Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. máj 2010

ale baby mama a babka mojho priatela su velmi velkymi veriacimi az fanatikmi.. priatelova mama chcela ist za mnisku a ma sest deti 😅 nechapem ale nevadi .. a jeho babicka mi povedala, ze ked idem na oplatku nemozem sexovat .. 😕 vsak ale ved tie hriechy olutujem tak mozem 😅 😝

stanili
26. máj 2010

marianka ... 😀

linette
26. máj 2010

su ludia ktorym sa po spovedi ulavi.. tak to je v podstate jedno ci medituje alebo spoveda.. dolezite je ako sa ten clovek citi.. ked mu spoved pomoze tak ok .. ale co ti, ktori chodia na spovede z pretvarky? .. 😠

marianka79
26. máj 2010

každý by sa mal spovedat ale nie pred farárom ale sám v sebe 😉

stanili
26. máj 2010

no co ta babka neriesi?!

linette
26. máj 2010

cirkev si to jedno z druhym vybija.. ako moze Pan Boh sudit, ked je vsemohuco milujuci a odpustajuci a kazdeho miluje? 😕

marianka79
26. máj 2010

lin skor z nutnosti že sa to robí tak idú a potom robia zase tie veci čo predtým 😠

linette
26. máj 2010

jeho babicka nevie o tomto .. ani sa jej to nechystam povedat... vie to priatel a este moja rodina najblizsia .. ten mi to skritizoval na zaciatku ale uz to beriem v pohode.. dokonca uz aj na nom vidim, ze ho to zacina bavit akoby zacinal verit ale neprizna si to .. vela robi vychova ..

stanili
26. máj 2010

a hlavne trestat, to sa priam vylucuje s tou nekonecnou laskou, trestame sa sami, sami mame na svedomi nasu karmu, vsetko zle sa nam vrati, ako aj to dobre, ale za to mozu karmicke zakony, boh nas miluje vsetkych bez rozdielu, ci sme vrahmi, ci mniskami, ci verime v Alaha, alebo sme ateisti

linette
26. máj 2010

marianka ja verim, ze sa najdu aj taki ludia, ktori tam idu naozaj preto, ze im to pomoze 😔

marianka79
26. máj 2010

a to by ako zistili že si sexovala 😀 😀 😝

linette
26. máj 2010

presne stanili 😉
poznate to ze Bozie mlyny melu pomaly ale spravodlivo? .. to je karma ..

marianka79
26. máj 2010

lin ale málo velmi málo 😔

linette
26. máj 2010

marianka jedine, zeby som im to povedala .. 😅

stanili
26. máj 2010

lin - ani jej to nehovor, to by ste este mohli mat problemy a drahy, kedze bol vychovany v take viere, tak stale tak rozmysla, niekomu dlhsie trva, ked zacne chapat suvyslosti, niekto ich nechce vidiet, alebo pochopit, lebo je mu dobre a je spokojny s tym, co mu je predostrete

marianka79
26. máj 2010

ja tiež robím chyby a stále ich robím ale na spoved by som nešla aj tak

linette
26. máj 2010

uz sa tu chystam asi pol hodinu najst jednu vec co predpovedaju palmove listy ohladom tejto nasej temy ..

stanili
26. máj 2010

lin - tak hladaj a kde to hladas?

linette
26. máj 2010

marianka treba ich olutovat a uvedomit si ich v prvom rada sami pre seba, odpustit, prijat sameho seba a hlavne odpustit samemu seba ..

linette
26. máj 2010

tu je ta cast .. :

A v roku 2049 čaká ľudstvo šokujúce odhalenie, kedy sa v Európe i na Blízkom východe nájdu mimozemské artefakty, čo ovplyvní svetové náboženstvá, teda aj kresťanstvo.

marianka79
26. máj 2010

http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=63115
videli ste tento film???tam cirkev robí také špinavosti až no a telesné tresty fakt ho odporúčam

linette
26. máj 2010

vsak v starom znamom googlovaci 😅

stanili
26. máj 2010

inak keby 1000x neprepisali bibliu a nespotvorili co Jezis hovoril, tak by sme sa odtial dozvedeli mnoho zaujimaveho, co by len potvrdilo to o com sa tu bavime, ocividne sa vsak nasli ludia, ktori potrebovali nieco ine a nehodilo sa im to do konceptu a tak mnohe veci z biblie vymazali, ci preonacili, ale stale sa tam da najst aj vela zaujimavych veci, to uz ale clovek musi pomaly citat pomedzi riadky

marianka79
26. máj 2010

lin jasné 😉

marianka79
26. máj 2010

bibliu somnečítala je to tažké čítanie

linette
26. máj 2010

ja som bibliu este necitala, ale viem ze je v nej taka cast, kde sa Jezis "strati" na isty cas a ked sa vrati tak lieci .. a povodom bol zid .. ako mohol byt zid ked je synom Boha? .. teraz ked sa na to pozrem tak je to fakt zaujimave, ze zo zida sa stane krestan .. zeby prepis? .. mozno ani nebol zid .. alebo ktovie.. uz filozofujem..

stanili
26. máj 2010

marianka to som nevidela, to je uz starsie, kto vie, ci to budu mat v pozicovni, ale mrknem na to

linette
26. máj 2010

urcite ma krestanstvo svoje klady lenze su ludia ktori to vsetko zneuzivaju ... a potom to uz neni o viere ale o nabozenstve ..

linette
26. máj 2010

inak vo vsetkych nabozenstvach je nieco pravda