Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
23. jún 2010

@dali4
ahoj tak malinká má ekzém, musí ju to svrbieť, zlatičko...
a to má atopický?

jery51
23. jún 2010

ženy moje ja bývam teraz taká unavená z toho môjho experta, začína chodiť a stále len beháme.. fuuu riadna zaberačka na kríže, poviem vám... 😅
ale nevadí aj tak sa teším z neho, bo som sa bála, že bude lenivý..
no čo musíme si tým prejsť a ja som tu predsa pre neho, no nie?

marianka79
24. jún 2010

dobré ránko anjelinky trochu vtipu na ráno 😝 😀 😀

Jeníček se ptá svého otce:
"Tatínku, co je tohle za dům?"
"To je dům radosti."
"Tati, pojď dovnitř..."
"To nejde, až jindy."
Druhý den se Jeníček vypraví do domu radosti sám.
Vejde dovnitř potká ho kuchařka.
"Copak tu děláš, chlapečku?", ptá se ho.
"Tatínek říkal, že je to dům radosti, tak mi nějakou udělejte."
A tak mu kuchařka udělala 3 palačinky s čokoládou.
Když přišel Jeníček domů, otec se ho ptal, kde byl.
"Byl jsem v domě radosti"
"Proboha cože? A jaké to bylo?
"Ani se neptej. První jsem zvládl v pohodě, druhá.....už mi dala zabrat a tu
třetí........ jsem jen roztáhl a............ vylízal..........."

marianka79
24. jún 2010

@dali4 ano mám vybraté a som ho aj videla stojí pred našim barákom akoby mi ho anjelikovia podstrčili že aha tu je pozri aké je pekné 😵 hmm nikdy som ho tam nevidela až teraz

marianka79
24. jún 2010

@terez34 nič si z toho nerob ja ked som počula slovo orb 😲 óóó že to čo je 😀 😀 😝 ja mám tiež odfotených ale to je zrejme len prach 😉

marianka79
24. jún 2010

jáááj ani mi nespomínajte očkovanie dnes idem na tetanovku 😢 😅 😕 snád nebudem jak sralo lebo injekcie sa bojím a ešte aj to v nej čo bude 😖

inak fakt tá nivea je parádna ja xicht len s nou si mastím a aj indulona je dobrá to sú dva najlepšie krémy 😉 dalinka nech to malinkej čím skor prejde zvlaštne že moj patko vobec nebýval vyhádzaný mal vždy jemnunkú pokožku a aj teraz má uvidíme čo mu porobia hormóny v pubiše 😝

marianka79
24. jún 2010

@jery51 tebe prajem vela sily a hlavne postreh 😉 my mamy vieme prečo 😝 😵 🙂

marianka79
24. jún 2010

@dali4 to tvoje motto...........niečo mi vraví 😔

linette
24. jún 2010

dobre ranko snehulienky 😵 😵

takze sen z nedele mam vylusteny 😖 sem som ho tusim ze nepisala ..
v skratke to bol sen, kde som snivala so svojim spoluziakom byvalym (ktory mi nukal robotu a ja som ju nezobrala koly praxe), volaco som sa ho pytala co som chcela vediet a on mi odpovedal a ze bol smutny lebo ze ta firma neni dobra, neni to take lahke atd ..
ja som to pokladala za prkotinu co som vtedy snivala, za dolezite som brala to co mi odpovedal..
no a vcera som sa volaco dozvedela o tej firme 😠 😠 😠 ale neviem ci to je pravda, lebo ludia si radi domyslaju ..

linette
24. jún 2010

@jery51 aspon si udrzis svoju postavu 😉
moze byt zlatulinky ako tak uteka a ty za nim 🙂 😵
prejdes tym neboj a ti to tak rychlo ubehne, ze si to ani nestihnes uvedomit.. tak si pekne vychutnavaj kazdu jednu sekundicku so svojim babatkom kym je este malinky 😵

linette
24. jún 2010

@marianka79 na tetanus?? ☹ ☹ to bolo moje posledne ockovanie zatial .. som mala vtedy tusim ze 14 rokov .. a bolelo, revala som, plakala, branila, potila, srdce mi busilo, ... hrozny pocit.. to ten panicky strach z ihly .. ani nie z toho co je v tom ale z ihly.. lenze teraz ked si predstavim co davaju do tych striekaciek tak sa mi strach zdvojnasobuje 😔
drzim ti palce marianka, ty si silna to vydrzis 😉

