Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
31. máj 2010

@jery51 to mi je lúto ale hlavne že vám nič neni sestka mala búračku sú v poriadku ale musí zaplatit 300€ a zobrali jej na dva mesiace vodičák a to neurobila nikomu škodu len svojmu autu ☹

marianka79
31. máj 2010

sestka 😀 😀 😀 sestra 😉

stanili
31. máj 2010

marianka - ja cumim aky vyber a tu u nas nic, asi tiez pozriem nejake internetove knihkupectvo 😉
jeri - hlavne, ze sa nikomu nic nestalo, i ked naburane auto nepotesi mna by drahy asi ....

marianka79
31. máj 2010

@stanili aj tú knihu čo mám klíče ke štestí je autor Mark THurston asi už povodné diela sú niekde zahrabané 😒

dali4
autor
31. máj 2010

marianka dobrý výber... niečo si určite prečítam. Ale kedy 😕 ??? Hm ... Musím si na to urobit čas.

jery51
31. máj 2010

jaaj aj ja čítam až pred spaním a to mi už hlava tak nesluží 😅

linette
31. máj 2010

jary pekny vecer 😉
no nas raz naburalo auto a to sme mi boli nevinny, pre mna to bolo hrozne, ani policiu sme nezavolali .. a to dodnes nezaplatili skodu .. a s tym autom sa vobec neda chodit ... to je nieco hrozne, buracka ci havaria ☹ ☹
dolezite, ze si v poriadku 😉 a nehnevaj sa sama na seba.. tym len pustis k sebe ego ..

linette
31. máj 2010

jary.. malo byt jery 😉

linette
31. máj 2010

baby ja sa uz poberem .. papa a dobru noc anjeliky .. a vsetko dobre a dobru krasnu nocku 😵

jery51
31. máj 2010

lin to sa lahko hovorí a ťažko koná( to hnevanie na seba)...
ale anjelikovi dakujem že nebol so mnou Kubko a že osm v poriadku i keď hlava ma bolí doteraz.. ale prežijem

dali4
autor
31. máj 2010

babulky aj ja idem ... dobrú nocku prajem 😵 😵 😵 a krásne sníčky 🙂

jery51
31. máj 2010

veru aj ja sa poberem... 🙂 a zajtra nech je slnečný deň 😵

stanili
31. máj 2010

dobru noc baby, pekne snicky

marianka79
31. máj 2010

stanili a ta si čo čítala od neho?

stanili
31. máj 2010

od neho priamo praveze nic, ale v mnohych knihach su odkazy na neho, alebo ak su korektni spomina sa aj v bibliografii, tak som chcela vediet co hovori on, prave som pozerala, co maju u nas v kniznici, tak nieco sa najde, ked budem mat cas tak pocitam

marianka79
31. máj 2010

@dali4 pošleš mi to čo si si stiahla od tej.....speváčky zas som zabudla meno 😖

marianka79
31. máj 2010

jééj ešte si tu ja nemožem zaspat

marianka79
31. máj 2010

ale to asi nepísal on lebo je tu aj iný napísaný
😒

marianka79
31. máj 2010

Deva Premal 😀 😀 😀
@dali4

marianka79
31. máj 2010

http://www.ucm.ca/fr/traditionalstudyofangels/h...

skúšam či mi to pojde otvorit to sú moji anjeli strážny 😵

marianka79
31. máj 2010

no nič teda not found ☹

marianka79
31. máj 2010

nikto nikde tak dobrú noc marianna 😝 😔

linette
1. jún 2010

dobre ranko anjeliky 😵

jery je to tazke nehnevat sa na seba ale da sa to naucit.. ja som napriklad nervak a lahko sa vytocim, ale uz by som povedala, ze nie na tolko a uz to dokazem ovladat .. snazim sa o to, ide to niekedy velmi tazko ale dolezite je, ze sa to da 😉 to si musi clovek sam uvedomit ci sa bude hnevat a trapit alebo bude skor by som povedala lahostajny a tym sebe spravi dobre .. ja tieto veci vnimam najma vo vztahu seba a mami .. takmer vzdy sa nejako vytocime a potom je z toho hadka a potom mi to hadze na vinu .. minule som sa nenechala a vobec som sa nevytocila a ju to vies ako rozhodilo? az tak, ze sa chytila a isla k babke .. (byva o poschodie vyssie).. a tom nekricaala a nehadala sa.. ale ja som vinu necitila skor som citila, ze som nieco dokazala, pretoze hnevat sa je lahke ale nerozculit sa je tazke .. a to by sa mal kazdy naucit ..
ta buracka ta teraz trapi je to cerstve ale po case to budes inak brat .. ty si soferovala dobre, ved si nechcela naburat s tym autom nemas mat preco vycitky.. to auto tam proste bolo, malo tam byt .. kebyze ho zbadas jasne, ze k buracke nedojde... ta buracka ma teba priviest k niecomu ale aj toho druheho .. skus sa na to inak pozerat a odpust samej sebe 😉

linette
1. jún 2010

marianka tu stranku si pamatam 🙂 mne tam vysli traja anjeli aj som si ich vypisala len neviem kde som to dala.. este vtedy davno .. idem skusit esteraz .. 😉

linette
1. jún 2010

prveho mam: HARACHEL (podla mesiaca narodenia)
druhy: LELAHEL (podla dna v mesiaci)
treti: NEMAMIAH (podla casu narodenia) - neni som si ista, ci presne na sekundu, ak by som bola o sekundu skor narodena tak by to bol POYEL

linette
1. jún 2010

Michael, ja som sa ťa pýtala ráno na to, prečo si so mnou takmer neustále práve ty.
Nepýtaš sa správne. Prečo by ti malo záležať na tom, kto z nás je s tebou? Nie je dôležitejšie, že s tebou je hociktorý z nás? Nepýtajte sa prečo je s vami anjel. Anjel je s vami, pretože to je jeho úloha, to je jeho prirodzenosť. Je jedno, aké meno vám povie… je jedno, či mu hovoríte archanjel alebo vnútorný hlas alebo mačička s piatimi chvostmi 🙂 záleží na tom, že je s vami. Vy anjelov nevoláte a neodvolávate. Oni sú s vami neustále, sledujú vás a strážia. Anjeli vás nikdy neopúšťajú

linette
1. jún 2010

Anjel strážny

Ten, ktorý ti ukáže cestu,
ten, ktorý stojí pri tebe.
Ten, ktorý zaželá ti krásnu noc,
ten čo ti príde na pomoc.
Ten, ktorého nevidíš,
ten, ktorého pri sebe cítiš,
a ten je len jediný ...
to som ja :
tvoj anjel strážny.

Ref. 1 : Môj anjel strážny,
rozprestri krídla
chcem letieť s tebou...
Tak rozprestri krídla
a leť so mnou v mojich snoch.
Môj anjel strážny,
môj anjel strážny ... leť !

Ten, ktorý ti posvieti v tme,
ten, ktorý zaženie tvoje depresie.
Ten, ktorý ťa pozná,
ten, ktorý ti žiaru v očiach rozozná.
Ten, ktorího nevidíš,
ten, ktorého pri sebe cítiš,
a ten je len jediný,
to som ja :
tvoj anjel strážny.

Ref. 2 : Môj anjel strážny,
rozprestri krídla hneď,
chcem spoznať svoj sen.
Tak anjel môj strážny,
zažeň ten tieň a
privoď mi môj sen.

Ten, ktorý má biele krídla,
ten, čo zaženie tieň,
ten, čo rozsvieti môj deň,
tak ten, je pre mňa jediný,
yeah, to je on ... môj anjel strážny ...