Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
31. máj 2010

stanili ajoj 😵 ... K tomu článku... no, ja si myslím že netreba si to brať nijako osobne, ani nemám pocit že by dotyčný mal len čierne videnie sveta. To, čo povedal len konštatoval... proste to tak je, o tom nieje pochyb. Ano, je to všetko velmi negatívne, čo napísal, ale skor mám pocit že možno niektorý ludia si to velmi neuvedomujú, sú zaslepený materiálnym svetom, vymoženostami tejto doby a nerozmýšlajú nad tým akú úlohu majú na zemi. Ešte až príliš velké množstvo ludí vidí svoj blahobyt v materiálnom luxuse a nezaujíma ich ako sa tým ničí naša Zem a ľudstvo samé. Možno chcel práve týmto luďom povedať "zobuďte sa"

dali4
autor
31. máj 2010

Je tam vec s ktorou nesúhlasím... s tými ľuďmi na ulici. Že im nikto nepomôže, nikto o nich ani nezakopne. Títo ľudia si život na ulici vybrali, až na vynímky a tieto výnimky sa rýchlo pozbierajú, pracujú, nájdu si bývanie, začlenia sa zase do spoločnosti, lebo predsa existujú azylové domy, tam im predsa pomôžu, nájdu robotu. Ale takí, čo sú už roky vonku a poznajú iba alkohol ... je to ich volba. Títo ľudia pomoc odmietajú.

dali4
autor
31. máj 2010

A padla tam aj táto veta, citujem "Vytratila sa láska,porozumenie,ľudskosť,tolerancia,teplo rúk,sklon pred šedinami…"
Nám, čo sme tu v tejto téme je to úplne jasné, nám myslím tieto vlastnosti nechýbajú 😵 ... ale možno sem zablúdi aj niekto, komu naše slová a slová autorov, ktorých články sem dávame, prinesú pozitívnu zmenu do života. Privedú ho na tu správnu cestu, uvedomí si...

dali4
autor
31. máj 2010

Myslím niekto, kto neprispieva do podobných tém, niekto kto ešte nemá vieru v sebe... Veď tú postupne nachádzame, učíme sa vnímať tu krásu okolo nás, a učíme sa... prečo? Lebo sa na našej Zemi deje to, čo spomínaný autor povedal a zabúdame na to, kým sme.

dali4
autor
31. máj 2010

Ozaj, inak prajem dobré ráno všetkým 😵

mili
31. máj 2010

linette, vdaka za typ, urcite sa o to pokusim, aj ked neviem, ci to stretnutie prezijem, som totiz taky poseroutek 😅

linette
31. máj 2010

ahojte dievky 😵

dali ja som si ten clanok neprecitala 😝 ale uz cca asi viem o com tam pise.. tvoj nazor je na to spravny si myslim, pretoze podobne si myslim aj ja a ty si to velmi pekne napisala 😉 aj to o ludoch, ja som si tiez ista na 100% ze su ludia, ktori nas citaju, este necitia potrebu sem pisat, dolezite je to, ze im to pomaha 😵

jaaaj som pri tej mantre nasla tuto, tuto velmi mozem a niekedy sa mi pri nej plakat chce.. nieco o nej:
Symbolizuje večnú lásku, radosť, duševnú uvedomelosť a vyrovnanosť.
Dodáva energiu a je určená všetkým tým, ktorí prechádzajú rôznymi
životnými obdobiami.
Nech všetkým ťažko skúšaným rodičom prinesie radosť a silu do života.

https://www.youtube.com/watch?v=l5-WaEwrXak
linette
31. máj 2010

mili ked sa necitis na to urcite to nerob .. ani ked to chces iba zo zvedavosti .. to nie.. na to stretnutie a komunikaiu sa v prvom rade treba citit, verit, nebat sa, byt otvoreny, citit radost, lasku.. len vtedy sa ti ukaze 😉 😵 proste to vnutorne by si mala citit, ze ano teraz je ten cas 😉
ja som to este neskusala .. tiez neviem akoby som reagovala tak radsej neskusam.. ved anjeli napokon sami dobre vedia kedy je ten spravny cas.. niekto sa o to snazi a nejde mu to.. niekto na nich neveri a prave takemu sa ukazu.. oni sa ukazuju v takej forme aby sme vedeli, ze su to oni .. 😉 mne je v podstate jedno, kto je pri mne, dolezite, ze je pri mne, ze ma ochranuje a ja mu za to kazdy den dakujem a prosim .. 🙂 😵 ked bude spravny cas ukaze sa.. co ma prist sa stane a vtedy kedy sa to stat ma.. ja tomu nechavam volny priebeh .. 😉

