Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
13. jún 2010

dali krásne 😉
babule čo hovoríte na volby???

marianka79
13. jún 2010

jery nesledujem volby a včera som aj zabudla že sa volí 😅 😒

marianka79
13. jún 2010

evka dakujem za mandalky
😵

jery51
13. jún 2010

ahoj marianka
ja som spokojná, až bude pravica môže byť.... 😉

kessina
13. jún 2010

ahojte babulky 😵
ozyvam sa zasa po dlllhom case, dufam, ze ma z tej anjelskej smecky nevyhodite 😀 😅 este som vas nedocitala, a teraz ani neviem presne, ale tusim marianka pisala, ze ju partner nechape... ak sa mylim, opravte ma prosim 😕
anjelickovia, aky je zmysel zivota??? ja sa akosi neviem dostat zo zacarovaneho kruhu von. Dostavam znamenia od anjelickov, kedze som ich prosila, no neviem, ci si tie znamenia vysvetlujem spravne a ak ano, tak sa ich snazim prehliadnut a zabudnut...
na treningu mi jeden chalan povedal, ze najdelozitejsie je najst vnutorny pokoj... no ja sa pytam, na co potom potrebujeme partnerov, priatelov, manzelov, rodinu... rozumiete ako to myslim?? asi mi uz z toho sibe, no rada si precitam vsetky nazory 😔

miruska15
13. jún 2010

Ahojte ☼
Dlho som tu nebola akosi nestiham.čitať čítam. Tak včera mi inak ritku stisalo a to som bola sama s detmi doma jaj ako som sa bala.
dali tak to si ma tym nazorom trošku zmiatla,že peklo niet to sa aj mojmu chlapovi prisnilo a povedal mu to jeho otec čo na druhej strane je dobre nie.Pozdravujem vás všetky

linette
13. jún 2010

bambulky pekny vecer vsetkym 😉

@marianka79 to kreslenie pravou hemisferou mozgu poznam, chodi tam znama 😉 ked mi ukazala co nakreslila prvykrat a co potom tak som s otvorenymi ustami pozerala .. normalne to vyzeralo ako keby bola profesionalny vytvarnik .. a jej syn to iste .. chodila na to v bratislave a platila za to celkom dost penazi .. keby to nebolo take drahe tak by som isla aj ja ..

linette
13. jún 2010

@dali4 zaujimavy clanok .. dost veci som si odtade aj myslela .. az na tie city 😕

linette
13. jún 2010

@jery51 ja som volila ale vobec sa do toho nevyznam .. nestudujem to, nezaujimam sa o to .. ved hadam nejako bude .. priatel sa do toho vyzna a podla jeho predpovedi co mi povedal sa mame na co tesit 😒 😖 ja len dufam, ze nema pravdu .. aspon v tomto nie .. ja chcem klud, pokoj, lasku a aby nam uz bolo konecne dobre .. ale to chcem velmi vela .. ved ludia nie a nie poucit sa .. cest vynimkam ..

linette
13. jún 2010

@kessina tak to si dala otazku .. mi normalne pripominas mna .. tymi otazkami 😅
ja mam tiez plno plno otazok ohladom tohoto a este aj inych veci tomu podobnych, lenze na to mi nikto nedokaze dat odpoved .. 😖 ale nevadi.. tak to ma byt.. nemam sa tym zatazovat .. dolezite je, ze smrtou koniec neni a ze peklo neexistuje 😉
jaaj a k tej otazke... podla mna sa mame priucit vela veciam a sami najviac vieme (nasa dusa), ze ktorym .. asi .. a samozrejme k laske ... ale to zalezi aj podla dimenzii podla mna .. 😕 😕

miruska15
13. jún 2010

Ahoj Lin tak ja som na tom tak isto volila som čo mi chlap povedal.Ja a politika španielska dedina.

linette
13. jún 2010

@miruska15 dobre chapem?? ti "volakto" obchytkaval ritku?? 😅 sa im pacis .. 😉
mna to tesi ze peklo neexistuje 🙂 tym len ludia zastrasuju .. ale som pocula, ze neviem aky clovek mal ukazane ako vyzera v pekle .. neviem ci nebolo v biblii alebo tak .. len som to pocula .. ale vies ci to je pravda .. ?? .. 🙄

miruska15
13. jún 2010

A dalšia burka sa na nas ženie no super idem si kvietky poschovavat

linette
13. jún 2010

ahojcek mirska 😵 moj chlap pre istotu nebol volit 😕 🙄 ale vyzna sa do toho .. inak aj tak je jedno, ze to vyhral fico aj tak ina bude premierka .. takze to mame jedno ..
ja som volila toho koho vzdy volime.. my nasa rodina... a ti sa tam aj tak nedostali .. tak len tolko .. 😒

linette
13. jún 2010

u vas aj prsi? .. u nas nic .. vobec nic... mne uz je normalne zle z tohoto pocasia .. to nejako nevladzem .. a to je este len jun .. 🙄

miruska15
13. jún 2010

Strach mi ritku stisal.Neprši ale prši v Rakusku kde chlap robi a ide to sem aj včera to tak bolo. Ja som volila novačika uvidime čo spravia novy ludia.Vobec sa mi novy konik nepači nemožem si zvyknut

linette
13. jún 2010

"Omlouvám se
prosím odpusť mi
děkuji Ti
miluji tě".

