Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
27. máj 2010

miruska, Marek mohol íst už minulý rok do školy v prírode, ale nechcel. Na jednej strane mi to tiež pripadá skoro, ja som bola prvýkrát až v 4. triede na základnej. Na druhej strane si zase myslím že nieje zlé ked si dieta tak skoro zvyká byt dlhšie bez rodičov. U nás je to tak, že ja tieto veci nechávam na Marekovi. Viem, že možno bysom ja mala rozhodovat o tom že kam ide a kedy ale pri jeho povahe si myslím že je lepšie ak mu nechám priestor aby si to rozmyslel. Nechcem ho do ničoho nútit, je dost citlivý a ked som ho niekedy do niečoho prinútila, tak sa cítil zle, povedala mi to. A to nechcem. Minulý rok nechcel íst, vtedy som mala zmiešané pocity, aj som chcela aby išiel ale zároven som sa velmi bála ale ked som videla že je neštastný z toho tak som ho nedala. Tento rok sám povedal že chce íst, tak som vobec nenamietala a povedala jasné ved chod, budeš sa tam mat úplne super. Robila som sa že sa teším 😝 😅 lebo v skutočnosti som z toho hotová 😝 . No prežijem to 😉 a verím že mu tam naozaj bude dobre. Možno sa mu to tak zalúbi že bude chciet chodit stále a vtedy už budem asi naozaj štastná s ním. Teraz to po prvý raz je také divné pre nás oboch.

dali4
autor
27. máj 2010

lin... volat si určite nebudeme, to nieje dobré. Keby ma počul v telefone tak by sa určite rozlútostnil a chcel by íst domov. Budem volat iba ja učitelke, že ako sa má a tak.

dali4
autor
27. máj 2010

miruška že vojenský tábor 😅 to je super. Také chalanom treba. Podla mojho názoru mali nechat vojenčinu aspon na rok. Myslím že by to každý chlap potreboval. 😉

dali4
autor
27. máj 2010

jery krásny je ten anjel 😵 😵 😵

dali4
autor
27. máj 2010

jery čaj z medovky tak uspáva ? To som nevedela. Mala bysom ho varit večer Marečkovi, neviem ho dostat do postele a zaspáva vždy až okolo 22.00 😒 . Možu to aj deti pit, nie?

dali4
autor
27. máj 2010

marianka ja milujem nealko mojito 🙂 ... s redbulom... mnaaaam 🙂 . Tu u nás robia v jednom bare skvelé.

jery51
27. máj 2010

ahojte
včera dobrá debata a ja už v ríši snov 😀
no mám podobný názor ako stanili i vy všetky...
ježiš bol podla mna velmi duchovne vyspelý človek,, preto má nad hlavou svietiaci kruh, to najvyššia čakra... našlo sa pár ludi, ktorí ho počuvali... biblia bola výpovedou niektorého jeho učeníka... no našiel sa niekto kto ju prepísal a to viac krát sa stalo, tak preto je tam vela veci čo už nesedia... celibát u farárov je totálna sprostosť...cirkvev je spoločenstvo ludí, ktorí robia všetko preto aby si udržali čo najviac ludi, lenže v poslednom čase sa vela ludi začína zuajímať o duchovno, pretože ich prestali baviť všetky tie zákazy a prílazy....rok 2012 nebude koniec sveta, len sa zmení myslenie ludi...
moj názor

jery51
27. máj 2010

ja osobne idem do kostola ked mám potrebu a som tam lebo chcem a nie preto že sa to patrí(tu vetu neznášam)
a poznám ludí ktorí sa modlia: "nech neveriacim ludom, srdce roztrhá" babky čo chodia na púte
😔
to je čo? sila

jery51
27. máj 2010

aj ja poznám milých farárov, aj u nas v dedine je teraz uplne jednoduchý človiečik, je fajn, no predstavte si má rečovu vadu,, lebo ho raz zbili blbe decká a to niektorým babkám vadí....škoda slov....

jery51
27. máj 2010

dali ahoj, mna medovka ukludnuje aj sa mi spat chce po nej.. či to deti mozu neviem 😕

dali4
autor
27. máj 2010

Raz som v telke videla dokument, bolo to teraz nedávno o sekte, kde plánovali hromadnú samovraždu a nie len plánovali ale to aj urobili, neviem kolko lúdi tam zomrelo. Dali si nejaké prášky. Neviem ako sa tá sekta volala... skúsim to pohladat. Ale to boli fakt blázni. Hovorili že oni sa nejdu zasamovraždit ale oni odchádzajú na inú planétu-domov. 😝

dali4
autor
27. máj 2010

jery ahoj 😵

dali4
autor
27. máj 2010

jery na církev mám aj ja rovnaký názor ako všetky čo sme tu.

denisocka
27. máj 2010

čaute banka,nečítam vas - len vas chcem pozdraviť 😉

denisocka
27. máj 2010

teda banda 😀 ..... alebo anjelska smečka?

dali4
autor
27. máj 2010

marianka ten film 😕 ... noooo može byt fakt zaujímavý.

jery51
27. máj 2010

denisocka ahoj, už sa ti to kráti, ako sa cítiš?

dali4
autor
27. máj 2010

ahoj deni 😵 ... ako sa máš???

denisocka
27. máj 2010

jáj moja,no mam sa dobre 🙂 oddychujem,ale už nie tak ako predtým,bo vidiš že večne som pri PC 😀 ale za chvílku to končí

dali4
autor
27. máj 2010

marianka to oblečenie čo si sem dala link... presne to isté som videla aj na nejakej slovenskej stránke. Skúsim nájst.

dali4
autor
27. máj 2010

denisocka tak to je super. Ešte pár týždnov a Tobias bude na svete 😵 😵 😵 😵 Držíte sa dobre 😉

dali4
autor
27. máj 2010
denisocka
27. máj 2010

diki dali 😵 a jak miška a marek ?

dali4
autor
27. máj 2010
dali4
autor
27. máj 2010

deni dobre, ďakujem. Marek ide 7-eho do školy v prírode, prvýkrát, tak dúfam že to obaja zvládneme 🙂 . Miška rastie jak z vody, už má skoro 10 kíl. Vela. Teraz sme vymenili mlieko, lebo už má pevnú stravu a Nutrilon Comfort je zbytočne moc kalorický.

denisocka
27. máj 2010

fíha 10kg a pol roka 🙂 my mame 12,3 😀 a mareček to zvladne ,neboj - šak ten ma "filipa" za 10 dospelých

dali4
autor
27. máj 2010

Ved to ,je strašne tažká, Marek mal 10 kíl tuším v 2 rokoch 😀 . Ale nevyzerá byt tučná, má silnú kostru.

denisocka
27. máj 2010

zachvílku to vybeha ,neboj !!!

dali4
autor
27. máj 2010

A ja s nou 😀

linette
27. máj 2010

baby ahoojte 😵 😵
zajtra idem o dvanasttej do roboty, lebo do siedmej budem saskovat v jednom nemenovanom obchode 😝 😒 😒 🙄 🙄 ale aspon za peniaze 😀