dali4
autor
31. máj 2010

Ahoj lin 🙂 😉

dali4
autor
31. máj 2010

mne sa celkovo páčia skladby od Devy Premal

linette
31. máj 2010

ahojcek dalinka 😵 😵
tusim, ze stanili spominala ze deva premal je jej oblubena 😉 ja tich spevakov co spievaju mantry moc neznam .. ale tuto om namo velmi krasne zaspievala a urcite aj vsetky 🙂 🙂 🙂

dali4
autor
31. máj 2010

ano? jaj tak to som asi prehliadla 😝 🙂 ... Deva Premal sa mi zapáčila asi pred dvomi rokmi ale nemám doma ani jedno CD ☹ .Neviem, nejako som sa k tomu ešte nedostala, vždy počúvam iba na nete.

dali4
autor
31. máj 2010

@stanili už čítaš Putovanie duše 🙂 ?

linette
31. máj 2010
linette
31. máj 2010

dali a myslis, zeby sa dalo stianut? .. 😕 ja by som ti ho aj stiahla 😉 dlho som nic nestahovala.. idem kuki ..

dali4
autor
31. máj 2010

Tu reláciu som videla. Vidíš lin, kolko anjelov je okolo nás, pekne sú podelení, že ktorý kedy úřaduje 🙂

linette
31. máj 2010

uz aj volaco stahujem len to tam neni rozpisane .. tak uvidim co to tam bude a ci mi to vobec otvori ..
http://uloz.to/3691231/deva-premal.zip

dali4
autor
31. máj 2010

lin ja som na to sťahovanie ľavá. Keby sa ti podarilo tak bysom ti bola vďačná 😉

linette
31. máj 2010

dalinka presne tak 😉 a myslis, ze ich mena su pravdive? .. myslim tym, ci si to ludia nejako nevytvorili .. alebo ich vedia z nejakeho spolahliveho zdroju napriklad priamo od nich? 😕

linette
31. máj 2010

samozrejme, ze poslem ak sa mi to podari 😉
ja len z dvoch stranok viem stahovat 😀 😝

dali4
autor
31. máj 2010

Skúšam to aj ja... uvidíme 🙂

linette
31. máj 2010

googlujem kde sa to este da stiahnut, lebo mi to cez ulozto ide velmi pomaly.. 🙄 asi to stiahnem cez youtube .. 😉

dali4
autor
31. máj 2010

linetka, neviem ti povedať. Aj keby si ich ludia vymysleli, myslíš že si ich vymysleli 😉 ? Ak tí, čo si tie mená vymysleli boli vnímaví, citliví ... tak mohli počuť len to čo im anjeli napovedajú. Čiže prezradili svoje mená 😵...

linette
31. máj 2010

kedze vacsinou vidim na nete tie iste mena, tak na tom nieco bude 🙂
ale raz niekde som nasla aj vyse 200 druhov anjelov .. ale to uz neviem kde bolo .. 😕

linette
31. máj 2010

dnes som mala zvlastny sen .. ten z vecera si nepamatam ale ten z pobedia hej .. som ako male dieta, dojdem z roboty a spim 3 hodiny 😀 pocasie ma akosi uspalo .. sa mi prisnilo, ze som upratovala v kuchyni spodnu cast linky a odtade vyliezla jedna mala korytnacka, ktora bola este dieta taka malinka, krasne sfarbena do zelena ale tak veselo do zelena a ja som sa jej velmi potesila.. bola ale dosts rychla tak som ju nejako chytro chytila a bola aj divoka 😅 tak velmi som sa jej tesila .. dala som ju asi do krabice od rami tam som jej dala nejake kamene a ona sa tam vylyhovala 😅 😅

linette
31. máj 2010

ty brdo .. zasa .. deja vu .. zasa som mala pocit, ze som toto ti uz pisala.. normalne ako zablesk stotinovy pri slove krabica od rami .. 😕 😕 😕 😕
nespominala som ti nieco take?

linette
31. máj 2010

ani nema zmysel sa nad tym zatazovat.. normalne sa mi hlava zatocila a naval potu .. nemam rada taketo lebo mi je vzdy cudne potom .. 🙄 🙄