Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

monkula
6. júl 2010

@jery51 a kam chcete ísť? 🙂

@marianka79 aj ja si potrpím na kvalitné pero.. Svojho Parkera nedám nikomu, mám ho schovaného a píšem si s ním poznámky a úlohy.. 😀

marianka79
6. júl 2010

@jery51 a kam idete???

jery51
6. júl 2010

do croatie 🙂

marianka79
6. júl 2010

@jery51 jééj ja idem do chorvátska na ostrov brač mesto supetar od 23. 7do 30.7. sa tešíme 😵

monkula
6. júl 2010

@jery51 tak to ma neláka.. ja som tam nebola a ani sa veľmi nechystám.. 😅

jery51
6. júl 2010

@marianka79
a vy dvaja? my ideme až tri rodiny a ťažko sa tak hlada ubytko, ale PEVNE verím, že bude super ubytko..
ak môžeš za kolko idete?

marianka79
6. júl 2010

@monkula nemáš rada croatiu?

marianka79
6. júl 2010

@jery51 nie idem s bývalou švagrovou jej dcérou a švagrovou kamoškou a vyšlo ma to 478€ bez stravy

marianka79
6. júl 2010

švagrininou kamoškou----oprava 😉

jery51
6. júl 2010

@marianka79
a cez cestovku?

marianka79
6. júl 2010

hej barca tour 😉

monkula
6. júl 2010

@marianka79 nie že nemám rada, ale proste ma to tam neláka... ani Egypt, ani Tunis..
ja mám svoju zamilovanú krajinu a už chcem tráviť dovolenk ulen tam.. aj som sa pýtala, či sa niektorá nevenujete návratom do minulého života, lebo keď vidím jednuo blasť z tejto krajiny, tak mi je veľmi smutno, a som dojatá, ako keby ma odtiaľ niekto násilne odviedol, a proste pri pohľade na obrázky z tejto oblasti mi je tak zvlášte, ako som písala ,som dojatá, smutná, ale zárovaň sa cítim bezpečne..
v reále som tam nikdy nebola..

marianka79
6. júl 2010

@monkula a aká je to krajina?

marianka79
6. júl 2010

@monkula ja idem hlavne koli patkovi aby videl more a i ja som ešte pri mori nebola 😉

jery51
6. júl 2010

ach ženy idem do perín, páááá

monkula
6. júl 2010

@marianka79 jeej ,tak máš premiéru, tak si to tam uži..
aj ja som videla prvý raz more v roku 2007, boli sme v Poľsku pri baltiku a nechápala som, čo na tom všetci vidia, more studené, všade piesok..
A na ďaľší rok sme išli do Talianska a tam som sa zamilovala, do mora, do piesku, do vône píniových stromov, do sviečky proti komárom.. 😵 😵 😵

monkula
6. júl 2010

ježííš, že chorvacko 😀 😀 😀
Vyzerá to tam pekne, aj tie uličky staré.. ale mne vadia ti uzulinké pláže...,.

marianka79
6. júl 2010

@jery51 oji papa dobrunkú nocku 😵

marianka79
6. júl 2010

@monkula mala by si íst do tej tvojej krajiny a aká to je??? 😝

monkula
6. júl 2010

@marianka79 ako to mám chápať, že mala by si ísť do Tvoje jkrajiny?
A písala som, Taliansko

marianka79
6. júl 2010

@monkula aha nevravela si že je to taliansko 🙂 len že si sa donho zamilovala
takže italia je krajina tvojich snov alebo minulého života?A cítiš sa tam bezpečne hmm ja nemávam také pocity len teraz sa mi sníval stredoveký sen tak možno tiež to bol nejaký útržok s min. života 😵 a tiež som sa tam cítila štastne 🙂

monkula
6. júl 2010

@marianka79 ja som napísala ,že v IT som pochopila, č oje more ale to som pochopila len asi ja 😝 😀
Italy ako taká nie, len jedna jej oblasť, ale tú neprezradím, možno sa tu objaví niekto, kto sa do toho rozumie a potom aspoň zistím, či vie, o čom hovorím..

marianka79
6. júl 2010

@monkula hej viem čo myslíš 😉

shupolienka
7. júl 2010

ahojte kukulienky, vcera som musela uz utekat, lebo som isla ulozit starsieho a nato sa zobudil prcek mladsi 😅
marianka : mame nejake blbe obdobie s priatelom ☹ Nezhodneme sa velakrat vo vychove deti a potom sa hadame kvoli tomu 😔 . Podla mna je na naseho starsieho velmi prisny a su medzi nimi nezhody potom ☹ a ja mam pocit ze uz nemam silu to stale riesit. ☹ 😢

marianka79
7. júl 2010

@shupolienka ahoj tak to som mala take aj ja ked som bola vydata len opacne ja som ta prisnejsia bola no a potom to bolo tak, ze ked si moj muz nevedel s nim rady tak ta moja prisnost bola vyhovujuca to uz mu potom nevadilo ze som na neho pokricala 😖 ale teraz mam so synom krasy vztah i ked si tiez pokricim ale v pohode da sa to s nim 😀

marianka79
7. júl 2010

@shupolienka ono tie nezhody su asi vsade sadnite si spolu a porozpravajte sa urcite si pravidla..... len ja som jedno nenavidela ked som ho vyhresila a on ho polutoval 😖

jery51
7. júl 2010

ahojte
tak ubytko by už bolo celkom v poho, čakáme na potvrdenie rezervačky.. 🙂

shupolienka
7. júl 2010

@marianka79 tak to ja zase kricim tiez ked treba 😀
no my sa o tom vela rozpravame aj pravidla mame urcene a tak, aj to par dni funguje ale potom to zase sklzne do toho isteho.
mam pocit ze moj priatel je na neho prisny v tom ze vsetko od neho vyzaduje len prikazmi zakazmi jak na vojne mi to pripada niekedy 🙄 a potom ja branim maleho a je z toho hadka ze furt som na jeho strane a nestojim pri priatelovi.
Ach jo som jak medzi dvoma mlynskymi kamenmi niekedy mam pocit 😕
ale dnes si mame s drahym spravit romantikus vecer 😝

miruska15
8. júl 2010

ahojte babeny.Tak my sme sa štastlivo prestahovali no neviem či štastlivo ked neberem do uvahy že je maly zase chory tak ano.Som s neho už zufala chudatko moje len sopli kašle a vracka a zliezlo mu to aj na priedušky takže ked sa dary tak sa dary.Bože ako mi chybate na novom ešte nemame net teraz som na starom tak som zapla na min. Ste na str. 588 moje čiselka.Tak sa majte a krasne prazdniny pa