Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
1. jún 2010

lin ockovanie proti chripke je ucinne (teraz hovorim o tej sezonnej, nevyjadrujem sa k prasacej) , musia predvidat, aka chripka sa objavi, aky druh a podla toho vyvinu ockovaciu latku, kedze je tolko ludi zaockovanych, virus ma problem sa sirit. Toto vyuzivam, spolieham sa na to, ze je vela ludi zaockovanych a tiez na to, ze imunita clenov mojej rodiny je v poriadku a keby sme chripku aj dostali , tak ju zvladneme.

stanili
1. jún 2010

dobru noc dali 😉

dali4
autor
1. jún 2010

Dobrú nocku vám prajem a krásne sníčky 😵

stanili
1. jún 2010

lin - ja som uz o tom nazve pocula, ja naozaj neviem, co si mam mysliet o mnohych veciach, pretoze informacie su tak protichodne a presvedcive, ze mozog ma s tym problem, snazim sa to ignorovat, ale to tiez nie je dobre, mozno chcu, aby ludom bolo casom vsetko jedno ☹

linette
1. jún 2010

stanili ja ta obdivujem 🙂 ja by som sa nedala zaockovat proti chripke ... moj nazor je taky, ze pri kazdom ockovani sa ta imunita narusa a zalezi jedine na nej ako si s tym poradi .. u niektorich je to v pohode a u inych je to zle ..
v kanade je to zrejme na inej urovni ..
ale to je do inej temy ...

linette
1. jún 2010

ide palba

stanili
1. jún 2010

v tej knizke co citam pisal, ze robili vyskum v nejakych americkych mestach, ze sa 1% ludi modlilo a meditovalo kazdy den po neviem aku dobu a v mestach kleslo nasilie, ja som rada, ze je kopec mnichov (ci uz tibetskych, alebo inych) ktori sa modlia za zem, za mier atd, verim,z e to pomaha, my na konci yogy tiez spievame om shanti za mier a uzdravenie, takych skupin na svete je vela a verim, ze zem nejak drzia, aby sa to tu nezvrhlo 🙂

stanili
1. jún 2010

ja sa lin predsa nedavam ockovat proti chripke a neverim, ze ockovanim sa narusa imunita, treba mysliet pozitivne, ked si pri ockovani hovorim, ze posilnujem imunitu svojich deti a vsetko je v poriadku je rozdiel, ako ked ides do toho zo strachom, ze co ak moje dieta bude mat vedlajsie ucinky, co ak dostane vysoke teploty, co ak...je to o vytvarani reality, kazdy je si strojcom svojho stastia, preto sa mi nepacil, ten depresivny clanok, co sem dala dali

stanili
1. jún 2010

lin - ked dopozeras daj vediet, ci sa to oplatilo vidiet 😉

alfomilka
1. jún 2010

veruze tomu ver stanili, ze ockovanie narusa imunitu. podporuje sa protilatkova imunita a oslabuje sa bunkova imunita, cize ta, ktora je dolezita ako imunita prveho kontaktu. CIze sluzi na eliminaciu mikrobov este skor, ako by sa stihli v organizme rozmnozit. Takze sa moze zlepsit odolnost proti mikrobom, proti ktorym je clovek ockovany, ale oslabi sa imunita proti vsetkym ostatnym. A to este treba k tomu priratat chemikalie, ktore su vo vakcinach, ako hlinik (neurotoxicky), thiomersal (ortut), fenoxyetanol a formaldehyd (karcinogen), a ine adujvansy. dakujem pekne. cim castejsie ockovanie, tym vacsi efekt. Ucinok sa prejavi po rokoch.
na druhej strane, ak ma niekto silne pozitivne myslenie a silnu vieru, tak sa to vyrovna. Ale v tom pripade ani nemusis ockovat, staci verit, ze tvoje deti neochoreju.

linette
1. jún 2010

stani a stale je viacej takych ludi ktori sa pripajaju k meditaciam 😵 😵
ja si myslim, ze vela veci je danych co sa ma stat sa stane a ista cast sa da zlepsit ohladom pozitivneho myslenia.. marianka to raz velmi pekne napisala, tusim to ma aj v motte .. a zasa ked ludia umelo zasiahnu neviem ako to funguje vtedy.. veru je dobre si predstavovat pri ockovaniach ze je to prospesne, lenze ked to takto berem tak ziadne ockovania netreba staci si to len povedat .. ale to som uz pesimisticka .. niektore ockovania su dobre a niektore zle .. a od pozitivneho myslenia velmi vela zalezi a este aj od vnutra ..

