Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
11. jún 2010

No halooo, kde ste vsetky? 😅
Lin: to by bolo super keby si mi mohla tu om namo poslat 😵 . A este mam otazocku. Niekde sa pise ze mantra, niekde mandala, aky je medzi tym rozdiel? 😅 Ja som taky zaciatocnik a neznalec este 😅

odpadnem od teplaaaaaaaaaaaa, ale uz som pobalena, krpcek haja, pockam na starsieho kym pride zo skoly a hajde k nasim do petrzky. Budeme tam spat a zajtra na chalupuuuuuuuuuu. Uz sa neviem dockaaaat. 😵
Moj EX si berie toho starsieho na vikend k sebe po dlllhom case 😕 , naposledy ho mal v january na lyzovacke 😠 .

marianka79
11. jún 2010

tušim tu všetkých to slniečko vyhnalo von 😉 ale chlalabohu už tých daždov bolo dost to je sila že ešte pred týždnom som v zimnej bunde šla do roboty a teraz bychsa vyzliekla aj z kože 😎 a v práci máme hotové peklo aj 40stupnov 🙄 🙄 😖

tak si užite slniečka 🙂 pa

marianka79
11. jún 2010

ahoj supol ja som tu

marianka79
11. jún 2010

moj EX si zase berie malého stále aj teraz ho chcel ale som mu ho nedala lebo tam bol u neho aj 2x vtomto týždni

marianka79
11. jún 2010
marianka79
11. jún 2010

@shupolienka mantra je odriekanie a mandala je obrázok 😉

marianka79
11. jún 2010

Mandala

Stará predstava o svete hovorí, že všade tam, kde stojí nejaký chrám, je aj stred mýtického sveta. To je ten pevný bod, od ktorého sa odvíja každá mandala. Nám bude stačiť, keď si v mysli predstavíme chrám. Imaginárna predstava nám dovolí postaviť chrám v kozme a tak isto v atóme molekuly. Táto schopnosť imaginácie je fenomenálna. Môžeme si chrám postaviť, kde len chceme, čo nie je možné vo vonkajšom svete. Tento pevný bod v podobe chrámu je stredom každej mandaly. Mandala sa vždy odvíja od pevného stredu a šíri sa ďalej do priestoru. Pri tvorbe mandaly či už z farieb, alebo drobných zrniek piesku musíme podstupovať rituál pohybu prstov ruky, pohybu očí i hlavy. Je to poeticky povedané tancovanie okolo mandaly, ktorá vzniká z pevného stredu. Najmenšia mandala je častica hmoty a tá najväčšia je galaxia.

Zasvätenie Myslenie cez mandaly
Zamyslíme sa nad rôznymi druhmi ľudského konania a myslenia. Pozrieme sa na spôsob myslenia ezoterika z hľadiska historického vývoja z princípu spoznávania sveta cez predné končatiny a jemnú motoriku prstov.
29.07.2008

Zákonitosť skrytá v mandale
Aby sme lepšie pochopili, o čom vlastne celý systém mandaly je, ako a prečo vznikol, tak sme sa vybrali k tým, ktorí v histórii robili mandaly ako prví. Teda znovu sme si zašli do informačných polí v akáše. Ide vlastne o spomienky mŕtvych ľudí, ktoré zostali okolo nás v priestore.
17.08.2006

Zasvätenie do mandál
Mandaly. 15 mandalových rituálov. Kruhovitá mandala. Info polia 15. najlepších historických zasväcovateľov. Kruh ako základ mandál. Zasväcovateľ kreslí každému počas zasvätenia jeho osobnú mandalu. Zasväcovaná osoba sa vhodne nalaďuje a otvára si nervovú sústavu na prienik svojho ega do buniek nervovej sústavy. Zasväcoval Saša Pueblo.
10.08.2006

marianka79
11. jún 2010

Mantru je možno doříkáván čtyřmi způsoby:

1. vaikhari - jasně nahlas

2. nadhjama - potichu (aby ostatní neslyšeli)

3. pašjanti - v myšlenkách

4. para - mantra se zde jeví jako prazvuk, základ všech ostatních zvuků, který je nevyslovitelný

marianka79
11. jún 2010

ja sa už kolko chystám nakreslit si mandalu len je to tažké kreslenie skusim len na papier a potom tými farbami na sklo 😵

marianka79
11. jún 2010

@shupolienka tak ti bude dobre na chalupe ja musím vymysliet kam v nedelu malý chce íst do bojnic no ja by som radšej do senca k vode sa vyvalila máme čln tak sa pojdeme člnkovat treba využit slniečko 😎 😎 😎 😵

marianka79
11. jún 2010

@denisocka pekná fotto 😵 😵 😵 ty si to už odratávaš ako vojaci cilvil 😝

marianka79
11. jún 2010

@shupolienka aj tu sú mandaly

https://www.youtube.com/watch?v=Y8vOp_czyOE

to je link čo si sem dávala 😉

denisocka
11. jún 2010

marianka,ja odratavam od 123dna ... 😀

marianka79
11. jún 2010

čo poviete na takéto papučky? 🙂 😵

marianka79
11. jún 2010

aha deni nech len to dobre dopadne 😉

marianka79
11. jún 2010

a to máš na 123 DNÍ vypočítané ?takto presne?

marianka79
11. jún 2010

ááááááá už aby som tam bola 😎 😎 😎

marianka79
11. jún 2010

@shupolienka Mantra v buddhismu

V buddhismu je mantra chápána jako zvuková vibrace vztahující se k určitému buddhovi nebo bodhisattvovi. Mantra ukazuje na dokonalé vlastnosti mysli a ten, kdo ji opakuje v meditaci nebo mimo ni (pod podmínkou, že následuje metodu a ústní předání od učitele), postupně dosahuje těchto vlastností. Mnoho manter je tajných a předává je jen láma při iniciaci nebo lungu, proto zde není ani většina uvedena. Nemělo by ani smysl je opakovat před setkání s lámou, protože je potřeba jisté "zasvěcení".

