Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
21. jún 2010

Alebo skor odborník na anjelske znamenia, anjelské čísla 😉

dali4
autor
21. jún 2010

@miruska15 mohla to byt maminka 😵

marianka79
21. jún 2010

@dali4 tie trojky a šestky boli doobeda a ostatné dnes večer 😉

marianka79
21. jún 2010

idem ja spinkat anjelinky papa 😵

jery51
21. jún 2010

ahojte kočeny 😉

marianka79
21. jún 2010

111 Prúd energie vzhľadom na elektrinu, peniaze, vodu, sexulálnu energiu a veľa iných. Tvoje myšlienky sú zamerané na začiatok nového cyklu. Čo chceš robiť alebo zmeniť sa hodí k novej fáze tvojho života.
444 Škola záhad: Čo sa v okamžiku odohráva, je lekcia pravej skutočnosti. Tu ide viac o učenie, napr. čítanie knihy alebo duševnú činnosť na určitú tému, ako o konanie. Tvoj duchovný sprievodca nesúhlasí s tvojimi myšlienkami alebo nápadmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Nie” na tvoje otázky alebo nápady.

trojky a šestky som tu už dávala tie sa mi ukazujú často

marianka79
21. jún 2010

@jery51 ajoj moja ja už idem tak nepokecáme papa ☹

jery51
21. jún 2010

@marianka79
tak aspoň dobrú noc a všetky blchy na pomoc 😀

dali4
autor
21. jún 2010

Dobrú nocku prajem všetkým... 😵 😵 😵

marianka79
22. jún 2010

dobré ránko prajem všetkým nech máte krásny den plný štastných chvíl a nech vám všetko vyjde tak ako si prajete tak ešte raz krásne dobré ránko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a dakujem za každé nové ráno i den 😵

linette
22. jún 2010

dobre ranko slniecka 😵

@marianka79 aké krasne slova hned na rano 😵 😵 😵
ako krasne dokazes precitit vsedne veci navokol, ktore su v skutocnosti tie najdolezitejsie 😵 mas plno sily, energie 😵 😵 nech ti to vydrzi a zostat nam stale takato stastna 😵 😵

linette
22. jún 2010

marianocka tie cisla.. si aj pamatas na co si priblizne myslela ked ti prisli?

linette
22. jún 2010

vravis, ze pri zumbe sa vrti sa vrti zadkom? 😅 😅 tak to je pre mna 😀 😀 😀 😝
aha lekcie 😅

https://www.youtube.com/watch?v=qsSrq3HBa7A
miruska15
22. jún 2010

Dobre ranko.Včera mi spadol net tak sory že som sa nerozlučila.
Dali ako ti spinka mala v noci, mne maly akosi už nechce v noci papat.Vypije 60 a nadranom 40 asi ho necham spinkat ja mu totiž davam aj ked si nepyta,asi robim chybu.
Marianka ach tie čisla ja som tiež stale obklopena čislami ale taketo kombimacie 158,155,558,1551,855 atd.Všade kde sa pozriem kombinacia 158.Zvlaštne na hodinkach,špz, dokonca učet v obchode ja neviem či si to nahovaram.Vždy sa usmejem a pomodlim sa.

linette
22. jún 2010

dnes som snivala, ze som bola u lekara ani neviem preca (sa mi zda, ze z mamou pre volaco) a ten lekar si ma vyhliadol a chcel ma zbalit 😀 😀 😀 celkom bol inac zlaty, lenze ja mam uz mojho samceka 😵

linette
22. jún 2010

@miruska15 dobre ranko 😵

Kombinácia čísla 1
Číslo 1 a 5, napríklad 115 alebo 551 - vaše myšlienky sú tým, čo mení váš život. Naďalej ich teda smerujte vytúženým smerom. Pokiaľ si blížiace sa zmeny neželáte, môžete ich zastaviť alebo zmeniť tým, že pozmeníte svoje myslenie.

linette
22. jún 2010

mirus urcite si ich nenahovaras 😉 ja vacsinou vidim trojky .. nie samotne.. skor v nejakej kombinacii .. 😕

linette
22. jún 2010

@miruska15 ako u vas s pocasim? .. priamo u nas ziaden extra vietor zatial...

miruska15
22. jún 2010

to je zvlaštne a pravdive.
Musim ešte povedat ked mamina zomierala tak som sa velmi bala aby nezomrela 15 vtedy mala Ivanka narodeniny.A ona chudiatko ako keby to vedela tak zomrela až 16.Ja na nahodu neverim všetko je tak ako to ma byt nahoda neexistuje.