stanili
1. jún 2010

alfomilka - do debaty o ockovani sa nepustam

linette
1. jún 2010

alfomilka vitaj 🙂 pekne odborne si to napisala 😉

linette
1. jún 2010

stani som to dopozerala .. v podstate tam bolo to co sme vedeli .. lekar sa tam vyjadroval ze to nebezpecne.. ale ta zenska sa ako vyjadrovala jaaaaajjj .. by som ju roztoto .. 😠 😠 😠
zajtra to urcite najdes na markize ... iste to bude v archive 😉

linette
1. jún 2010

idem baby do hajan .. som unavena .. prajem vam krasnu nocku, vsetko dobre a slniecko v dusi 😵 😵 😵
papa

stanili
1. jún 2010

dobru noc lin, pekne sny

linette
2. jún 2010

dobre ranko anjelicky 😵
toto pocasie uz hrozne fakt.. prsi a prsi .. neni mozne uz... u priatelovych sa potok vylial tak musel v noci zasahovat .. ☹ si ani nechcem pomysliet v akom stave mame zahradu ☹ ☹ 🙄

linette
2. jún 2010

stanili tu je archiv .. mozes pozriet ale je to hrozne ☹ ☹
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/palba...

miruska15
2. jún 2010

Prosím príjmi ho a odprevaď ho k ďalšiemu domu, aby mohol pokračovať v ponúkaní mám LÁSKY, ÚSPECHU a POŽEHNANIA ... PRICHÁDZA DO TVOJHO DOMU PLNÝ LÁSKY... PRÍJMI HO SO VŠETKOU ÚCTOU A POŠLI HO VŠETKÝM SVOJÍM MILOVANÝM, ABY MOHOL SPLNIŤ SVOJU MISIU... BOH ŽEHNAJ TVOJU RODINU!!!!

Hľa, stojím pri dverách a klopem. Kto počúvne môj hlas a otvorí dvere, k tomu vojdem a budem s ním večerať a on so mnou. Toho, kto zvíťazí, posadím vedľa seba na mojom tróne, ako som aj ja zvíťazil a zasadol som s mojím Otcom na jeho tróne. Kto má uši, nech počúva, čo Duch hovorí ."
(Kniha zjavení 3:20)









linette
2. jún 2010

dobre ranko mirus 😉

to aj mi obycajni ludia vieme sediet po boku Boha na trone? .. to som nevedela .. na jednej strane sedi Jezis a na druhej Maria, nie? ..

linette
2. jún 2010

aj Jezis ma vlastny tron? 😕 ach jaj zasa som sama otazka .. to je len rano .. a nad cim zvitazit? ... neni sme si vsetci rovni?

linette
2. jún 2010

ty brdo priatelova dedina ucinkuje v tv .. sa im tam vyliala rieka.. a evakuju tam ludi .. 😕 😕 😕
dokonca aj nasa nitra je na tom zle? .. sa pojdem asi kuknut na nu .. lenze nemam gumaky.. to si rovno asi nafukovaci matrac zoberem ... 😒

miruska15
2. jún 2010

Ahoj Lin no hruza čo sa robí.

miruska15
2. jún 2010

Už si tu asi neni.Mne sa večer neda ja mam taky slaby signal že si vas ledva prečitam rano to ide.Ja neviem či to je tym počasim alebo čo.Tak pa

linette
2. jún 2010

ahojcek bambusky 😵
som uz doma hlasim sa 😅 😅 😀
a dnes to vyzera tak ze moj samec nepride, lebo pomaha vo svojej dedine ludom jaky mi je zlaty 😵 😵 ale ja som sa na neho tak tesila .. 😒 zevraj uz 153 ludi evakuovali.. budu aj v tv, len neviem v ktorej ...
aj nasa nitra je vysoko .. som ju videla.. 😒 ☹

linette
2. jún 2010

sa mi tato zalubila od devy premal 😉
shima shima

https://www.youtube.com/watch?v=1jPBYZeIOUA

len som ju nenasla celu .. 😒 ale je velmi pekna 🙂 😵
a este tato:

https://www.youtube.com/watch?v=4fBhVyUmL6o


zatial som si ju celu este poriadne nevypocula, ale tieto dve ma hned chytili .. 🙂

linette
2. jún 2010

ako cele nevypocula myslim jej album .. ze cely album som si este cely nevypocula.. pisem ako hotentóth .. 😝

linette
2. jún 2010

baby a darshan mame v zamkoch 🙂 😉 to je taky obchod .. som tam bola dvakrat a ked som nasla na devinom albume, ze darshan hned sa mi vybavil ten obchod.. zeby znamenie aby som tam isla? .. 😉 maju tam aj ezotericky tovar, sypane caje .. a ine ..

linette
2. jún 2010

a veruze aj gayatri mantra je velmi pekna 😵
krasne mandaly su v klipe

https://www.youtube.com/watch?v=GU4KhzlcHRE
linette
2. jún 2010

Gayatri mantra sa nazýva aj “matka všetkých mantier”. Je to univerzálna motlitba vzývajúca Božské Slnko Života, aby nás očistilo a osvietilo. Gaya znamená životnú silu a Tri znamená “ochranca”.

