Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 tak čakaj na dalšie znamenia a hlavne namysli nazlé pretože si TO privoláš oki? tak ked teraz pojdeš spat mysli na pekné veci 😉

terez34
30. jún 2010

@bodka13 napadla ma este jedna vec zabudni na ten sen ja to tiez tak robim ked sa toho sna bojim niekedy sa mi to potom objavi v hlave naspet ale to zazeniem ja by som ti aj viac napisala z mojej skusenosti ale nema to vyznam ta strasit

marianka79
30. jún 2010

bože mám nové nechty tak zmagínam aj tri klávesnice naraz a píšem jak tatar 😀 😝

terez34
30. jún 2010

@marianka79 ja mam strach nechat malu samu v piesku v zahradke a vidim na nu z okna

marianka79
30. jún 2010

@terez34 nestraš 😉

marianka79
30. jún 2010

mám takú susedu čo nehala DVOJročného samého vonku!!!!!!

terez34
30. jún 2010

@marianka79 ja som vcera lepila mojej soni no to si mala vidiet ako ona chodila ty mas ake?

marianka79
30. jún 2010

@terez34 a ty čo ešte nespíš???

terez34
30. jún 2010

@marianka79 nestrasim bohu zial ☹

marianka79
30. jún 2010

gelové 😵

marianka79
30. jún 2010

😝

bodka13
30. jún 2010

ešte raz vám ďakujem dievčence 🙂 ozvem sa ,ako to dopadlo alebo či sa mi ešte niečo podobné snívalo

...teraz ma ešte napadlo,že 1.6 o 21:45 spadla zarámovaná fotka zo steny na chodbe a rozbila sa -chalani už ležali a driemali a my s mm sme pozerali v obyvke telku....ale toto som pripísala k nejakému"pozdravu"od mojej starkej,
lebo 4.6 bolo 2.výročie ako zomrela ☹

....no možno všetko so všetkým súvisí

marianka79
30. jún 2010

je polnoc a moje dieta ešte nespí 🙄 😕

terez34
30. jún 2010

@marianka79 co budem stale spat uz som aj chcela alle tak som sa nasra..na ten fotoalbum ze ma to aj preslo
cakam sonu kedy pride z rozlucky koncila deviatku tak to sli zapit 😀 😀 😀 stari uz spi rano ide do roboty kika vstava rano na hriby vsetci su zaneprazneny 😉

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 tak to si piš 😉 že vás prišla baka pozriet 😵

marianka79
30. jún 2010

idem ja hajat už aj pata som nahnala doteraz hral PS2 som mu konečne dovolila tak papa anjelinky a anjelik 😉

marianka79
30. jún 2010

až teraz čítam že baka 😀 babka 😝

terez34
30. jún 2010

@bodka13 mslim ze to bola babka a mozno aj ten sen bol preto taky divny
ja som to tu uz pisala raz sa mi snivalo ze moja mrtva mamina hojdala moju malu na rukach a napadol ju tyger a uhrizol mamimu do prsnika a vtedy som sa tiez bala a potom som si uvedomila ze som prosila mamu aby sa prisla pozriet na svoju vnucku a nachvilu ju popestovat tak to bolo mozno preto 😉

bodka13
30. jún 2010

aj ja idem do perín...dobrú noc 😔 🙂

terez34
30. jún 2010

@marianka79 ze baka to moja marianka tak vola babku sranda 😀 😀

bodka13
30. jún 2010

@terez34 ešte som nakukla...Terez tá fotka padla 1. a sen som mala až 18. 😕 ☹

ale už naozaj idem a budem myslieť na niečo krásne 😉 🙂 ...dobrúúú

terez34
30. jún 2010

tak sa majkajte dobru noc anjelickov na pomoc 😔 😔 😔

terez34
30. jún 2010

@marianka79 tie nechty su super ako s nimi pracujes? 🙂

terez34
30. jún 2010

@bodka13 dobru a hlavne sa neboj

dejli
30. jún 2010

Nie kazdy sen je viziou. Niektore su prejavom podvedomia. Podvedomie ti naznacuje, ze riesis nieco so svojim synom. Trapi ta nieco vo vasom vztahu, a nemusi sa to zatial prejavovat vo fyzickej rovine. Toto sa netyka nikoho ineho, ani muza a druheho dietata, ani cudzich ludi. Je to len medzi vami dvomi. To cudzie dieta, ktore si nasla, si nebola nahodou ty sama ako dieta? Je inak jednoduchsie pomahat inym ako sebe. Cudzie problemy clovek vidi z nadhladu, kdezto vo svojich je ponoreny a straca objektivitu. Mozno riesis v sebe strach o maleho, mozno mu mas dat vnutornu slobodu a mozno, ked hovoris, ze mas problemy v praci, ta chce sen upozornit na to, co je naozaj dolezite. Neplas sa, ukludni sa, len ak budes pokojna najdes odpoved v sebe... obycajne sny su komunikacnou branou podvedomia a maju nieco povedat tomu, komu sa snivali...

terez34
30. jún 2010

babky dala som fotecky podarilo sa

terez34
1. júl 2010

dobre ranko moji zlaty prajem krasny den plny pozitivnej energie zda sa ze bude dnes naozaj krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

linette
1. júl 2010

dobre ranko ludia 😵

dnes som mala velmi vela snov a pamatam si ich tak matne az vobec 🙄 🙄 pamatam si ale clarka kenta a lexa lutora zo smallvilu 😀 😀 ako som sa bala, ako som utekala pred asi vampirom, .... 😕

linette
1. júl 2010

@terez34 ahoooooojjj 😵 sme sa skoro naraz sa zobudili?? 😕 😀
chodis spavat rano a vstavas rano 😅 .. ty si dobra.. mas plno plno enrgie 😵 😵

linette
1. júl 2010

@ivanko8 sa ti ospravedlnujem ak som ta niecim nahnevala ☹ ☹ nechcela som .. ☹ ☹
a hambit sa urcite nemusis, ze nam tykas 😉 my si tu vsetky od prvej chvile tykame ani neviem preco 😅 ale uz viem .. to preto ako dali povedala, ze sme tu jedna velka rodina a mame sa vsetcia moc moc radi 😵 😵 aj ty k nam uz patris 😉 🙂 😵