Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
3. júl 2010

@terez34 to je velmi zaujimave, ze ste snivali obaja o tom istom 😕 😕
svoje obavy ste si v snoch uz vyriesili .. a dolezity je ten vysledok, ze v tvojom sne sa rychlo tvoj muzik zotavil a bol v pohode 😉 😵
nebojte sa o nic .. vsetko dobre dopadne a pred uspatim by to este mali aj umrtvit .. nebude nic citit .. 😉

linette
3. júl 2010

@terez34 co si to povedala????????? co mas????????????????? rychlo to odvolaj .. lebo si privolas tu smolu .. rychlo to naprav .. pome !!!!! to je rozkaz .. ty mas predsa stastie 😉 😵

linette
3. júl 2010

moj prispevok o 11:11 .. a to som myslela na teba terez .. aby si myslela pozitivne 😉

11:11
Ideální směr, po kterém jdeme,
všechno je v nejlepším pořádku,
mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.

linette
3. júl 2010

toto je oblubena reklama mojho samca 😀

https://www.youtube.com/watch?v=2JFef4hUUUc
linette
3. júl 2010

sem by som tak rada isla .. ale drahe je to jak jedna dovolenka 🙄 🙄 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=h2AOQRpA_OE


http://www.sziget.hu/balatonsound

linette
3. júl 2010

Sen ako sprievodca pri rozhodovaní

Každý človek vníma oveľa viac, ako si je vedomý. Informácie získavate napr. aj vďaka vašej intuícii, ukladajú sa u vás bez toho, že by ste o nich vedeli. Nevedomie má v sebe o mnoho väčší obsah ako vaše vedomie. Ak sa vám podarí získať z nevedomia informácie a premiestniť ich tak do vedomia, lepšie spoznáte samých seba, ukáže sa vám zrkadlo vlastného prežívania a situácie, v ktorej sa nachádzate. Sen vám tak môže pomôcť rozhodnúť sa v ťažkých situáciách, upozorní vás na kvalitu vašich vzťahov, pripomenie vám, čo vám chýba, čo zanedbávate. Môže vás varovať pred istým nebezpečenstvom, nesprávnym krokom alebo ľuďmi, ktorí vás ohrozujú a zneužívajú. V neposlednom rade vás dokáže povzbudiť alebo ukázať správny smer. Niektorým ľuďom prináša námety pre tvorivú prácu.

linette
3. júl 2010
linette
3. júl 2010

toto je zaujimave .. co si o tom myslite?
http://duchovna-veda.webnode.sk/zakladne-pojmy-...

linette
3. júl 2010

@terez34 teraz citam tvoje nove motto 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marianka79
3. júl 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/pomozte-hlada-sa-trojrocna-simonka/

o siedmej budem na simonku mysliet a zapálim sviečku pre jej dušičku ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😔 😔 😔

marianka79
3. júl 2010

ahojte anjelinky a anjelik dnes ma sprevádzali tieto čísla mala som pekný den a štastný aj včera super síce som sa trochu najedovala večer ale do rána som vychladla snažila som sa byt kludná 😀 😅 😝 tak aký ste mali dníček vy?Dnes som myslela na simonku až mi slzi do očí sa tisli 😢už je v nebíčku malinká 😔 tak dobrunkú nocku zajtra idem do práce tak sa musím vyspat papa všetci 😵

555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.
777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.

ivanko8
4. júl 2010

Ahojte anjelinky, kto má prázdniny, tomu želám pekné prázdniny, ostatným aspoň príjemné leto 😎

ivanko8
4. júl 2010

@linette aj ja som mal niekoľko snov, o ktorých som potreboval niekomu porozprávať. A mal som šťastie, že som si našiel toho správneho. Inak o snoch neviem oveľa viac, než bolo v mojich odpovediach. Ale bodkin sen mal viacero čŕt spoločných s mojimi snami, tak som sa na to hneď chytil.
O snoch viem vlastne už len dve veci. Prvá je, že najdôležitejší na tom sne je pocit, ktorý sme pri snívaní prežívali a príčina tohto pocitu. Príčina je len časť tej situácie, ktorú sme si vysnívali, nejaká osoba alebo niečo, čo v tej situácii ani nebolo, len sme to nejako očakávali. Ak si nevieme na nejaký pocit spomenúť alebo je ten pocit nezaujímavý alebo je tých pocitov viacero, tak to bol len nejaký relaxačný sen a môžeme naň spokojne zabudnúť.
Druhá vec je, že nejaký typ sna alebo stretnutia v sne sa opakujú. Tam môžeme sledovať, či sa naše správanie v rovnakých alebo podobných situáciách mení. Naše správanie môže byť stále rovnaké, zhoršiť sa alebo sa aj zlepšiť. Podľa toho môžeme posudzovať, či a ako na sebe pracujeme a ako sa to týka tej oblasti, ktorú sme zažili v sne.