https://www.youtube.com/watch?v=ac5SGwRPv0o
linette
13. jún 2010

sa mi plakat chce pri tej pesnicke .. 😢 je to ale normalne kedze je to ocistovacia technika .. ked sa zamyslim nad tymi slovami a spomeniem si na veci niektore .. tak ..

kessina
13. jún 2010

lin, urcite mas pravdu, ze to tak vsetko ma byt... len mna strasne ubija, ze nepoznam odpoved na tu otazku, zasa na druhej strane, kazdy ma ine priority, ine hodnoty, co je pre jedneho dolezite, to je pre druheho uplne nepodstatne. o tom to asi je, ze kazdy ma pravo najst si to svoje, len co je v skutocnosti naozaj dolezite???
pre rodicov urcite ich deti, pre mna bol dlho najdolezitejsi moj partner, no teraz vidim veci uplne inac a trosku ma to hneva, lebo naozaj neviem, ako dalej... rozdavat lasku a byt spokojna sama so sebou? jaaaj, veru nie je to lahke....

linette
13. jún 2010

@miruska15 som to inak pochopila .. naco to nemyslim 😅 ..
ja som si uz na noveho konicka zvykla .. a sa mi lubi, ze vieme pridavat obrazky 😉 a vies aj takto odpovedat cez ten odpovedz a to ti potom aj hore ukaze, ze kto ma spomina ..

linette
13. jún 2010

@kessina pre kazdeho je dolezita rodina, pretoze ku nim citime najvacsiu lasku .. a zasa k ludom, ktori nam ublizili vacsinou citime nenavist .. a to tak nema byt .. len na to vsetko treba cas sa to naucit... ale coby.. to neni spravne slovo naucit.. treba si to v prvom rade uvedomit, prist na to sam od seba a zacat ich milovat tiez sam od seba a nie preto, lebo to druhy povedal .. lahko sa hovori a tazko sa kona .. vsetko ma svoj cas ako si povedala 😉 treba zit v pritomnosti a konat tak co je pre nas teraz dolezite .. opakujem pre nas .. mat sa rad, milovat sameho seba (znie to egoisticky) ale zo srdca a nie rozumom/egom .. a o to ostatne sa nestarat .. ja sa to tiez ucim .. a veru neni mi to lahke ..
aj mne vadi, ze na moje otazky nedostavam odpovede .. a nech by som robila cokolvek tie odpovede nedostanem .. aspon teraz momentalne .. netreba sa tym zaoberat, pretoze nas to len brzdi a hneva a predsa tym nic nespravime..

linette
13. jún 2010

Když říkáte „Miluji Tě“, vypouštíte do světa myšlenkovou energií lásky, sami k sobě, k okolí, ke všem živým bytostem, k celému vesmíru. Láska je jednou z nejsilnějších a nejmocnějších energií, která nás obklopuje. Je-li nepodmíněná, čistá a upřímná je nejsilnějším lékem na všechny bolesti těla i duše.
„Omlouvám se“ je upřímným vyjádřením lítosti. Lítost nemusí být omluvou za slabost, je to omluva za naše jednání, mnohdy chybné, způsobující bolest či utrpení. Omlouvejte se, dokonce se často omlouvejte sami sobě za hříchy, jež jste se na sobě dopustili. Jak říká Hew Len – omlouvám se neříkáte proto, aby to slyšelo božství, ale aby jste to slyšeli vy sami.
Vyslovíte-li „odpusť mi prosím“, říkáte nahlas, že si uvědomujete možných chyb, křivd a bolestí, jež jste se mohli dopustit. Odpuštění je velmi důležité, odpuštění sobě samému je vyjádření našeho uvědomění toho, že se můžeme dopustit chyby, ale zároveň se nelitujeme, neboť víme, že rosteme a snažíme se býti lepšími lidmi.
„Děkuji Ti" je výraz vděku a pokory za vše, co nás potkalo. Vyjádřením upřímného vděku i za věci, jež vás zranily, ublížily vám, způsobily nepříjemnosti, strach i bolest dokazujete, že si uvědomujete hodnotu všech věcí, které vás oblokupují, nejenom hmotných, ale i zkušeností a situací. Děkujte každý den za vše, co vás potká. Děkujte za to, že jste, že se ráno můžete probudit, že můžete prožít další, že máte příležitost k růstu i ke změnám.

