Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. máj 2010

stanili ja a kniha? .. 😅 😅 😅 ktovie .. kebyze sa fakt velmi nudim a nemala by som co robit.. ja som raz telenovelu pisala 😀 😀 ale som s tym aj rychlo skoncila..

stanili
26. máj 2010

marianka to ma napada moj manzel, ten na otazku o viere, tiez povie ze veri ... v to,z e sa rano dobre vys... (sorry, iba citujem, ale nedalo mi), preto si tiez myslim, ze sice ateisti neveria v boha, ale veria tej "svojej pravde" takze su v podstate tiez veriaci 😉

stanili
26. máj 2010

lin - napadaju ta take pekne vseliake myslienky

linette
26. máj 2010

stani tak az tak odborne som to nevedela 😅

linette
26. máj 2010

stani keby si ty vedela ze mojou myslou kolko vselijakych myslienok prejde .. a este k tomu aj ake hluposti .. 😝 dobre aj zle.. a otazky niekedy az take viem polozit, ze mi na ne nevie nikto odpovedat .. 🙄

linette
26. máj 2010

ak mate adobe reader si otvorte ten chram je velmi pekny 😵
http://www.deeksha.sk/

stanili
26. máj 2010

my sme mali na gympli filozofiu a tam som sa naucila kopec zaujimavych veci + nabozenstva, na maturite som si vytiahla otazku o islame a ja v tom strese som hned prvu vetu zahlodila, ze Mohamed sa narodil po smrti svojej matky (malo byt otca)

marianka79
26. máj 2010

http://www.index.sk/michael/archanjel/texty/397...

aký máte na toto názor? vypadá to vcelku zaujímavo 🙂

linette
26. máj 2010

ja si uz niekedy myslim, ze z normalnych veci ludia spravia obchod a tlacia to .. vidia za vsetkym peniaze ..

stanili
26. máj 2010

lin - to je krasne, ja fakt idem hladat nejake zajazdy do indie, alebo co 🙂

marianka79
26. máj 2010

ty kokso kráásny je 😵

linette
26. máj 2010

to je pekny predmet .. 🙂 ja som taky nemala... mali sme ale psychologiu take zaklady .. sice nechapem naco nam na ekonomickej skole bola psychologia ale dobre... mohli dat namiesto nej radsej filozofiu .. ved v ekonomi je filozofia ale z ineho smeru ..

linette
26. máj 2010

stani zavolaj alebo napis beatke ona tusim organizovala tam zajazd alebo s nim pomahala.. neviem presne uz .. ona organizovava meditacie z deekshou .. a ked som tam raz bola tak tam bolo devat deekshadavajucich a ti boli v indii v tom chrame a prezentovali fotky a rozpravali o tom, ze co tam zazili .. 😉 😵

stanili
26. máj 2010

citam to marianka

marianka79
26. máj 2010

tak toto som nepochopila čo tým myslia

Autogénny tréning nie je nič iné, ako akási náhrada sviatosti zmierenia. Pretože človek, ktorého ťažia hriechy počuje v sebe hlas svedomia a naozaj cíti potrebu očistiť svoju dušu od tejto diabolskej záťaže. Vyznávaním svojich hriechov a slabostí Pánu Ježišovi s ľútosťou v srdci sa tratia všetky “stavy tiaže a depresií” a mizne väčšina psychických problémov. Spoveď však je podľa New Age prežitok - v „ére Vodnára” nemá vraj takéto niečo miesto.

Tak prichádza na rad „umelá spoveď” - autogénny tréning, ktorý má za ciel tento hlas čo najviac potlačiť a umelo nahradiť očistenie hriešneho človeka od „nedokonalostí”, ako sa v New Age hovorí hriechom. Autogénny tréning ne-lieči príčinu väčšiny problémov človeka a pokúša sa byť iba akousi náplasťou na zranenú ľudskú dušu.

linette
26. máj 2010

india je krasna ako z rozpravky ale je tam aj velka chudoba.. je tam plno nabozenstiev .. je to uplne ina kultura.. ak by si isla do indie a mala moznost si pozriet indicku svadbu tak nevahaj .. je uplne ina ako ta nasa.. 😉

marianka79
26. máj 2010

lin ja som mala na hnojarine ekonómiu a neviem tiež na čo

stanili
26. máj 2010

no typicka katolicka cirkev, zatrati uplne vsetko, ale to su aj ine nabozenstva, to iste by kricali aj moslimovia, cely ten clanok je manipulacia hrubeho zrna a zosmiesnenie vsetkeho, co sa netyka praktik, ktore su v katol. cirkvi zauzivane, chyba mi tu grcajuci smajlik

linette
26. máj 2010

marianka tak to sa mi podoba fakt na cirkev ..
to si mohli aspon normalne nastudovat .. ja to viem tak, ze napriklad v hlbokej meditacii sa clovek vie vratit k problemom, znova ich prezit vyplakat sa z nich, tym padom sa to z neho vyplavi a ulavi sa mu .. niekomu pomaha aj spoved.. ja som sa po spovedi necitila ziadnu zmenu ..

marianka79
26. máj 2010

ale zas niečo je tam ok a niečo bllllleeee

linette
26. máj 2010

cirkev citi, ze stale viacej ludi taha k duchovnu tak potrebuje zastrasovat ..

marianka79
26. máj 2010

nemám rada katolícke spovede 😖

linette
26. máj 2010

vsak nieco pravdy na tom je, len ten kto pisal ten clanok si nejako pojmi pomylil..

stanili
26. máj 2010

lin - spoved je pre vacsinu ludi, len taka formalna zalezitost, na meditacii ale nie je nic formalne, robis to sama pre seba, nikto ti to nekaze, urcite su ludia, ktori idu do spovede celym srdcom a prezivaju to a ma to nejaky prinos pre nich, ale katol. cirkev to prd zaujima, ci sa spoveda zo srdca, alebo len tak, hlavne ze tam si a patris im

stanili
26. máj 2010

lin 23.04 presne tak, oni vzdy isli na to zlym sposobom, za tie storocia by sa mohli poucit a zmenit taktiku

linette
26. máj 2010

ja ked som sa spovedala v zamkoch tak s fararom sme sa bavili o tom, ze ci maturujem a ci chcem ist na vysoku .. 😅 ked som sa spovedala v medjugorie polskemu fararovi ktori vedel po slovensky som mu povedala ze nenavidim jednu osobu a ze intimne zijem a on mi pol hodinu recnil o sexe a to ze niekoho nenavidim a trapim sa koly tomu ho vobec nezaujimalo .. niet co dodat.. mi este povedal aby som sa neviem aky ruzenec pomodlila a ja sa ruzenec modlit neviem 😝 🙄

stanili
26. máj 2010

ja ked pocujem reci o pekle a trestajucom bohu tak adrenalin mam az neviem kde, nastastie tu v Kanade uz mam od vplyvu cirkvi pokoj, na Sk ma to pekne sr..lo

marianka79
26. máj 2010

a kde ten farár mal ruky 😅

stanili
26. máj 2010

lin - no vidis, jasny priklad, urcite su mnohy duchovne zalozeny knazi, ale vacsina to asi fakt berie ako Job