Viem, že si si zapisovala svoje sny. Skús si k nim pripísať aj informáciu o svojich pocitoch a prípadne aj možných príčinách týchto pocitov. Taký snár by Ti mohol dať celkom zaujímavé informácie. 🙂 😨 🤐

S vešteckými snami nemám skúsenosti. Ale ako som naznačil vyššie, je to záležitosť poznania vlastných snov. 😉

ivanko8
4. júl 2010

Tá cesta k sebapoznaniu od Poláška je napísaná celkom dobre, akurát by som až tak neodsudzoval našu myseľ. Pri meditácii sa ju naozaj snažíme čo najlepšie vypnúť, ale v bežnom živote je stále veľmi užitočná a dokáže aj viac, než je tam o nej písané.
Tá štruktúra stvorenia vcelku zodpovedá ostatným zdrojom, ktoré sa tomu venujú. Môže to byť dobrá motivácia na skúmanie ďalších záhad, ktoré sa tu nachádzajú.

marianka79
4. júl 2010

ahojte vospolok ja som mala sen zo stredoveku bola som na nejakom hrade bolo to velmi prijemne tam byt a bola som oblecena tak ako dvorna dama 😵 len nic viac si nepamätam len ze tam bolo nadvorie a zahrada 🙂

jery51
4. júl 2010

@mimka79
ahoj mimka ja som bola tu
http://www.lotoscentrum.sk/
som spokojná 😉

jery51
4. júl 2010

@linette
dakujem moja za info k tej dovolenke aj čláok o bylinkách

jery51
4. júl 2010

tak celý víkend sme strávili na kupaliskách, sme si vymočili otlaky 🙂

jery51
4. júl 2010

@marianka79
tej malej simonky mi je tak luto 😔
aj som si poplakala, zlate dieťatko skončilo nepekne, ľahko sa povie, že tu toľko mala byť, no sdce to bolí..smutné, že si vybrala takú matku ....nech jej dušička nájde pokoj a narodí sa do lepšej rodiny...
😔 😔
je mi z toho smutno. fnuk

marianka79
4. júl 2010

@jery51 ahoj ešte si tu?

marianka79
4. júl 2010

vieš že som si to tiež pomyslela že jej dušička si vybrala takú mamu ☹ a aj na tak krátko ,no pri pomyslení ako ju sotila do vody a skantrila zo života som myslela hlavne na to že tu ešte mala byt a hrat sa na preliekach z ostatnými detičkami taku smrt si nezaslúžila malinká ☹ je to nespravodlivé 😢 a ako rodič to tak vnímam 😔 hned som si zmyslela a patka je totiž u otca tak by som ho vystískala

marianka79
4. júl 2010

http://www.makishop.net/wiki/1953/788 trochu som sa tu pomotala vypočítajte si aj vy vaše číselká 😵

marianka79
4. júl 2010

moje životné číslo.... 4 logický, praktický, spoľahlivý, oboma nohami na zemi 😝 😅
a osobné...................8 Potreba spojiť hmotné úspechy s duchovnými Veľkoryso štedrý, rozhodný, spoľahlivý. Dobrý organizátor zo zmyslom pre zodpovednosť, ale môže budiť dojem príliš náročného, pretože chce o všetkom rozhodovať.Zablokované prejavy: Ničí sám seba, tyran, posadnutosť peniazmi. 😕 🙄 😅 😀

marianka79
4. júl 2010

mandala anjel strážny dobrú nocku 😔

linette
5. júl 2010

pekny krasny slnieckovsky teplucky, nicim neruseny, pokojny a predovsetkym stastny a radostny den plny lasky vam prajem dusicky zlate 😵 😵

linette
5. júl 2010

simonka malinka 😢 😢 😢 😢
ako moze byt niekto taky, ze vlastne dieta hodi do vody a pozera sa ako sa topi??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢

mna napadlo, ze ona si vybrala tuto obludu za mater (s prepacenim) aby ju zopar veci naucila a priucila.. no a nepodarilo sa jej to 😢
co ked sa to stat nemalo? .. zeby to spolu suviselo? .. ja uz fakt neviem... niekedy mi neda pokoj tato myslienka: ze nieco sa stat nema a stane sa, lebo sa do toho umelo zasiahne.. v tom pripade ten, ktory to urobil sa mu to vrati ale co ta obet?? 😕 😕 😕 v dalsom zivote bude o to stastnejsia?

linette
5. júl 2010

@ivanko8 dokazes to tak krasne povedat 🙂 😉 a vies, ze co si povedal je aj pravda? ... ja mavam sny ktore sa mi opakuju a vdaka tvojmu prispevku sa mi trocha objasnili .. 🙂 aj ked trocha, pre mna aj to je vela 🙂 takze ti dakujem za odpoved 😵
ano zapisovala som si sny, potom som prestala.. do diara sa mi nepomestia a do pc sa mi to blbo pise.. som sa rozhodla, ze si nakupim plno kanc. papierov, rozdelim ich pekne a tak si ich budem odkladat .. ved predsa papier viem mat vzdy po ruke.. 😝

a sa tesim, ze som nasla jeden clanok aspon ktory co to ma do seba 🙂 myslim ten od polaska