Je chápána také jako ochranný zvuk který zamezuje tomu, aby se v mysli uchytily negativní dojmy, což by sebou v budoucnu neslo nežádoucí následky.

Jedním z výkladů také je, že se jedná o volání určitému Buddhovi. Např. mantra OM MANI PÄME HUNG lze rozdělit na:
OM, což je zvednutí sluchátka telefonu.
MANI PÄME, cože je volané číslo (číslo na Buddhu soucitu).
HUNG, což je samostný telefonní rozhovor. V tomto případě Dej mi sílu.

Užívána je hlavně ve vadžrajáně, která proto bývá nazývána mantrajánou. V té je velmi důležitou součástí meditací. Opakování manter je možné v duchu i nahlas. U všech a hlavně u očistných manter je výrazné opakování nahlas důležité pro očistu zatemnění mysli praktikujícího. Není však důležité, zda mantry opakujeme rychle, či pomalu. Opakování nemá žádnou hranici ani limit, mantry bychom měli říkat až do dosažení osvícení. Je dobré zapojit do opakování tělo, řeč i mysl. To znamená, že mysl se soustředí na mantru či na jidam, řečí přímo opakujeme mantru a je velice užitečné zapojit do opakování manter i tělo, tedy použít málu, protože mysl tolik neutíká od mantry a je si jí lépe vědoma.

shupolienka
11. jún 2010

@marianka79 - aha uz tomu rozumiem 😅

marianka79
11. jún 2010
shupolienka
11. jún 2010

mnam tie papucky vyzeraju chutne 😵 , hned by som sa do nich pustila, som taka strasne hladna, ale nemozem sa ani najest teraz, lebo som ticho ako myska, nechcem buchat s nicim, nech sa maly vyspi, ma len privrete dvere, spi uz od pol desiatej. Tak musim vydrzat, potom sa napraskam a zjem asi celu chladnicku 😀

jery51
11. jún 2010

ahoj žienky..
lin aj mne by si poslala tu om namo?? 😅 dakujem krásne
aj my pojdeme hadam niekde k vode, vsak je dusno

marianka79
11. jún 2010

ahojte tak dnes som zažila riadny šok 😲 bola som pre patka v škole na bicykli a patko velmi chcel íst domov na ňom tak som mu dala nižšie sedanku dala pokyny čo má robit lebo nefunguje pravá brzda a aj prehadzovače mám pokazené a teda išiel ako tak si kráčam som ho stratila z dohladu myslela som si že ma niekde bude čakat ale jeho nikde 😠 😠 😖 bola som rozčúlená so strachom v očiach som ponáhlala domov volala som mame že mči neni doma a ešte nebol tak som sa pýtala takých báb či ho nevideli a oni že hej tak som sa trochu ukludnila 😔 BABY on šiel cez celú trnavu sám na velkom bajku a to ešte aj pokazenom!!!!!celú cestu som sa modlila a prosila anjelikov nech príde celý domov 😔 asi už sa musím zmierit s tým že chce byt samostatný aj teraz si zaumienil že ide sám na kupko 😀 😒 ja idem do roboty tak s ním šla babka jááááj zachvílu mi uletí z hniezdočka to moje mláďatko ☹

marianka79
11. jún 2010

shupol ja by som také jedla furt keby som to mala naservírované každý den mnam mnam ani maso nepotrebujem a teraz v tom teple duplom len zmrzlinu baštím 😀 😝

marianka79
11. jún 2010

http://www.xlposter.eu/sk/foto-na-platne#

toto vypadá zaujímavo 😵

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

mám množstvo predlôh na mandaly, kto chce?

dali4
autor
11. jún 2010

Ahojte babulky 😵

@eeevvvkkkaaa ja chcem 🙂

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

pošli mailovu adresu, pošlem vám, mám ich možno aj 300. 🙂

slavik
11. jún 2010

Ahojte anjelinky,
musím vám napísať čo sa mi tento týždeň stalo. Ja dokážem nájsť za 5 minút aj 10 štvorlístkov. Väčšinou ich rozdám kamarátom. No a v stredu ako som išla na obed som jeden našla, tak som ho podarovala kolegyni. Cetou z práce som ako vždy vykrúcala krk na trávnik a hľadala nejaké štvrolístky. Nič som nenašla a tak som pekne kráčala domov. Keď ma dobehla jedna staršia pani a podala mi nádherný veľký štvorlístok. Ja som ostala taká zaskočená a potešená, že mi až slzy vyhrkli. Teta ma cestou sledovala a videla že hľadám a ona keď našla tak ma dobehla a darovala mi ho. A ja jej hovorím, že toto robím vždy ja, že štvorlístky darovávam a ona že to tiež robí. Tak sme si spoločne kráčali domov a ona mi hovorí že jej sa snívalo že nazbierala kyticu štvorlístkov. Večer sme sa išli s priateľom prejsť do kamenáča (Marianka určite pozná ) a tam som našla za 5 minút 51 štvorlístkov. Normálne kytička z nich bola. Tak to som ostala v šoku a hovorím si že to je znamenie, že ich musím podarovať ľudom. Tak som celou cestou cudzím ľudom rozdávala štvorlístky. 🙂 Niektorí nechápali, ale všetci sa potešili. A ja som mala z toho takú radosť, že som od šťastia ani zaspať nemohla. Mám kytičku aj odfotenú v mobile, len to sem neviem pridať.