Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
11. jún 2010

slavik ... to je krááásne 😵 😵 😵 😵 až mi naskakujú také príjemné zomomriavky 😵 😵 😵 😵
Takto to chodí v živote... rozdávaj rozdávaj rozdávaj a potom sa ti to začne vracať. Pokračuj v tom, je to úžasné 🙂 .

slavik
11. jún 2010

dali, aj mne ešte stále naskakujú zimomriavky 🙂 Fakt som bola v ten deň veľmi veľmi šťastná.

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

slavik, krásne, až mi slzy vyhrkli,od dojatia,až plačem čo mi tak ľúto že ja nie som šťastná...a tak by som chcela.

slavik
11. jún 2010

eeewwwkkkaaa,
ja sa teším z maličkostí. Z toho že svietí slnko, že som zdravá a všetci okolo mňa, že mám kde bývať, čo jesť, že mám prácu. To mi ku šťastiu stačí. Nepotrebujem majetky, peniaze, Ale potrebujem mať okolo seba dobrých ľudí.
Viem že teraz sa trápiš kvôli tretiemu oku, ale verím, že aj ty budeš šťastná. Skús poprosiť anjelov, aby ti pomáhali prekonať toto ťažké obdobie.

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

@slavik , nie si náhodou aj z augustoviek 2008, myslím že ťa odtiaľ poznám, nemýlim sa?

slavik
11. jún 2010

@eeevvvkkkaaa , nie nie som z augustoviek. Ja prispievam len alebo väčšinou do tejto témy. A som slobodná bezdetná. 🙂

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

@slavik aj tam bola nejaka savik.

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

ja som tu chodila na augustovky, rôzne iné témy, no ako sa mi otvorilo toto oko zmenila som si nick, vymazala albumy, prestala som chodiť medzi kamarátky z augustoviek. Akoby som prestala existovať. Veľmi ma to zmenilo.Chcem byť v anonimite. Nemám sa komu zdôveriť, iba manželovi. Dokonca ani môj vlastný otec nevie čo sa deje.

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

http://www.hypnoterapia.sk/Uvod.67.0.html
Tu zajtra ideme. Veľmi sa teším.

jery51
11. jún 2010

slavik waaauuu to je parada, len rozdávaj stonásobne sa ti to vráti..
aj aj rozmýšlam podobne ako ty, som šťastná za zdravie mojho Jakubka, seba , muža mojej rodiny, snažím sa obklopovať dobrými a pozitívne mysliacimi ludmi a vždy ked sa stretnem s niekým nie moc dobrým , pošlem mu naspäť energie a hned je dobre.. veru predtým ma taký ludia dosť vyšťavovali...
som šťastná, že mám čo, jesť, piť, kde bývať a koho milovať 😵

jery51
11. jún 2010

eeevvkkaa vyzerá to zaujímavo, neboj určite ti pomôže...držím palec 😵

marianka79
11. jún 2010

@slavik takze ked stretnem na prengu alebo v kamči babu so stvorlistkami tak si to ty 🙂
Ja stale hladam a nejak ich nevidim aj mne by sa taky od teba sikol mjsim sa viac tulat pri tvojom baraku 😉

marianka79
11. jún 2010

@eeevvvkkkaaa drzim päste a aj palce 😉

marianka79
11. jún 2010

aj ja si prosim mandalky

eeevvvkkkaaa
12. jún 2010

Ďakujem a kto chce mandalky nech pošle mailovu adresu. 🙂

linette
12. jún 2010

dobre ranko dievcata 😵
@slavik to je krasne ako krasne vzdy najdes krasne stvorlistky a aku radost tym robis ludom 😵 ako povedali dievcata pokracuj v tom, ved vsetko sa vrati a na tomto co si tu rozpisala je to krasne vidiet, ze to tak aj v skutocnosti funguje 😵 😉 ja
ich nikdy neviem najst ... 😒 ale z druhej strany ani nechodim tade kade by mohli byt a ak aj ano tak ich nehladam 😖
@eeevvvkkkaaa drzim ti palce aby vsetko dobre dnes dopadlo 😉 😉 potom daj vediet ako si dopadla ..
@marianka79 patko uz je velky a chce ti to dokazat .. a tes sa tomu, ze sa snazi byt samostatny 😉 z hniezdocka ti neuleti minimalne este 10 rokov ...

linette
12. jún 2010

aj ja som vdacna za to co mam a hlavne za moju lasku 😵 aj za hadky z mamou 😖 ☹ a ucim sa byt spokojna aj sama so sebou 😉 😅

linette
12. jún 2010

babulky ktorym mam poslat om namo mi napiste emailovu adresu do ip .. jery teba mam 😉

eeevvvkkkaaa
12. jún 2010

@linette dakujem. taká by som mohla byť šťastná, keby som toto dokázala prijať. Mám všetko, milujúceho manžela aj synčeka. Som zdravá, len toto tretie oko ma trápi a cítim sa veľmi zle psychicky z toho.

