Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
23. jún 2010

@linette nie ked sa preruší tak aj stahovanie sa preruší a treba odznova lin ale ja stahujem naraz 3 filmy a jeden album 😅 dva filmy sú album na 78% a jeden ten film vobec 😒

dali4
autor
23. jún 2010

Ahojte decká 😵 😵 😵

@ivanko8 je fajn že ta vidíme 😉 . Inak presne nad tým som dneska rozmýšlala ako foták može vnímat 😀

dali4
autor
23. jún 2010

Tu je ten prúžkovaný

dali4
autor
23. jún 2010

@marianka79 no čo autíčko, už máš vybrané 😉

dali4
autor
23. jún 2010

Sa mi dneska snívalo o povodniach. Že som kukala doma cez okno a videla som ako sa k nám valí voda 😠 . Rozmýšlala som vtedy nad tým že som neverila že to aj k nám príde a predsa. Ale myslím, že sú to záblesky, ktoré sa mi uložili v pamati pri pozerání večerných správ 😝 . Nezvyknem pri nich sediet, no moja polovička pozeráva tak sem tam niečo zachytím.

jery51
23. jún 2010

zdravím žienky
samé nové foto 😉
ja som orbíkov nenafotila ☹

dali4
autor
23. jún 2010

Ahoj @jery51 😵 , ani ja ☹ toto fotili učitelky v škôlke v prírode. Ani sa nepamatám že bysme mali na nejakých našich fotkách orbíkov. Alebo že bysom si ich nevšimla... ?

terez34
23. jún 2010

ahojte kocky dnes je u nas krasne trochu pofukuje ale to neva aspon sa dalo ist do zahrady bola som u susedy na kavu ma tiez taku malu kozicku ako ja tak sa trochu pohrali teraz mi ju kocky zorali vonku tak tu mozem nachvilu kuknut

miruska ty si pisala ako tvoja maminka pockala aby to nebolo na ten ivkin den moja maminka odisla presne na svagrinine narodeniny a ocino zase na Katarinu neviem ci sa bali ze na nich zabudnem tak mi odisli v dni ktore mi to maju pripominat ale zabudnut sa neda a je zvlastne ze ked sa v nasej rodine nieco udeje tak vzdy to nieco pripomina a hlavne svagrina ked ide na operaciu (ona uz ich ma za sebou 15 tak jej to padne na neaky den ktori ma pre nu vyznam je to zvlastne

linetka u nas je naozaj krasne byvam v meste a vlastne od mesta 😀 😀 je to asi 3km.od mesta na takom kopceku je tu naozaj fajn inac pochadzam z mesta ale nemenila by som to za nic na svete 🙂

ivanko je to zvlastne ale ked som citala od teba prispevky neviem preco som si myslela ze si ucitel a predsa a k tomu na VS super 😉

terez34
23. jún 2010

ORBIKY? taqk z toho som jelen 😀 😀

marianka79
23. jún 2010

ahojte babeny ja len na skok idem do práce dnes som sa zasekla s patkom vo výtahu 😒 boli sme tam jak figurky vo vitríne 😀 😀 😀 😅 😅 😅 som sa nasmiala na nás musel príst ujko opravár a dat nás dolu 😅 tak papa idem pracovat nech máte príjemný zvyšok dna a pekný večer 😵

linette
23. jún 2010

@marianka79 ja ked stahujem cez operu tak mi prerusene ulozi a potom stahaju od tade odkade prestalo ale nie vzdy ..
si pamatam, ze aj ja som raz zostala s mamou vo vytahu ale v takom skaredom bez okna u nejakej navstevy .. no veru to do smiechu nebolo .. ale ty si to brala v pohode a so smiechom a to je supis 😉 🙂 🙂 a co patko nebal sa?

