Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
22. jún 2010

ahojcek marianka 😵
notebook ti asi nieco naznacuje .. zeby cas?? ..

linette
22. jún 2010
linette
22. jún 2010

Orby sú portály medzi dimenziami (“červie diery”), cez ktoré prenikajú inodimenzné reality cez závoj treťodimenznej ilúzie. Tieto portály sa otvárajú čoraz častejšie, pretože vy, bytosti Zeme, ste na hranici intergalaktickej komunikácie.

Tí jasnozrivejší budú skôr vnímať túto intergalaktickú komunikáciu cez orby. Iní, ktorí sú skôr jasnočujní alebo jasnocitní, budú túto komunikáciu vnímať skôr cez svoje telá alebo ako vnútorné volanie. Nebojte sa orbov! Sú vskutku reálne, ale patria k vyššovibračnej a kvantovej realite. Mnohé z nich sú v podstate kvantové portály, kým iné vedú do iných dimenzií iným spôsobom. Kvantové portály prenášajú správy okamžite, kým vyššovibračné portály sú tu na to, aby vás naučili pohybovať sa medzi dimenziami.

Orby sú Metatronické Krištalické Kódy

Zrýchľovanie krištalickej energie je dokázané objavením toho čo nazývate „orby“. Vskutku tieto vytvorili celkom rozruch v „Novom Veku“ metafyziky. Hovoríme vám, že tieto orby sú zjavný dôkaz pre tých z vás, ktorí ich vidíte a fotografujete na vašich digitálnych fotoaparátoch. Orby sú jedna veľmi skutočná stránka vynárajúceho sa kryštalického poľa na Zemi. Tí z vás, ktorí sa rozhodnú vyvinúť do MerKaNa začnú naozaj priťahovať a vytvárať orby keď dosiahnete Celistvosť Posvätnej Jednoty.

Toto sú potvrdenia zvýšenej a zvyšujúcej sa schopnosti vnímať energie vyšších dimenzií súvislého svetla Božského Ja.

Vidíte, krištalické orby sú geometrické emanácie (vyžarovania) Metatronického súvislého svetla. Sú to kódy a komunikácie, ktoré sú názorné podchytenia odhalení. Odhalení, ktoré odhaľujú, že prekrývajúce závoje, ktoré vás oddeľovali od „Bezchybného celistvého tvaru“ Boha Stvoriteľa sa rozplývajú.

Existuje niekoľko typov orbov. Niektoré sú pre ľudstvo hromadne, iné pre jednotlivcov. Všetky orby majú Metatronický pôvod a nesú kódovaný geometrický otlačok jedinečného účelu. Tie, ktoré sú premenlivou masou víriacej energie, sú (okrem iných úžitkov) éterické energetické telegramy. Oni sú potom umelci a tvorcovia vašich pravých Obilných Kruhov (Crop Circles). Ďalšie sú zamýšľané pre jednotlivca keď vyrastiete do Mer-Ki-Vic(kého), Mer-Ka-Vic(kého) a Mer-Ka-Nic(kého) Vedomia. Tieto orby sa môžu a prejavujú výhradne aby s vami vzájomne pôsobili keď sa snažíte zvliecť staré roztrieštené stránky polarity a rozvinúť svoju súvislú krištalickú povahu.

linette
22. jún 2010

toto je uz neviem kolkata verzia na orby .. co to vlastne v skutocnosti je? 😕

jery51
22. jún 2010

@linette
myslíš to na tých fotkách, čo si mi posielala??

linette
22. jún 2010

@jery51 ahoj 😵
ano .. to su tie fotky co som mala aj v albume ..

dali4
autor
22. jún 2010

Ahojte 😵
O tých orboch to je zaujímavé 😕

dali4
autor
22. jún 2010

Jééé nedala som do albumu fotky s Marekovej školky v prírode, tam bolo orbov až až... Napravím to. 😉

linette
22. jún 2010

ja si myslim ze orby su aj z prachu, pelu, .. ale su to aj energie .. ako duse, anjeli ..
v podstate aspon mame vysvetlenie kto robi tie kruhy v obili 😉

dali4
autor
22. jún 2010

Dala som do albumu fotky... kuknite orbíkov 🙂

dali4
autor
22. jún 2010

Mišelka zaspala pred večerou 😝

dali4
autor
22. jún 2010

Na jednej z tých fotiek je ten orbík prúžkovaný... 😕

ivanko8
22. jún 2010

Ahojte Anjelinky, tak už som si pridal aj nejakú fotku. Je už štyri roky stará, (ale nenašiel som lepšiu, aj táto je naozaj ako do pasu) takže ak ma stretnete, mám ešte menej vlasov a pekne zošediveli.

