Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
3. aug 2010

mali sme tam íst na výlet ale my sme si radšej vybrali omiš to sme sa plavili po rieke a tam by sme sa iba kupali chceli sme vidiet aj nejaké mesto 😉

linette
3. aug 2010

@marianka79 a co hovoris na omis ?.. to patri uz k makarskej 😉
mestecko bol je pekne .. tusim, ze to bola rybarska oblas ...

motylka
3. aug 2010

a vy mávate nejaké znamenia? Ak áno , ako často?

motylka
3. aug 2010

no úplne super sem sadol ten môj príspevok, predchvíľou som si aktualizovala stránku a ešte tu nič nebolo a teraz 2 stránky :DD idem rýchlo prečítať

marianka79
3. aug 2010

@motylka jajajáááááááááj stále či už čísla alebosa niečo udeje zvláštne ak idem nesprávnym smerom tak vtedy chodí jedno za druhým 😉

marianka79
3. aug 2010

@motylka 😀 😀 😝 to je v pohode 😉

marianka79
3. aug 2010

@linette omiš je rušný dost

linette
3. aug 2010

@motylka tak ako hovori marianka.. alebo este ked nad niecim rozmyslam a prave v tom momente zacujem nejaku slovensku pesnicku .. a to je akoby odpoved .. alebo suhlas, nesuhlas.. alebo vyjadrenie nazoru ako to vlastne je

linette
3. aug 2010

este aj cez sny

linette
3. aug 2010

ale tak sny su kategoria sami o sebe .. treba ich sledovat a pochopit

linette
3. aug 2010

@marianka79 ja mam rada rusne miesta 😀 😉

marianka79
3. aug 2010

Znamenia- Čo to je? Treba si uvedomiť, že náš život síce väčšinou riadime sami, ale stoja pri nás aj bytosti. Naši ochrancovia. Teda môže to byť Váš blízky, ktorý zomrel a po smrti od anjelov prijal úlohu byť vo vašom živote počas Vašej pozemskej inkarnácie Vaším radcom. Ale takýto človek aj po smrti prechádza školením, kde sa presne učí to, ako má pomáhať a kedy zasiahnuť do života človeka a kedy nie. Napríklad anjeli nemôžu priamo zasahovať do nášho života, len s výnimkou, že sa ešte nenaplnil náš čas na tejto Zemi a hrozí nám smrť. Vtedy môžu zasiahnuť. Takisto nám môžu prísť na pomoc len vtedy, keď ich o to požiadame. Takže každý človek tu na Zemi podľa jeho poslania tu má pridelené bytosti, ktoré sa o neho starajú a posielajú mu znamenia do jeho cesty. Podľa toho do akej duchovnej ríše patrí duša človeka, sú mu pridelené i bytosti. Napríklad my prírodné bytosti, teda vtelení elementáli stromov, či strážne bytosti krajiny, jazera, rieky, máme tu na Zemi pridelené i prírodné bytosti. Teda napríklad jednorožce, víly, škriatkov, zemské bytosti a podobne. Človek venujúci sa šamanizmu, či mágii vo veľkej miere má zase vedľa seba silne vyvinuté prorocké bytosti, teda buď sú to duše mŕtvych prorokov, mágov, kúzelníkov, či starých ľudí venujúcich sa v ich minulých životoch podobným veciam. Okrem toho je tu veľa iných bytostí - privtelených. Sú to rôzne nižšie formy existencie, ktoré žijú v našej aure. Môžu nám pomáhať i škodiť. Takže znamenie vždy prichádzajú zhora. Anjeli, prírodne bytosti, vesmírne bytosti, mŕtvi blízki, alebo a to spomínam až teraz, naše Vyššie Ja. To jest súbor našich duchovných majstrov a pomocníkov. Je dobre všímať si tieto znamenia a podľa nich vedome vylaďovať svoj život. Ale pozor. Záleží na čo sa napájate. Ak sa napojíte na krásne vibrácie Lásky a Svetla, pritiahnete si i nové podobne zmýšľajúce bytosti, ktoré Vám budú pomáhať. Prečo? Pretože vo svetlých úrovniach je každý človek tu na Zemi, ktorý povznáša Svetlo a Lásku na vyššiu úroveň, veľmi chcený a vážený. Pretože planéta to už veľmi potrebuje... Vy tým, že vysielate do Vesmíru Vaše myšlienky vlastne odhaľujete seba. Ukazujete bytostiam na čo myslíte, akí ste, čo vás trápi, či ako ste šťastní. Preto oni podľa týchto vibrácií poslaných od Vás, prídu za Vami a oni vedia najlepšie, čo je treba robiť. Ale ak sa napájate na strach, depresie, hnev, pritiahnete si zase temné bytosti, ktoré Vás budú ovládať tak, že Vám budú prihrávať situácie a ľudí do života za účelom zväčšenia Vášho strachu a hnevu. Napríklad sa budete báť. Bojíte sa o veľa. Stále. Zrazu Vás niekto olúpi, ukradnú vám auto. No lebo Vy vyžarujete signály-„ Aha, pozrite ja som obeť a bojím sa, naozaj nechcem, aby ste ma okradli“. Tým si pritiahnete temné bytosti, ktoré rozšíria Váš strach tým, že uskutočnia v realite situáciu na jeho prežitie....A ako vlastne fungujú znamenia v reálnom živote? Pozrime sa...