miruska15
13. jún 2010

Majme sa radi take ake sme s chybami s kilami atd.nie sme stopercentne.A odpovede niekedy pridu ked to najmenej čakame ja som toho nazoru že všetko sa vyrieši samo netreby na nič tlačit.

kessina
13. jún 2010

pekne si to napisala 😵 ale ako milovat, ked nas niekto sklame?? znici doveru... jasne, ze to chce cas, ale da sa uplne zabudnut a odpustit?? su ludia, ktori nedoveruju, u tych si musis najprv doveru ziskat, aby si bol ich priatelom a su ludia, ktori doveruju, aj napriek tomu, ze toho druheho nepoznaju... az do chvile, pokial ho ten druhy nesklame.
niekedy su veci take komplikovane... alebo si ich komplikujeme my??
ved sa aj tak hovori, ze treba zacat u seba a pokial nemilujes seba, nemozes milovat ani ostatnych...
pises, ze sa tym netreba zaoberat, ja mam prave opacny pocit, ze som to dlho ignorovala a neriesila a ze prave teraz by som to mala riesit a ist "do hlbky", zaoberat sa tym, rozoberat, zistovat...

linette
13. jún 2010

@miruska15 ano suhlasim .. vsetko sa deje vtedy kedy ma a tak ako sa to ma .. tu si dovolim prekopirovat jedno mariankine motto ktore som si hned oblubila:
Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
a este nieco .. nikto nie je dokonaly a vsetci sme si rovni .. ale sami pre seba by sme mali byt ti najdokonalejsi a milovat sa ..

kessina
13. jún 2010

miruska, urcite sa casom vsetko vyriesi, ale nie sme tu prave preto, aby sme si my urcili akym smerom sa nas zivot bude vyvijat?? Ak by sme len sedeli a cakali, pokial sa nieco stane... ked clovek nic neurobi, nic sa nestane
nie je to tak??

linette
13. jún 2010

baby ja som pred par dnami si nieco uvedomila .. nebudem opisovat presne, ze co, ale napisem to proste v skratke .. boli casy ked som priatelovi dobre nalozila a on za to vobec nemohol .. som konala uryhlene, nerozvazene, z hnevu, z nenavisti ale nie voci nemu, atd... proste som mu velmi ublzila za to za co vobec nemohol, som ho aj obvinovala .. ja som si prave toto uvedomila pred par dnami a dobre som sa vyrevala .. normalne, ze som az teraz po par mesiacoch som si uvedomila co som to robila a dnes som mu to povedala a prosila som ho o odpustenie (mi aj odpustil a sa aj tesil, ze som si to uvedomila).. je to zlvastne, ze az teraz som sa "zobudila" no pre mna je to velikansky krok aj ked sa to nezda .. uvedomila som si chybu, priznala som si ju a v podstate som to aj olutovala .. (lutovat sa nema) .. a predsa to bolo na nieco dobre .. vidite .. vsetko ma svoj cas a sam od seba treba na to prist a pochopit .. u kazdeho je to inak ..

kessina
13. jún 2010

mam taku melancholicku naladu.. urcite to bude aj tym uprsanym pocasim 😔
dakujem vam babulky za nazory, myslim, ze sa idem trosku ponorit do meditacie, "vycistit si myslienky"
tak vam prajem pekny vecer 😵

linette
13. jún 2010

jaaj a este som zabudla.. dnes som mu povedala, ze je pre mna ten najdokonalejsi 😵 aj ked nikto nie je dokonaly ani on ani ja, .. pre mna je aj tak tym dokonalym on sam 😵 😵 neviem ci chapete ..

linette
13. jún 2010

@kessina ty si normalne mojim zrkadlom tymi otazkami .. akoby som seba citala 😅 😕
zabudnut sa neda ale odpustit ano .. ak odpustis ziskas taky pocit ktory ti neviem opisat.. raz denisocka spominala, ze aky uzasny pocit je odpustenie .. ale treba to robit naozaj z celeho svojho vnutra a vtedy ked citis, ze ano .. nie vtedy ked chces ale hlavne ked sa na to citis ..
vsetko by sa malo robit vtedy a tak ako to clovek citi .. veru veci su neni tak komplikovane ako si to myslime a vidime teraz .. za par rokov sa na to aj tak inak budeme pozerat .. a to az s odstupom casu uvidime .. a hadky, konfilkty, nenavisti, nedoveru, ublizovanie, sklamanie ... vsetko ludia vytvaraju .. ale zasa vsetko to zlo je potrebne aby sme sa poucili a boli mudrejsi .. co uz .. 😖 ludia a situacie k nam prichadzaju presne tie, ktore maju, ktore potrebujeme aj ked si to nechceme pripustit za ziadnu cenu, pretoze nie vzdy je to prijemne .. ale veru je len na nas ako sa k tomu vsetkemu postavime .. len a len na nas .. a nech by sme sa rozhodli akokolvek .. je to to dobre pre nas .. aspon si to ja tak vysvetlujem ..