* jej vibrácia aktivuje všetky naše čakry
* obklopuje spievajúceho mocným ochranným štítom
* privoláva spirituálne svetlo do nášho srdca, tela a mysle a pomáha dosiahnuť spirituálne osvietenie
* ja som ju používala počas liečenia rakoviny na to, aby ma postavila na nohy a nedovolila mi skĺznuť do sebaľútosti (používala som verziu od Debory van Dyke, ktorej ukážka je pripojená k názvu mantry na skopírovanie)

Gayatri mantra sa zo všetkých mantier považuje za “esenciu” mantier, teda to najlepšie z najlepšieho v kondenzovanej podobe. Slová sanskritu obsahujú podstatné vibrácie horných svetelných sfér a sú v nich skryté všetky spirituálne sily.

Podľa védskej kozmológie existuje sedem svetelných sfér. Každá z nich je spirituálne vyvinutejšia a jemnohmotnejšia ako tá predošlá. Naším spirituálnym rozvojom prechádzame postupne z jednej do druhej, až nakoniec splynieme s Bohom/Univerzálnou Energiou (nehodiace sa škrtnúť – slová sú len slová). A ak máme na Zemi poslanie, tak sa vraciame späť na Zem.

Tieto rôzne svetelné sféry sú domovom svätcov, mudrcov, anjelov a archanjelov a Veľkých Spasiteľov (píšem podľa Ashley-Farranda, mne je táto hierarchia trochu cudzia). A hoci existuje niekoľko spôsobov, ako tieto svetelné sféry dosiahnuť, najjednoduchšia cesta je Gayatri mantra.

Gayatri mantra je meditácia o spirituálnom svetle. Jej cieľom je osvietenie ducha, nahromadenie čistého spirituálneho svetla. Podľa Véd má každá zo svetelných sfér jednu jedinú vibráciu, ktorá reprezentuje celú sféru – je to forma celej sféry v jednom jednoduchom slove. Keď toto slovo spievame, vnášame jeho vibráciu do nás a vytvárame spojenie medzi nami a touto sférou. Toto spojenie je spočiatku veľmi krehké, po častom používaní však vieme byť v inom svete a súčasne v našej fyzickej existencii na Zemi. (Tuto náhodou viem, o čom hovoria; je to zvláštny pocit, ktorý sa v sanskrite volá suhadža samadhi, čiže “prirodzené osvietenie”.)

Gayatri mantra má dve podoby – dlhú a krátku. My tu používame krátku formu, lebo sa ľahšie zapamätáva. Krátka má podobu om búr búva sváha / tat savitúr varénjam / bargó devasjá dimáhi / díjójóná pračodáját, dlhá má podobu om bú, om búvahá, om suahá, om mahá, om džanahá, om tapahá, om satjam, om tat savitúr varénjam, bargó devasjá dimáhi díjójóná pračodáját.

Pozrime sa bližšie na štruktúru dlhej verzie Gayatri mantry. Zo svetelných sfér najspodnejšia je Zem a jej vibrácia je bhuh (bú). Táto vibrácia sa spája aj s koreňovou čakrou. Existuje aj sedem temných sfér (“ako hore, tak dole”). A tak, ako my sa hrabeme do vyšších sfér, tak títo z temných sfér sa snažia dostať do najnižšej svetelnej – teda do našej. Ak sa im to podarí, nastáva chaos, bitka medzi “dobrom” a “zlom” (viac o tom v tomto článku, hoci to nie je podľa Véd).

Druhá rovina je atmosferická sféra so zvukom bhuvaha (búvahá) a spojením so sakrálnou čakrou. Tretia rovina je suahá, solárny plexus a sféra Slnka. Štvrtá rovina je maha, prvá spirituálna sféra za Slnkom a súčasne vibrácia srdca, teda spojená aj so srdcovou čakrou. Piata rovina má slovo džanahá, spája sa s hrdelnou čakrou a je to druhá spirituálna sféra za Slnkom, sféra božského spirituálneho slova. Šiesta rovina má zvuk tapaha, spája sa s Tretím okom a je to sféra Tvorcov, sféra najvyššieho spirituálneho porozumenia, v ktorej sa ešte identifikujeme s individuálnou existenciou. Siedma rovina má zvuk satyam, spája sa s korunnou čakrou a je to sféra Najvyššej Pravdy a splynutia s Najvyššou Existenciou. (Keď spomínam sféry a čakry, tak to znamená, že Gayatri mantra prepája danú čakru s danou sférou, ale nie je sama vhodná na aktiváciu čakier. Ak je niektorá čakra nefunkčná, aj to prepojenie bude tak vyzerať…)

Takže dlhá verzia vymenúva osobitne všetkých sedem sfér a k nim pridáva potom ešte dve vety: om tat savitúr varénjam znamená “tá oblasť Pravdy, ktorá je mimo ľudského pochopenia”, bargó devasjá dimáhi díjójóná pračodáját znamená “v tom mieste, kde všetky nebeské bytosti a všetky sféry dosiahli osvietenie, láskavo osvieťte aj nás”.