linette
23. jún 2010

@dali4 to si mala sen s tych novin urcite .. nemysli na take, zeby bola pri vas voda.. take sa nestane .. 😉
ten orbik skoda, ze ho nevidno poriadne cez to drevene.. neni aj v nom taka hviezda? 😕

linette
23. jún 2010

@terez34 o stranu dozadu si vies precitat o robikoch co to 😉 som tam dala jeden link, ktory je najpravdepodobnejsi opis orbov 😉

dali4
autor
23. jún 2010

Ahoj linetka 😵

linette
23. jún 2010

ahoj dalinka 😵
vidim, ze si uz neni modra 😝 😅

dali4
autor
23. jún 2010

😅 niesom veru. Som si povedala že ked tu všeci máte normálne fotky tak si aj ja dám 😅 ... 😉

dali4
autor
23. jún 2010

imikimi boom už je minulosť 😅

dali4
autor
23. jún 2010

Mišelke sa začína vyhadzovat ekzem 😒 ... presne ten istý čo aj Marek mal ked bol v jej veku, ešte aj na rovnakom mieste.

linette
23. jún 2010

@dali4
ze imikimi boom 😀 😀 😀 a este taaz boom 😀 😀
original je original a je len jeden 😉 🙂 😅 😵
ale konecne s teba vidim viacej ako modru tvar s taaz vlasmi 😉 vies, ze mas dobre fotky? .. 😉 🙂

ekzem??? ... 😕 a to moze byt ze reakcia ockovania?

dali4
autor
23. jún 2010

@linette to neviem, na to radšej ani nemyslím 😕 že s očkovania ☹ . Fakt neviem... to je taký ekzem ktorý má strašne vela detí ked sú malé a potom s toho vyrastú. Ja som taký istý mala. Len ja som to mala na stehnách ale Marek s Miškou na tvári 😒 . Na lícach také šervené flaky s chrastičkami.

dali4
autor
23. jún 2010

červené 😅

dali4
autor
23. jún 2010

Inak to dobre svrbí 😖

linette
23. jún 2010

@dali4 fiha 😕 😕 ☹ ked to ma strasne vela deti tak to teoreticky moze byt z ockovania .. ved ockovania dostava kazdy 😔
dalinka dolezite je ze z toho vyrastie 😉
a je na to nejaka masticka aby si to miska neskrabala, ze?

dali4
autor
23. jún 2010

Kto vie je to možné 😕 . Mastičky sú na to rozne. Niekedy pomáha aj udržiavat to mastné, stačí obyčajná nivea. Ale niekedy sa ten ekzem zhorší a musí sa to trošku liečit mastičkou. Kožná nám zvykla predpisovat. No, budem musiet zájst aj s Mišelkou.

linette
23. jún 2010

dalinka a to zmizne rychlo, ze? .. udrzuj jej to teda poriadne mastne aby si to neskriabala a aby nemala flaky na licku ...

linette
23. jún 2010

nivea krem je super 😉 ja mam dost citlivu plet a jedine z kozmetiky na xycht je nivea a garnier pure (ta blbost co umyva a zaraven odlicuje).. zatial .. ked som skusala hocico ine som sa vyhadzala 😒

dali4
autor
23. jún 2010

Aleboooo skúsim homeo mastičku 😉 , to bude rozumnejšie. linetka to je tak s tým ekzemom, že to sú obdobia kedy sa to vyhadzuje, potom je zase obdobie kludu. Marek to takto mal až do dvoch rokov a potom sa mu to začalo vyhadzovat zase na zadku, na polkách 😝 ale už tak miernejšie a máva to doteraz ale je to čím dalej menej. Teraz ked sa mu to vyhodí tak to ani nenatierame a za tri štyri dni to zase zmizne a má pokoj na tri mesiace.

dali4
autor
23. jún 2010

tu homeo som myslela namiesto tej od lekárky. Nivea je super 🙂

linette
23. jún 2010

@dali4 takze takto dlho to trva ☹ ja som take asi nemala.. nepamatam si to .. mala som ale ine pupaky v puberte 😔
a vies, ze som ti aj chcela navrhnut ci neskusite homeo ? 😉 🙂 to je najlepsi napad a mozno jej zaberu uplne na stalo 😵 🙂