linette
12. jún 2010

@jery51 uz som ti poslala om namo a este aj dalsie nejake ktore sa mi lubia 😉 🙂

linette
12. jún 2010

@eeevvvkkkaaa dobre ranko 😉
ked to tak vezmem ukaz mi nejakeho cloveka ktoreho netrapi nic .. ja takeho nepoznam .. vzdy sa najde nieco co to stastie prekazi ..
tes sa a dakuj tomu, ze mas to co mas su ludia ktori to nemaju a spravili by cokolvek aby mali to co ty .. teraz nevravim o oku .. je len na tebe ako sa s tym zmieris a ako to zoberes .. je to tazke velmi .. a prave to je to, tie tazke situacie, veci, problemi su dovody ktore nas maju posunut .. je to smutne ale je to tak .. sama si povedala, ze si to mas odzit .. skus to brat ako motivaciu, ze este pol roka a bude pokoj .. nejako to skus vydrzat .. ja ti drzim palce aby vsetko dopadlo len dobre 😉
nemyslela si na to, ze ked to zoberes v pohode to zmizne skorej a trvalo?

linette
12. jún 2010

ja musim utekat .. idem do roboty .. 😒 a pobede este do zahrady makat do tej horucavy .. 😖
majte sa pekne bambulky 😵
papa

eeevvvkkkaaa
12. jún 2010

@linette si zlatá.

jery51
12. jún 2010

lin dakujem mocc, idem pozret...
eeevvvkkkaa no daj vedieť ako si dopadla
ja som dnes vytočená z niektorých tupých ludí vrrrrrr..........
nemožem si pomôcť, i ked viem čo viem, nemožem ich mať rada:((( to sa nedá
😖

jery51
12. jún 2010

lin sú krásne dakujem... 😵

marianka79
12. jún 2010
marianka79
12. jún 2010

ten koniec sa mi páči ako je napísaný 😵 😵 😵
všetko, po čom zatúžime, už vlastne máme, iba sa s tým častokrát nevieme skontaktovať. A takisto máme aj schopnosti dosiahnuť všetko, o čom snívame... 🙂 🙂 😉

marianka79
12. jún 2010

dnes som mala takéto trojčísla každé po 2x sa mi ukázali 😵
777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.
888 Doplnenie určitej lekcie v škole záhad. Jedna fáza tvojho života končí. Toto znamenie ťa vopred varuje, aby si sa obrnil. Môže aj znamenať, že sa uzatvára určitá emocionálna, pracovná alebo partnerská fáza.

marianka79
12. jún 2010

dnes 😕 vlastne včera ked je už nedela 😅

dali4
autor
13. jún 2010

Na stránke U Helar (http://helar.wordpress.com) sa v jednej téme opýtala istá diskutujúca, čo si myslíme o anjeloch. Akí naozaj sú. Láskaví, milujúci, ochotní pomôcť alebo len mocné bytosti, ktorým na ľuďoch nezáleží.

Odpoveď od Helar, ženy, pred ktorou ja hlboko snímam klobúk, predčila všetko, čo som mohla očakávať. Mala som predstavu, moju predstavu o tom, ako by to asi malo byť. Len som to nevedela presne pomenovať. No Helar aj keď sa jej čiastočne priblížila, predsa len niektoré veci ukázala v takom svetle, ktoré by sme vidieť možno ani nechceli. Veci, ktoré odporujú nášmu videniu, našej viere v to, ako by to malo byť. Lebo my by sme to možno chceli vidieť INAK. Ale pravdou je, že to tak nie je. Dala mi konečne jasno v tom, čo som nevedela uchopiť a presne pomenovať. Vymedzila mantinely. Ďakujem za presnú definíciu, s ktorou sa stotožňujem aj ja.

Preto som si dovolila jej odpoveď uverejniť aj na mojej stránke s tým, že hore nájdete odkaz na jej stránku a všetky komentáre. S Helar sme uzavreli dohodu o používaní a kopírovaní materiálu, takže je to OK.

V žiadnom prípade vám nejdem vnucovať Helarin názor. Je to len jeden z mnohých pohľadov a je na každom z nás, čo si z toho vezmeme a čomu chceme veriť.

Helar, ideš...

