objavovalo, tak sa idem na net pozriet, ci to nie je nejaka sekta, je mam sekty total v zaludku ako aj rozne cirkvi a pod. (teraz nemam na mysli nabozenstva)

jery51
26. máj 2010

lin neviem to čil ma nejak zmohlo, ale medovka to taký ukludnovak, aj na nervičky...
budiš sa ako moja babke, so sliepkami 😀

marianka79
26. máj 2010

vy ste toho popísali nestíham dočítat

stanili
26. máj 2010

medovku mam rada mnam, este mi ale nevyrastla ja teraz popijam ajurvedsky caj pre zeny

linette
26. máj 2010

mirus moja mama je taka, ze sa o mna stale boji a neni to moc dobre, lebo sa casto hadame, potom si nerozumieme, ja som jej este doteraz niektore veci nepovedala, lebo neviem akoby to zobrala.. inokedy sa zas udobrujeme a rozumieme si .. skor uz teraz odkedy sa venujem tymto veciam to inak vnimam a pravdupovediac niekedy fakt musim zatat zuby a ignorovat pre dobro .. lebo ja som typ, ktory to vykrici naspat a to tiez neni dobre..
mirus a co budes robit ked sa martin osamostatni?? .. s tym musis ratat .. 🙄

miruska15
26. máj 2010

medovka je dobra aj ja si ju varim ale z obchodu

marianka79
26. máj 2010

medovka je super mama ju doniesla zo záhrady aj s matou je lepšie si to zmixovat potom ten čaj je aj ukludnujúci i prečistujúci

stanili
26. máj 2010

lin diky za link na tie kamene, idem popozerat, doma mam nejaku zbierku a normalne uz neviem niektore identifikovat a o tom sungite som este nepocula

marianka79
26. máj 2010

ale najlepšie je mojito 😵 😵 😵 😵

jery51
26. máj 2010

marianka daj recept na mojito...

miruska15
26. máj 2010

no tak nad tym som ešte neuvažovala ale kam by šiel ale človek nikdy nevie moj mengel je s domu od 16.

marianka79
26. máj 2010

baby moje dnes sa mi splnilo moje davnejšie prianie zákon prítažlivosti funguje u mna na 1000 percent 😉

jery51
26. máj 2010

ozaj nepoznáte dobreho a nie draheho šperkára?

stanili
26. máj 2010

mne sa paci ten shiva lingham-to som tiez este nevidela

marianka79
26. máj 2010

alkoholové alebo nealkoholové ?

miruska15
26. máj 2010

mojito je super ja mam rada ale nealko.

linette
26. máj 2010

jery ja som volakedy vyspavala aj 12-14 hodin 😀 😀 to teraz moje telo vymysla.. sa budim skorej o polovicku .. a potom ked sa mi podari zaspat neni to uz moc dobry spanok ale vtedy spim este dalsich 6 hodin .. ono to zalezi aj od toho kedy idem spat ..
ked som bola mala zevraj som velmi skoro vstavala aj o piatej rano a kazdeho som budila .. nenechala som ich spat.. to som chodila spavat o piatej a vstavala o piatej a v skole som bola vzdy prva este brana bola zavreta 😀

marianka79
26. máj 2010

Potrebujeme:

4 cl bieleho rumu, mäta, ½ limetky, ľad, sóda, 2 ČL hnedého cukru
Ako na to:

Do vyššieho pohára (3 dcl) dajte hnedý cukor, zopár lístkov mäty, limetku, rozkrájanú na menšie kúsky. Všetko spolu roztlačte drevenou vareškou. Pridajte ľad, naň nalejeme rum a dolejte sódou.

TIP: Miesto ľadu môžete použiť aj zmrazené ovocie (jahody, čierne ríbezle ... ).

linette
26. máj 2010

v skolke som chcela napisat