Napríklad sa venujete športu. Venujete sa mu zapálene a s láskou. Oni to vidia, cítia a tak Vám pošlú trénera, ktorý Vás bude učiť lepšie ako ten starý, ktorému šlo len o peniaze za vaše tréningy. Príde nový človek a naučí Vás viacej. Lenže vy si začnete myslieť, že už ste dobrí a myslíte si, že hravo každému ukážete, že ste najlepší. Jedného dňa však príde do telocvične človek, ktorý hravo prekoná Vaše myšlienky a ukáže Vám, že sa máte ešte čo učiť. To opäť Vesmír a bytosti zaúradovali, aby Vám ukázali, že je stále na čom pracovať. Po čase dosiahnete úroveň Vášho kolegu a začnete byť nafúkaní a pyšní. Myslíte si, že už nad Vás nie je a dokonca očividne pohŕdate nováčikmi, ktorých začínate učiť... Šírite okolo seba negativitu. Treba čosi urobiť, aby ste sa spamätali a zamysleli sa nad sebou. Tak si zlomíte nohu. Poviete si- „Ako som tam mohol spadnúť, veď vždy som ten skok skočil dobre a teraz na takom ľahkom salte si zlomím nohu?“- Hej, zlomíte si nohu na znak toho, že máte brzdiť, zastaviť sa a popremýšľať čo ste mohli urobiť aj lepšie. Čo ste mali urobiť a neurobili ste. Pretože aj malé poškrabanie, či porezanie sa pri krájaní cibule, aj to je znamenie od bytostí. Takže toľko by stačilo na úvod, aby sme pochopili ako sa znamenia prejavujú a načo sú vlastne tu. Rozdelíme si znamenia na:

Znamenia v živote.

Znamenia v Prírode.

linette
3. aug 2010

marianka kolko hodin ste cestovali aj s trajektom?

marianka79
3. aug 2010

@linette a hlavne si ich pamatat 😉

marianka79
3. aug 2010

13 ☹ 😒 😖 🙄

linette
3. aug 2010

@marianka79 buduci rok mozes ist do splitu .. vcera v robote si pytali letenky do splitu tak viem aj cerstvu cenu 😀 a cez rakusakov je to o sto euro lacnejsie 😉

marianka79
3. aug 2010

@motylka mne chodia samé trojčísla 😝 a všelijaké ich kombinácie a aj tie piesne 😵

linette
3. aug 2010

let cca dve hodiny

marianka79
3. aug 2010

@linette moj nechce íst 😒

marianka79
3. aug 2010

@linette let? 😲

linette
3. aug 2010

@motylka si mi dala dobry napad .. aj ja si tieto clanky zacnem kopirovat a tlacit lebo v zalozkach ich mam uz tak vela, ze ani neviem kde som ..

linette
3. aug 2010

@marianka79 ano let akoze cas lietania lietadlom do splitu 😉

marianka79
3. aug 2010

@linette hej pochopila som čudujem sa len tomu že letecky 😉 ked som ja zhanala letecky sa nedalo nikde nikto nič neponúkal

linette
3. aug 2010
linette
3. aug 2010

@marianka79 ako to, ze nie? .. ved sa to da .. malokto to sice vyuziva ale da sa to .. a satur robi rakusakov aj nemcov.. 😉

marianka79
3. aug 2010

@motylka a ty nemávaš znamenia?teda ich nevidíš?

linette
3. aug 2010

len to potom treba zladit s ubytovanim ..

marianka79
3. aug 2010

ten članok čo som sem dala dnes v noci sa jedna baba 4x porezala do ruky a dost hnusno dala si to aj zapísat ja som jej vravela že by nemala tak rýchlo robit to je znamenie že má spomalit tak som mala pravdu aj ja som volakedy bola taká "nešika"ale som spomalila tempo a už sa nerežem aj pady zo schodov som skoro mala už si dávam pozor z bicykla som aj 3xspadla tak že mám nasledky tak už viem prečo 😉

marianka79
3. aug 2010

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

akurát mi to buchlo do očí v mojich poznámkach možno to pre niekoho je znamenie 😉

linette
3. aug 2010

@marianka79 to je moje oblubene motto od teba 😵