linette
24. jún 2010

na tetan sa chodi kazdych desat rokov? ..
mne vtedy lekarka povedala, ze nabuduce v 21 co mi nesedelo .. ale ja napojdem nikam .. 😠 😠

dali4
autor
24. jún 2010

@jery51 neviem či to je atopický, mne to vždy bolo vysvetlené iba tak že to je detský ktorý časom vymizí. Ja som ho mávala vždy cez zimu. Marek s Miškou v lete.

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 tak to si píš že ti autíčko anjelikovia podstrčili 😉

dali4
autor
24. jún 2010

jery inak sa drž, čo sa krížov týka... Jaj mna to čaká za chvílu tiež. Velmi sa na to teším no bude to drina 😅 . Momentálne mám posunutý stavec v krčnej chrbtici, tak sa neviem ani pohnút. V utorok som chytila poriadny prievan a ešte k tomu v poslednom čase zase vystupuje moje ego do popredia 😝 🙄 , myslím že to je 50% zdravotných problémov... no nič, idem sa nad sebou zamýšlat a napravit to 😉 .

dali4
autor
24. jún 2010

marianka dobrý ftípek 😀

dali4
autor
24. jún 2010

@linette vidiš, čo som ti hovorila...sny sú proste také 😉 , vždy sa až časom ukáže že čo nám naznačujú.

dali4
autor
24. jún 2010

lin chod na tu tetanovku 😕 ... to je ozaj niečo, čo by mal človek podstúpit.

dali4
autor
24. jún 2010

Viem ako velmi sa bojíš, ja som takto so zubárom ☹ . Ale... máme tu predsa našich pomocníkov, anjelikov ktorý nám pomožu prekonať strach 😵

dali4
autor
24. jún 2010

Pozrite ešte tohto, aké dve bodky má vnutri

dali4
autor
24. jún 2010

Alebo to tam presvitá pozadie???

dali4
autor
24. jún 2010

Tu som začala kurz ale absolvovala som iba Energetiku 1. http://www.maitri.sk/cyklus-seminarov-o-lieceni...

dali4
autor
24. jún 2010

A Janka Sušková tam bola tiež 😵 http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/anjeli-st...

dali4
autor
24. jún 2010

Jaj... nejde to 😕 . Dajte si tam reláciu Anjeli strážni a zadajte 20. týžden.

miruska15
24. jún 2010

@dali4 ahoj tak s ekzemom som si užila svoje .Aj Ivka je stale vyhydzana a v noci si to rozškriabe až do krvy.Stale jej za to nadavam ale chudatko ona za to nemože ked spi tak to nevie kontrolovat.
Ps.Tak a mame 8m.a 7400g. Huraaa

dali4
autor
24. jún 2010

@miruska15 ahoj 😵 gratulujem 😵 . A Ivka to má kde? Lebo Marek to mal iba na papulke aj Miške sa to tak začalo.

miruska15
24. jún 2010

@dali4 Ivka to ma na rukach na nohach a na tvary (čelo) a aj okolo cikuni.Pokial si to neškriabe tak to ma pekne po mastiach od kožnej ale horšie ak si to rozškriabe tak to ma hrozne.
A Miška nema to s niakej potraviny ked to ma okolo pusky alebo so slin ak idu zubky.

dali4
autor
24. jún 2010

Vieš čo, asi nie. Lebo to vyzerá presne tak isto ako to mal Marek a on to nemal z jedla. Tiež to mal na lícach a potom na tom zadku, ako keby sa to prestahovalo... . Niekedy to strašne vyzeralo, ale zase to mal iba tam... Ivka toho má teda dost vela ☹ chúďa malé.

dali4
autor
24. jún 2010

Ozaj, dneska som mala sen 😅 ... že som sa stretla s nejakou babou, taká staršia bola a ona mi povedala že tému Kontakt s anjelmi dobre pozná lebo tam chodí čítať už 8 rokov 😅 To by mohlo byť dobré znamenie pre nás 😉