Pravda je niekde v strede. To, čo nám najviac prekáža, je naše “antropomorfné” videnie anjelov. Vkladáme do nich ľudskú dušu, ľudské vlastnosti a ľudské hodnoty - a oni nič z toho nemajú… Tiež som nebola vždy taká múdra! Toto, čo píšem, viem sama niečo vyše týždňa - a naučila som sa to “the hard way”, na vlastnej koži. Vlastne ma na to upozornila až Gaia. Celý čas som mala problémy s anjelmi. Stále sa správali nejako inak, menej empaticky, než by som bola očakávala… Raz som už Michaelovi hodila v zúfalstve na hlavu: “Ak vy ste anjeli, bolo by mi lepšie v Pekle!”. A on miesto toho, aby riešil môj problém, že mi nie je dobre, ihneď ochotne korigoval môj informačný stav: “Vieš, Peklo nie je…”
Môj postreh: Anjeli sú energia. Nič viac a nič menej. Mocná, absolútne vyvážená energia, obsahujúca úplne všetko. To, čo z nich vnímame, nasadzujú podľa situácie. Ich pohľad je veľmi široký - ďaleko presahujúci naše obmedzené ľudské videnie. Nepodliehajú našim ľudským predstavám o “spravodlivosti”, “zásluhe”, “dobrote”. Ich princípom je účelnosť a zachovanie nerušeného toku vecí = plnej funkčnosti systému, ktorého sú súčasťou.
My sme pre anjelov vítaný študijný materiál. Nerozumejú nám. Vedia, čo robíme, čo hovoríme a čo si myslíme. Nevedia, čo cítime. Toto ich vždy nesmierne zaujímalo a tam som hodne vysvetľovala - a na vlastnej koži som potom preciťovala, s akým malým úspechom… Niekedy sa snažia prísť našim pocitom na kĺb - napríklad preberú na chvíľku niečie telo. Ale len čo ho preberú, “odstavia” jeho nervovú sústavu - a zasa nemajú ako sa dostať k “chémii pocitov”. Gaia ma naučila rozlišovať medzi emóciami (= schopnosť cítiť) a pocitmi (= cit so svojím začiatkom, priebehom a koncom). Anjeli majú schopnosť emócie; čo im chýba, sú naše ľudské pocity, ktoré tento život robia takým zábavným…
Anjeli nás od princípu majú radi. Mávame prekvapivé (= nelogické) ťahy a patetické (= neúčelné) postoje. Sme veselí a beháme hore-dole po ich “obrazovke” ako Mickey Mouse. Ale keď sa niekedy dostaneme do cesty vyššiemu princípu alebo našej vlastne karmickej lekcii, nemajú na výber - nechajú nás to “vyžrať”. Prejavia súcit a plní súcitu nás potom poriadne nakopnú do zadku. A keď veľmi kričíme na prostest, tak niekedy povedia: “Prepáč.” (Pánečku, čo som sa ja toho “prepáč” napočúvala! Už dnes, keď mi začne kyvadlo ukazovať PR, tak frflem, že ešte jedno “prepáč” a začnem zavýjať! )
A hlavne to posledné - prestaňme si myslieť, že anjeli sú tu na to, aby nám, ľuďom, bolo dobre! Oni kašlú na to, či nám je dobre alebo nie. Sme tu na to, aby sme sa učili. Oni udržiavajú v chode systém, ktorý nám umožňuje učiť sa. My máme optiku jediného ľudského života (a to práve toho nášho), ale oni nás vidia v svetle nášho konečného vzostupu - a z tejto perspektívy sú všetky príkoria úplne smiešne a epizódne! My sa bránime, že nám je dnes zle, ale oni vidia, ako dobre nám bude v budúcom živote - a tak nie sú až takí útlocitní pri voľbe svojich prostriedkov, ako by sme boli my, lebo to je naša koža. Je to ako pri výuke bojových umení. Kým nedostanem od majstra na kožuch, nenaučím sa poriadne bojovať. Nuž tak na kožuch dostanem… To je logika veci a to je aj logika anjela.
Ak človek na svoj najbližší rast potrebuje milujúcu podporu, v anjelovi nájde tú najmilujúcejšiu a najpodporujúcejšiu bytosť, akú si vie predstaviť. Žiaľ, len málo lekcií v živote sa dosahuje prostredníctvom milujúcej podpory… a tak v anjeloch nájdeme presne to, čo potrebujeme, aby sme spirituálne narástli - a keď to má byť okovaná čižma v našom sedacom svale, tak to bude okovaná čižma v našom sedacom svale! Nepríjemná, ale vysoko účinná.
Zo mňa anjeli zodrali kožu zaživa - a môžem povedať, že dnes im za to z hĺbky srdca ďakujem, hoci v priebehu procesu som jačala ako zakáľané prasa.