miruska15
22. jún 2010

@linette pofukuje ale neni to strašne ale hnusne tu je zima a pod mrakom ale to je asi všade.LETO kde si.

miruska15
22. jún 2010

a začalo pršat zase.

linette
22. jún 2010

@miruska15 maminka tvoja vydrzala koly ivke 😔 mozno to tak malo byt, mozno to maminka vedela, ze na ivkine narodeniny nie a mozno ty si to privolala aby o den zila dlhsie ...
nahody neexistuju ...
moj dedko zomrel vtedy ked mala jeho sestra narodeniny .. 😢 😔 si to vies predstavit ake to je zelat niekomu vsetko najlepsie ked nam dedko vtedy zomrel ☹ ono sa to tak udialo a s dovodom ...

linette
22. jún 2010

podla mna bude cele leto taketo .. 🙄 🙄
striedat slnecno horuco a dazdivo s chladnejsim vzduchom.. budeme striedat plavky s kabatkmi .. kde je ten stred??? 😕

linette
22. jún 2010

ja mam na sebe rolak 😀 😕 😝

miruska15
22. jún 2010

@linette ja som ešte v pižame ale idem sa skulturnit.

linette
22. jún 2010

@miruska15 ze skulturnit 😀 😀

linette
22. jún 2010

a ja mozem pomaly kulturne vyrazat do roboty 😝
papa babiky a majte sa krasne a prajem krasny den plny radosti a stastia 😵 😵

marianka79
22. jún 2010

@linette ahoj nie tentokrát neviem fakt na čo som myslela pri tých číslach no dnes som kukla na hodiny na notebooku a bolo na nich 4:44 neviem prečo sa mi vždy čas sám od seba premení vždy si ho nadstavím a on sa o pár dní zmení 😖 bolo to pred necelou hodinou teraz mi ukazuje čas 5:26 😒 😕

marianka79
22. jún 2010

Pre minútu stratiť život

Klasická cesta do práce, chodím celý týždeň na šiestu, pretože chcem mať čo najskôr odpracované hodiny v týchto krásnych dňoch. Vodičák mám cca 2-3 mesiace a každé ráno potrebujem byť plne prebudená, aby som mohla šoférovať. Našťastie so vstávaním ani s prebudením nemám problém, takže za volant sadám vždy čulá. Dnes nebol na ceste takmer nikto, šla som po ulici, kde boli na chodníku každých 10-15 metrov zaparkované autá. Zrazu som dostala bleskovú víziu.

Z chodníka odrazu rýchlo, bez akéhokoľvek náznaku vyštartovalo auto, šedá škoda. Na zadnom sedadle sedelo dieťa, asi 6 ročné dievčatko, nepripútané. V mojej rýchlosti 50 km/h som nestihla nič spraviť, napálila som to zozadu do nich a videla som, ako dieťa preletelo cez predné sklo.

Totálny šok, okamžite som spomalila, o pol sekundy neskôr mi bez blinkru či svetiel vyletela šedá škoda do cesty. Stihla som ich obísť, oproti našťastie nikto nešiel, periférne som videla aj to malé dievčatko. Pani mi ospravedlňujúco zablikala, svetlá si zapla aj tak až po asi 500 metroch a pokračovala v jazde. Uvedomovala si vôbec, ako to mohlo skončiť?? Pár sekúnd som asi šla na auto-pilota, bola som v absolútnom šoku. Nebyť vízie, zabila by som človeka. Dieťa.

V uponáhlanej dobe, ako je táto to vyzerá, že človek zabúda na základné priority. A to zdravie a život, nie len jeho, ale i jeho blízkych. Hneď po zaparkovaní mi na rozum prišiel výrok, ktorý som kedysi dávno videla napísaný v autobuse, ktorým sme šli na výlet.

Nie je zlé pre život stratiť minútu, no pre minútu stratiť život.

Chcela by som vás poprosiť, NIKDY nie je nič dôležitejšie ako život vás, alebo vašeho blízkeho, dávajte prosím pozor, počúvajte svoju intuíciu, hlas svojho srdca a uvedomte si, že práve kvôli tej minúte, pre ktorú sa ponáhľate môžete prísť o niečo, čo by sme si mali ceniť viac ako čokoľvek iné. ŽIVOT.

Posielam vám všetkým lásku a prajem veľa šťastia na všetkých cestách