marianka79
22. jún 2010

@ivanko8 aha pan učitel?alebo profesor? idem ja už konečne spat 😝

marianka79
22. jún 2010

@dali4 tóóólko orbikov akoby anjelikovia bdeli nad nimi 😵

marianka79
22. jún 2010

dobrunkú nocku anjelinky a anjelik som snorila po autách až doteraz 😀 😝 tak papa

ivanko8
22. jún 2010

@linette, orbíky sa vyskytujú v zvýšenej miere naozaj len v poslednom desaťročí. Ale tomu článku, čo si sem dala, som neporozumel ani ja. Zvlášť tej časti o kryštalických kódoch. Akurát som sa pobavil na: "potvrdenie zvýšenej a zvyšujúcej sa schopnosti vnímať energie vyšších dimenzií " môjho foťáku. 😀 😀 😀
Omnoho viac sa mi páči to, čo je na tom odkaze k tete Kateřine.
Taký lepší foťák som si kúpil ešte v deväťdesiatom prvom a nefotím síce veľa, ale už som fotil aj minimálne štyri svadby (v rodine) a to aj s tancovačkou, kde sa to riadne prášilo, ale orbíky nikde. Až vlani, na liečiteľskom kurze Image Therapy, čo boli hlavne prednášky. Takže ja mám podklady zrejme len pre ezoterické vysvetlenia ich pôvodu.

ivanko8
22. jún 2010

@marianka79 učím na vysokej, ale profesor nie som.

ivanko8
22. jún 2010

Pridávam fotku dvoch zaujímavých orbíkov. Jeden je v pokoji a druhý pri ňom šantí.

linette
23. jún 2010

dobré ránko ludia 😵 svieti nam tu slniiiieeeeeeeecko 🙂 🙂 🙂

dnes sa mi taka prkotina snivala .. 🙄 takze: stala som pred nejakou velmi vyokou branou s priatelom (podobala sa tej z addamsovcov) a volakto nam otvorit dvere.. nejaky luxusni ludia tam byvali, ale zaroven som mala pocit, ze po nas idu .. potom som sa nemam sajnu kde ocitla, viem len, ze som zacala "teleportovat" aby som sa odtade vedela dostat .. prvykrat som sa dostala na hajzel do hotela, kde som sa shvovavala, dosli ma tam hladat ja som tam vlastne bola ale oni ma nevideli.. asi som bola priesvitna tou teleportaciou.. mi to islo cudne, lebo dusa vysla a telo zostalo ale s tou dusou som vedela vsetko robit ako v tom hmotnom svete .. nakoniec sme asi z toho domu nejako usli a utekali, utekala za nami policia, nas obklucila a to sme utekali pri hoteli stardus a ja som vykrikla, ze chyt ma za ruku a zopakovala som to a nakoniec som chytila ja priatela za ruku a teleportovala sa 😅 a skoncili sme u nas doma, kde sme sa asi tiez museli schovavat.. no a pamatam si, ze u nas bola dobra cokolada 😅

normalne mi je cudne po tom sne.. mi to stale vrta v hlave 😝

linette
23. jún 2010

@dali4 miska normalne, ze surovo zaspala pred vecerou? .. 😕 😀 ale dalinka ved ty dobre varis 😅 😝
ja by som povedala ze su energeticke orby prave tie tmavsie, zretelnejie v ktorych vidno take kruzky .. 😕

linette
23. jún 2010

@ivanko8 ja si to tiez podobne myslim ako ty 😉
akurat, ze mne sa podarilo odfotit nas nabytok cierny ked bol plny prachu .. keby si videl tie orby.. bolo ich tam ako huby po dazde ... to boli tie, ktore sa vyskytuju z prachu .. take slabe priesvitne ale roznych velkosti ..
mas dobru fotku 😉 a na akej vyske ucis? len nepovedz, ze na stavebnej 🙄

linette
23. jún 2010

pridam sem aj ja jeden orb .. som ho odfotila este vlani, vacsina dievcat ho pozna ..
on mi prisiel ako znamenie ..

linette
23. jún 2010

ked sa pozeram na ten orb a zvacsim si ho, tak normalne v strede akoby bola hviezda .. 😕

marianka79
23. jún 2010

@linette lin ty si tu non stop 😀 😝 😉 ja preto sem kukám lposledný krát tak často lebo stahujem filmy a už 4 dni mám zapatý notebook a ne a ne sa to stiahnut 🙄 inak vám prajem krásne slnečné dobré ránečko anjelinky a vela pozitívnych vecí nech vás dnes postretáva 😵

marianka79
23. jún 2010

@ivanko8 takže fyzik alebo chemik alebo čo 😝 som zvedavá linettka naša by mala protekciu keby si bol na stavarine 😉

linette
23. jún 2010

@marianka79 ja som tu len rano a na vecer .... ked nedojde samec tak nonstop 😀 😀
co by som ja bez vas robila, ked vas uz tak velmi lubim 😵 😵 😵

ale uz musim utekat .. 😝 😝
papa

linette
23. jún 2010

4 dniiiiii????? 😕 😕 😕 a to nevies nejako prerusit a potom dat pokracovanie??